Den sedmý - cesta do 4150m Tilicho base

September 14, 2018 in Nepal ⋅ ⛅ 4 °C

Po ranním rituálu, následovala cesta o něco výše a začínalo pomalu jít do tuhého. Kopce jsme nebrali rychle, ale šnečí, možná i želvím tempem. Bylo to potřeba, aby se nám neudělalo špatně a taky mohli chytit dech. Důležité bylo pít a pít, co to jen šlo. Vypijeme tak 3-4litry denně na osobu, je to dulezite na bolest hlavy. I když teda začaly i problémy pár lidem se udělalo špatně. První část cesty jsme zvládli relativně v pohodě. Následoval oběd s výhledem na hory, krajinu. Nádhera.

K obědu byly těstoviny a smažená rýže a čaj. Chvilka odpocinku ve 4075m a cesta směr Tilicho base camp (4150m), kde budeme spát. Cesta byla opět klikatá a docela z kopce, super řikali jsme si, než nám došlo, že to půjdeme zítra zpátky :D

V cíli jsme dali odpočinek, ubytovali se. A začalo prolévání čaje a léčební proces některých jedinců, kteří měli pocit, že pít neni zase tak potreba nebo skoro vyběhnout kopce nebo si zahrát po cestě volejbal je fajn :D

Naše dny se teď většinou skládají z toho, že vstaneme, máme jógu, snídani a vyrazíme na cestu, dorazíme na oběd (ten začnou připravovat) a jdeme dal, čaj, sprcha a jde se spat a nanovo :)