Kölni varosnezes

June 3, 2017 in Germany ⋅ ⛅ 17 °C

Az elődöntők előtt Sanyival elindultunk felfedezni Koln belvárosát, miután kivittük a kocsit egy nem fizetős parkolóba és reggeliztunk egy finomat. Mint szerintem minden kölni városnéző túra, mi is a domnal kezdtünk, ami kívül belül tényleg csodaszép. Azt persze mondanom sem kell, hogy rengeteg Veszprém drukker volt a városban mindenhol, tele volt piros mezesekkel. Ami nekünk is volt amúgy Bencenek és a Krisztinek hala, de meg csak vittük magunkkal. Majd elmentünk megnezni a Rathaust, a mögötte levő kis teret, setaltunk a belvárosban, az Altenmarkt-on beultunk egy italra is, egyrészt nagyon helyes volt a kis tér és meg is szomjaztunk, plusz Sanyi mindenképpen ki akarta próbálni a Kölsch-t, ami egy kölni specialitás. Utana lesetaltunk a Rajna partra, majd elindultunk át a hidon a Lanxess aréna fele. Az híd is nagyon érdekes volt, vasúti híd és az elválasztó rácsokon rengeteg lakat volt, tok jól nézett ki. Sőt volt egy pár, ako akkor hozta a kis lakatjat, és vettek elő egy díszdobozbol és tettek fel a rácsra. 😊Read more