Ubud

December 18, 2015 in Indonesia ⋅ 🌬 28 °C

Tak jsem se sla rano projit, abych si trochu odpocala od ruchu "velkomesta". I to dokonce vypadalo, ze neni az tak vedro, coz ale nebyla pravda. Za chvilku jsem se potila az za usima :-(.
    Kousek za kralovskym palacem zacina cesticka nahoru na horu, hreben mezi dvema rekami. Je tu klid, ryzova policka a par lidi tu sklizelo srpem jakesi traviny. Kazdy druhy domecek je galerie mistniho umelce. Uplne mi to pripomnelo "artisticky" Zeland, az na to, ze tady se mi obcas i neco libilo. A stalo to skoro nic (a min a min, cim bliz a bliz jsem byla dverim ven :-)).
    Dostat se zpatky do mesta mi trvalo asi 3 hodiny. Docela slusna prochazka v tom vedru. Pak jsem si musela dat ledovy caj v jedne z restauraci, protoze jsem nutne musela na zachod (co ze vcerejsiho jidla/piti to asi bylo :-(?).
    Na Ubud marketu prodavaji cetky tretky a rozhodla jsem se, ze si tu koupim saty. Coz se ani po 2hodinovem bloumani po stancich a zkouseni vseho mozneho nestalo. Vsechno mi bylo desne velke nebo to vypadalo jak pytel :-(.
    Tak jsem zasla na pedikuru, obrousit svoje unavene nozky znicene z pohor. Nadvakrat. Poprve tam chlapec, co mu bylo asi 15, jen cosi udelal s nehty. To roba ze spa na Monkey Forest Road se do toho oprela a pekne mi odrezala vsechnu starou kuzi. Jako samet. Ted si jeste oholit ty chlupy, se mi nechce :-(.