Kinga Kovacs

Joined January 2015

Dive college Lanzarote

September 26, 2017 in Spain ⋅ 🌙 23 °C

Hát és végül méltó befejezése utunknak: a naszajandekba kapott merülés Alexával. Eriknek ki kellett hagynia, de nekem felejthetetlen élmény volt! ❤️ fotók cdn, ha hazaértünk feltöltöm!

Puerto calero-Yellow submarine

September 26, 2017 in Spain ⋅ 🌙 23 °C

Tegnap henyélés, wellness, Erik kúrálás- nem volt túl eseménydús. Pihentünk. Mára viszont jegyünk volt egy tengeralattjárós viziturára, pont elég drága ahhoz hogy kihagyjuk a betegseg miatt. Eriket aspirin cvel teletömve elindultunk. Hű hát amilyen népi hülyítésnek tűnt annyira volt szuper élmény. 30 m mélyre lement a tengeralattjáró és az orrunk előtt úsztak el a ráják, vagy láttunk hajóroncsokat. Kár lett volna kihagyni.Read more

Cesar Manrique háza

September 24, 2017 in Spain ⋅ ☁️ 23 °C

Cesar Manrique a helyi Picasso, Gaudi, vagy hasonló. Minden ami szép vagy híres annak Manriquehoz köze van. Az ő házába látogattunk el, ami "csak" különleges építészeti megoldásai miatt ajánlott. Nekünk bejött. De holnap lazulunk kicsit mert ez ma sok volt :-)

Kaktuszpark

September 24, 2017 in Spain ⋅ ☁️ 21 °C

Bizonytalan voltam hogy ezt érdemes e megnézni de jelentem igen :-)
    5 napja nem láttunk igazán növényt így önmagában a zöld látványa felemelő :-) de a kaktuszpark tényleg csodás, igényes, változatos, könnyű kis program.

Timanfaya és a vulkán melegén sütött hús

September 24, 2017 in Spain ⋅ ☁️ 22 °C

Szóval az úgy volt hogy Katától kapott nászajándék instrukciói alapján itt kellett volna ebédelnünk. De annyira bőséges reggelink volt hogy az ebédet kihagytuk de a parkba ellátogattunk. Ez Lanzarote legérdekesebb, első számú látnivalója. Ezen a teruleten 1700-1800 as években 100 vulkánkitörést regisztráltak . Sajnos gyalog nem igazán lehet irt túrázni, egy busz visz körbe a területen. A fotók nem adják vissza a látványt.
    A buszút végével különböző -vulkán hőjét felhasználó show elemmel szórakoztatják a népet. A vulkán tetején pedig az étterem, az El Diablo található, és a vulkán, amelyre épült, még aktív. Különlegesség, hogy az étterem közepén egy 8 m mély “kút” tátong. Az ebből feltörő hő felett grillezik meg a húsételeket. Menő... Nono Ti mindenképp teszteljétek ha jöttök!

Hitgyüli Lanzaroten

September 24, 2017 in Spain ⋅ ⛅ 23 °C

Ma gondoltam keresek egy misét, sokminden van amiért hálát adhatnék. Sajna sok fórum nem volt a segítségemre ebben de nagy nehezen kikukáztam hogy 11-kor a sun palaceban van a mise. Már a kitáblázás gyanús volt. (Lsd fotó) Aztán a power point prezentációra írt infók közös kvzásokról, ebédekről. Aztán kiderült hogy én valami nagyon más helyre tévedtem mint ahova szerettem volna 😀Read more

Az útunkba akadt kilátó-Mirador del Rio

September 22, 2017 in Spain ⋅ 🌬 19 °C

Hazafele Eriket magával ragadta a vadnyugati hangulat, amit Lanzarote áraszt és elkezdett a hegyek között random kocsikázni. Ismertek, relatíve rosszul tűröm az elôre nem tervezhető dolgokat, így itt is kicsit szótlanul gubbasztottam a kocsiban. Hiba volt, a rally egy csodás kilátóhoz vezetett, valószínű magunktól sosem lyukadunk ki itt.A Mirador del Rio 1973-ban épült. Korábban ugyanis egy ágyúraktárként szolgált, ezen a helyen őrizték a Kubáért folyó háború ágyúit is. Többek között ideális hely volt, hogy hamar észrevegyék a szigetre érkező kalózhajókat. Ittunk egy kávét és a hotel fele vettük újra az irányt.Read more

Cueva de los verdes

September 22, 2017 in Spain ⋅ 🌬 22 °C

Ma elautókáztunk a sziget másik végébe hogy megnézzük mit találunk arra, na jó, odafele még célirányosan mentünk. A Cueva de los Verdes, vagyis a Zöld barlang, az egyik legfőbb látnivalója Lanzarote szigetének. Mintegy háromezer évvel ezelőtt, a La Corona vulkán kitörésekor a lávafolyam alakította kiRead more

Playa de Papagayo

September 22, 2017 in Spain ⋅ 🌬 26 °C

Leugrottunk strandolni :-) földút vezetett a célba vett strandunkhoz-szerencsénk h bérelt a kocsi, sajáttal nem mentünk volna végig ezen az úton 😀 pedig kár lett volna kihagyni. Az erős szél és homokvihar miatt csak 1.5 órát maradtunk, de ez pont elég volt két fürcsire az óceán vízében :-)

Never miss updates of Kinga Kovacs with our app: