Las Vegas

August 15, 2019 in the United States ⋅ 🌙 34 °C

Krotki, ale pamietny pobyt. Wieczorem szybki przemarsz przez Freemont Street, stara czesc Las Vegas, ktora utwierdzila nas w przekonaniu, ze gatunek ludzki nieuchronnie czeka zaglada! I to im szybciej tym lepiej. Na strip nie dotarlismy, to mialo byc w planie za tydzien.

To w Vegas podjelismy decyzje o przerwaniu naszej wyprawy i przyspieszonym powrocie do kraju. "Mala petla" czyli trzeci rozdzial bedzie musial na nas poczekac.

Nieudana proba wylotu (nie zdazylismy na samolot) skierowala nas do Los Angeles, skad codziennie po poludniu, bezposrednio do Warszawy odlatuje dreamliner lotu. Trasa Los Angeles - Las Vegas to 2h pustyni i 2h przedmiesc/aglomeracji Los Angeles. Kazda kolejna miejsciwosc/dzielnica wyglada tak samo.

Przy kolacji juz w Los Angeles dostalismy wiadomosc ze walka o zycie naszej Mamy i Babci zakonczyla sie tragicznie. Lila odeszla od nas pozostajac na zawsze w naszej pamieci i sercach, bedac czastka nas kazdego i w kazdym z nas. Nie umiem opisac jak bardzo jest nam przykro.