Lakodalom

August 5, 2017 in Germany ⋅ ⛅ 21 °C

A vacsora és a buli a szálláshoz közeli (300m) Schlossban 😉 volt, így szerencsére nem kellett messzire menni.
    Gyönyörű volt a díszítés; rengeteg virággal, gyertyával s jópofa ötletekkel. A mosdókba túlélő csomagokat állítottak össze (hajlakk, gumi, fésű, harisnya stb. a csajoknak; dezodor, hajzselé, fogkefe stb. a srácoknak), flipflop papucsokat osztogattak a táncparketten a megfáradt női lábakra, és persze volt a már-már kötelező fotóbox is.
    Nagyon fincsi sváb ételeket szolgáltak fel, de torta nem volt 😕 csak parfé. Ami amúgy jól esett a melegben (mert a zaj miatt folyamatosan csukdosták be az ablakokat ...), csak hát nem tudtam "szakmázni"! 😅

A vacsi után volt pár játék, amiből nem értettünk túl sokat, fordítás meg hol volt, hol nem volt... Én leginkább a flashmobot vártam, de szerencsétlenségmre épp akkor kísértük haza Icát... 😣 Pedig Viktorral mennyit próbáltuk otthon az "Ágen-bogen"-t, amit Svenni húgától tanultunk youtube-on kersztül... Jó mérges voltam. Később a hajnali buliban volt egy ismétlés, így valamelyest helyreállt a lelki békém. 😊

Viktor persze hozta a formáját, egész este barizott valakivel. Ernőke kisfiával, Bálinttal kezdte(mondjuk vele én is buborékfújoztam egy kicsit! 😉), majd a dán Rasmus, az olasz Renato, a német Timothy Olyphant hasonlat, a szemüveges nagydarab török, egy kis török, a fiatal német párocska, a magyar potyázó kamionos stb. stb. 😃😄😅😆😁 - plusz akikről nem tudok! 😆

Azért én is aktív voltam magamhoz képest; meg is állapítottuk, hogy milyen jó kis banda gyűlt most össze nagy Izsák családból, és Lacin&Éván kívül nem is hiányzott senki! 😉
    Öcsivel még asztalszámot is "lopattam" magamnak! :)

Mártival is jót partyztunk; igaz korábban haza akartunk menni, de végül beszippantott minket a deutsche techno music... no meg engem az az utolsó dög erős cainpirinha 😂
    Viktort is nagy nehezen sikerült összeszedni Öcsikétől, így hajnali 5 után pikk-pakk ágyban is voltunk.