Lodny dennik spojenych karavanistov 08

June 20, 2016 in the United States ⋅ 🌧 29 °C

Cez noc sme sa presunuli pred Walmart mesta Lafayette. Do obeda sme mali v umysle posleny krat sa okupat v mexickom zalive, ale po prichode na plaz sme zistili, ze dany usek pobrezia je zamoreny nejakou bakteriou a navyse zacalo prsat :( Pokracovali sme teda dalej na zapad do Houstonu. Cestou sme sa vsak museli zastavit v McDonalde pri dialnici aby sme si pozreli futbalovy zapas Slovensko-Anglicko :) V Houstone sme sa najprv zastavili pri pamatniku nezavislosti Texasu, ale uz bolo po otvaracich hodinach, tak sme sa uplne vsade nedostali. Nasledne sme sa presunuli k vesmirnemu centru, kde dokopy nic nebolo ale vstupne mali ako keby sa tam dalo letiet na Mesiac, tak sme len z vonku porobili nejake fotky a presunuli sme sa do mrakodrapoveho centra mesta. Tam sme si pozreli vyletenie tisicov netopierov zpod mosta na nocny lov, co bolo ohromujuce. Presli sme si cast blizkeho parku a sli sa pozriet na nocny zivot medzi mrakodrapy. Mrakodrapy v noci su uzasne, len ulice v tomto case skoro ludoprazdne. Nasledoval nocny presun do Columbusu.Read more