Lodny dennik spojenych karavanistov 04

June 18, 2016 in the United States ⋅ ☀️ 29 °C

Z prveho kempu sme sa postupne snazili prepravit do Talahasee a dalej fo Panama City. Cestou sme sa zastavili v pravom americkom McDonalds, ktory bol cenovo na tom lepsie ako Bratislave. Inak cesta po americkych dialniciach celkom monotonna, siroke cesty, kopec jazdnych pruhov a skoro vsetko trpezlivi a ustretovi vodici (co som osobne necakal). Asi v polke cesty sme sa odpojili z dialnice na lokalnu cestu a sli sme pekne popri pobrezi. Asi 3 hodinky pred zapadom slnka sme to zapichli v nejakom mestecku a sli sa okupat na Maxico beach (niekde medzi Talahasee a Panama City). Super voda, biely piesok, malo ludi, prostr zasluzeny relax po celodennom soferovani :) Na plazi sme sa aj osprchovali a sli si do karavanu navarit veceru. Z miesta kde sme s karavanom parkovali nas vyhnala majitelka, lebo sme stali na sukromnom pozemku tsk sme to preparkovsli za roh a konecne sa najedli. Celou cestou po pobrezi bolo vysielanie v radiu prerusovane vystrahami bliziacej sa burky, ktoru sme nastastie lizli len okrajovo.Read more