Mekong river

January 16, 2015 in Vietnam ⋅ ⛅ 28 °C

My Tho varosaban hajora szalltunk, hogy atkeljunk a Mekongon es kikossunk egy szigeten. A kirandulas celja a mekong deltaban elo lakossag eletenek megismerese volt. Ehhez kepzeljuk el a höseget es hogy nem mozog a levego. Az egesz kirandulas poccre meg volt tervezve, eloszor vietnami enekeket hallgattunk teazas kozben, majd evezos csonakokba ultunk es a folyo szuk agan csonakaztunk, utana mezet kostoltunk. Nyilvan minden megallonal el akartak nekunk adni a fel vilagot. A mezkostolas utan jott egy kissrac az anakondajaval es a bator jelentkezoknek a nyakaba adta. Hat en utalom a kigyokat, felek is toluk, ugyhogy ez egy soha vissza nem tero alkalom volt, amit nem hagyhattam ki :))) csuda jo kepek szulettek rolam es az undorrol ami az arcomra kiult.
    Ez utan atslattyogtunk egy masik bungalloba, ahol valami kokuszsuti keszitesi folyamatot lehetett megismerni es persze jol bevasarolni belole. Na hat en ekkora mar nem voltam jol, szedultem es a gyomrom is rendetlenkedett. (Eleg a sztorihoz annyi h a tegnapi vacsi utan elmaradt a whiskey. Hiba volt!)
    Tomi probalt eletben tartani vizzel es oreo keksszel.