Petr Pohorelsky

Joined October 2016

Jeden z poslednich - den pred skolou

January 15 in the United Kingdom

konecne jsem se dostal k deliveroo. Tedy alespon na slovicko a na pohled. Sesel jsem se se spanelem a docela jsme si padli do oka - aspon pokud jde o rychlost s jakou se veci zacaly vyrizovat. Registrace je jednoducha - online form, ID a proof of address je ridicak. Na provoz na mopedu potrebujes food delivery insurance. Doporucil Avivu. Mojim jsem volal a budou to chtit zrusit, ve dne kdy si vyrazim vydelavat na motorce. Pokud bych se rozhodl pro rozvasku ve stredu, uz se nadobro nemusim vracet do faktory.

Registraci u doktora jsem si vyridil ale bude hotova az za 2-3 dny, soucasti byl i online pristup v budoucnosti k mym zaznamum, ktery mi prijde postou.

Novy pojisteni cca 800 na rok
    Prvni vyplata bude 29.1.
    Vyplaci se co 14 dni

Kuri hlava se mi pomstil, vymaloval vsechny dvirka v kuchynske lince - tedy spis zapatlal. Udelalo se prece hezky. Je to curak, misto, aby to udelal rano pustil se do toho, kolem obeda a neskoncil ani vecer. Clovek si nema sanci navarit. Hlavne ze on vytahne nohy z brlohu. Kuri hlava hlaucinace.

V praci bida, vsichni uz sklapli, jenom John predstiral nekonecnou supervydrz, kdyyz trapne predstirave halekal na kolem jdouci, kteri ho jakoby zdravili, velmi rad jsem to parkrat zopakoval a sel si spocitat spakovane veci. Cela sichta byla jako by nesparena, a uz na ne proste nemam naladu, vsichni jen tak trapne mlcime 2/3 a tu posledni uz clove nevi ani proc tam prisel. Je to tupa pakarna pro Pablby jako je asijska nula.

Jsou v praci velky mrdky jako je John a dalsi, kdy blbost rozkvetla o dalsi vetev a pak ti smesni pitomecci jako prasklej pysk a Asijskej pablb, nebo Simon, i Hugh tem se muzes smat do nekonecna, prostinka blbost. A tyto ale i ti rozkvetli jsou spojeni do jednoho supersvazku kterej se jmenuje komunismus. Pokud by existovalo Leninovo nebe, bylo by to misto, ktere tak rad opustim.

Shotover 6.1.18

January 6 in the United Kingdom

Dnesni prochazka byla vyjmecna tim, ze jsemzase zazil neco vyjmecne noveho.
    Tak nejak na pozadi jsem si pral potkat nekoho, kdo by mi konecne rekl a ujistil, co to vsechno bylo na shotoveru. A jako na zavolanou jsem potkal postarsi par, ktery vencil pejska - taky starsiho, maleho, chlupace roztomileho. Par vypadal od pohledu inteligentne a sympaticky, az na mlade bojove plemena, ktera nam zkrizila cestu, (mam pocit, ze) jsme si naramne pokecali.
    SO bylo armadni depo do 2SV, a protoze evidentne k tomuto ucelu prestalo slouzit, zarostla mista velmi bujnym porostem - je to nakonec uz 75 let.
    Pan, aniz tedy znam jeho jmeno, me upozornil, ze na druhe strane kopce je pohrbeny "Samuel Lewis" kamarad tolkiena - na coz jiste najdu odkazy na webu, a ze tudy vedla obchodni cesta z Londyna do Bath a dokladem toho je milovy kamen, pri jednom z domu. WOLF HOUSE
    Jinak celkove byla prochazka stedra na setkani se zviratky.
    Nasel jsem novou stezku v prvni tretine "planovane cesty", diky cemuz jsem vlastne potkal "pruvodce", a rozhodne to bylo dustojne zakonceni meho predlouheho nakupovani, kvuli uvolnenemu blatniku.
    Uvedomil jsem si jednu moji vlastnost, kterou jsem zatim nerozvijel vsude, kam jsem se podival, ale ktera, jak vnitrne citim, je mi vlastni a dokaze me dovest k tzv. uspokojivemu nahledu na vec, porozumeni. Napr. cyklisticky pohled na svet, kdyz ridim kolo, chtel a zatim to neovladam docilit stejneho pohledu, kdyz chodim, ale k tomu je potreba asi vic trenovat prochazky v prirode. No a je tu zaverecna napoveda: tato vlastnost je jako vsimnuti si bocni cesty, ktera chce naznacit, rict, nespokoj se s tim malem, ktereho sis vsiml, chtej videt, poznat, slyset, vedet vic. Chtej si utvorit obraz. Hledej. Cmuchej. A v minulosti jasne potkavam tuto vlastost pri dosazeni exceletni znamky pri zaverecne hodine chemie, ktera mi nakonec pomohla zmenit zaverecnou znamku z chemie a ja si tak zlepsil celorocni skore 😜

Sobota

December 17, 2016 in the United Kingdom

Videa na mobilu: stahování sledování
    Vyhledáváním na YIFY mezi položkami nedávno přidané
    Obečně v torrentech na googlu
    Titulky na OpenSubtitles

Zamítnutá dovolená

December 13, 2016 in the United Kingdom

Dovolenou v červenci jsem dostal zamítnutou.
    Varianta A
    Zahrnout odbory - udělat odvolání
    Varianta B
    Vzít si dva týdny Sika s 13 týdny vytýkačkou

Odborove posezeni

December 12, 2016 in the United Kingdom

Mám tu čest si popovídat o dvou nemocech
    A hlavně podat stížnost na to jak s mojí žádostí o trvalé odpolední, jednalo vedení.
    Varianta A najdeme někoho na C směně
    Varianta B budu převelen na nové působiště, kde budu moct dělat permanentní odpolední

Fitko nohy

December 1, 2016 in the United Kingdom

Ještě že jsem si šel procvičit nohy. Tak jsem si povšem musel dát 2-3 pivka a pořádnou porci masíčka

Never miss updates of Petr Pohorelsky with our app: