Mida teie siis joote?

November 26, 2022 in Portugal ⋅ ☁️ 11 °C

Sõit portveini piirkonda Duoro Valleysse algas sellega, et pidime rehvirõhku käima kontrollimas (kuskil mägede vahel), sest armatuurlaud muutus korraks vilkuvaks jõulukuuseks ning samuti oli meil täpselt 0 liitrit klaasipesuvedelikku autosse pandud 😑. Sõit kulges pidevalt Eneli kiunumise saatel, et küll me oleme liiga kõrgel, küll on tuul liiga suur ja puhub selle punni tee pealt ära, kui ka lausetega, et küll on ilusad vaated (ainult altpoolt vaadates, mitte kõrgel olles). Duoro Valley on täis veiniistandusi - veini nautlejatele ilmselt paradiis, vaated super ilusad ja nii nad räägivad, et ka vein väga hea 🤷 Külastasime ka meie mõnda veiniistandust kus saime ülevaate seal istanduses tehtavatest veinidest 🍷.
    Veetsime enamuse aja vaateid nautides ning sõidu peale läks ka omajagu aega.
    Õhtul läksime Porto linna avastama. Kas asi oli selles, et laupäev täna, aga väga palju rahvast ja sagimist.
    Homme alustame sõitu natukene allapoole tagasi ja ülehomme peaksime oleme juba Lõuna Portugalis.