Vitajte v Ňaňovom domove

December 21, 2019 in Thailand ⋅ 🌙 25 °C

Počas jazdy autom (vybavený odvoz kamoškou Ei) sa všetci ukľudníme z hektického rána a pokračujeme na loď ktorá by nás mala vziať na údajne miesto, ktoré Ňaňo nazýva svojím domovom. Že vraj sa tu lieta na mesiac, ale to už len on vie či to stojí za to. Ja vlastne ani netuším čo čakať po týmto pojmom. Hneď na začiatku nas naložia do celkom luxusného kufra auta a závezu nás pár metrov ďalej na vybetónovanú úzku cestu, ktorá vraj vedie k našim chatkám. Záhadou je, prečo stále Ňaňov kufor zoberú a všade mu ho vynesú. Nemajte strach, už mu strkám svoj kufor do rúk. Tu cestu potom hľadáme celý deň a máme problém trafiť. Sme v lese blízko vody a na celkom dobrom briežku. To najlepšie prekvapenie prichádza keď otvoríme chatku a zistíme že ubytovanie pre troch je vlastne jedna manželská posteľ. Nedosť sme sa celý čas delili dvaja o jednu perinu teraz prichádza krutá realita traja pod jednou perinou.
    Po zapožičaní motoriek, jasné že len dva kusy (ja si nezaslúžim, už teraz ľutujem ten strávený čas na polícií pri vybavovaní medzinárodného vodičského preukazu), vyrážame pozrieť priateľa Bilana na pláž.
    Zostava na motorkách: 1.motorka Tomčo a ja
    2.motorka Ňaňo a Peťa
    V duchu sa modlím aby si ich pamätal, veď sa na neho tak tešia. Dokonca aj z domácej mu Ňaňo odleje. A je to tu! Stretnutie prebieha v poriadku a Bilan je veľmi rád že sa znova vrátili. Este pár foto na net, ako reklamu a už si aj objednávame. Plaž nepôsobí úchvatné, nakoľko je odliv a je to tam sama skala. Niet čo fotiť ale zdržíme sa kôli chlapom. Jedlo je napodiv super hoc ceny Ňaňo stále ofrfle. Kde sú tie obedy za euro,hmm???Celá tá atmosféra obchodov a domovov je trochu zvláštna. Domčeky, aj pekné aj chudobné. To by až tak nevadilo ale ten bordel??? Hlavou mi chodila otázka: Nie je to škoda?
    Bilana už bolo dosť a nasleduje zatiaľ najkrajšia pláž, ktorú som videla. Pláž, kde bývali Danka a Milan na svojej dovolenke a musím uznať že tá chatka priamo na plaži, hojdačka, lehátka, hneď vedľa reštaurácia a čo je najdôležitejšie tri kroky od vody to bolo zavidenia hodné. Využívame si aj hojdačku, kde si Tomčo nájde svoj objekt na hojdanie, viď foto😀. Ňaňo zaostril na masáže a jeho plánom je ma trošku zničiť. Thajská masáž bola minulú dovolenku opisovaná ako bolestivá a teraz???Pekne sme si oddýchli a Tomčo zjednal aj cenu keďže aj tu sa akosi ceny zvýšili. Masáž bola tak ukludňujúca že Tomáš v jednom momente zachrapal a nasledoval smiech všetkých zúčastnených. Únava robí svoje.😀 Späť z pláže sme už šli traja s Ňaňom a Peťou na motorke keďže sa tu musíme správať ako Thajci.Všetky fotky v dokumente.
    Dnes sa chystáme pohľadať to, čo Ňaňo (a nie len on aj masérky hneď niečo konštatovali a ukazovali na more) zazrel. Boli sme vlastne na mieste, kde Ňaňo s Tomčom pri šnorchlovaní minulú dovolenku videli korytnačku. Tak žeby to bolo ono???
    A Peťka? Tá sa celý večer prehrala v piesku a opuch skoro zmizol tak liečbu kortikoidmi asi ukončíme predčasne.😀