Agriturismo Signorirni

July 8, 2017 in Italy ⋅ ⛅ 23 °C

Reggel búcsú Pirantol- köszönjük, hogy ilyen jó kis vakáció-kezdést biztosított nekünk!
    Toscana (konkrétan Lajatico, ami mellett a szállasunk van) 5,5 óra autókazast jelent ismét.

Kitalaljuk, hogy megszakitjuk a Velence melletti Designer Outlet meglátogatásával, leginkább Marcinak kellene napszemcsi mert elhagyta a VOLT-on.
    Haaaat, (jó) napszemüveg nincs, ellenben hőség, és irdatlan embertömeg van. Persze, hisz szombat dél van és egyébként július közepe...Azért egy két portekat beszerzunk, ebedelunk egyet majd folytatjuk utunkat.
    Marci legnagyobb elegedettsegere ezúttal végig fenn vagyok és szórakoztatom illetve segítek abban is h ne haljon éhen.:)
    Toscana egyébként már ahogy "belépünk" csodás, dimbes-dombos, középkori városkakkal és mindenhol napraforgo mezokkel- Marci is rögtön otthon érzi magat.

Az agriturismo Lajatico mellett van (itt született Andrea Bocelli), domboldalon. Maurizio és a barátnője a magyar Timi kedvesen fogadnak minket és rögtön el is foglaljuk a zöld apartmant.
    Vacsi előtt meg egy jó úszás a feszített víztükrű medenceben majd Maurizio anyukajanak isteni hazi foztjevel zárjuk a napot (prosciutto con melone, pestos farfalle, sült hús salival és babbal majd fagyi).