Den 13 Tomco kradne motorku

January 1, 2017 in Singapore ⋅ ⛅ 25 °C

Smerujeme do muzea Madame Tussaud - muzea voskovych figurin, kde sme mali asi 30min predstavenie o historii a vzniku Singapuru. Ako sme prechadzali historiou, zacali sme niekde pri prapovodnych obyvateloch - morskych ciganoch (vsetko hrali herci) a pokracovali cez prichod Cinananov az bombardovanie pocas druhej svetovej vojny, ked sme vsetci utekali po muzeu pred padajucimi bombami. Cele sa to ukoncilo plavbou v lodke po nejakej umelej riecke.

Dnu sme sa pofotili s nejakymi voskovymi hercami a znamymi celebritami.

Ja som ustedril nejaku ranu medzi oci Jackiemu Chanovi (teda snazil som sa, ale uz som taky unaveny z toho chodenia, ze som ledva nohu dvihol), potom mi ako odveta pristala na lici noha Bruce Leeho. Nejakej herecke som kukol do vystrihu a jednu som poziadal o ruku.
    Danka sa samozrejme musela poobtierat okolo Leonarda di Capria a Tomovi Hanksovi upravit kravatu. Taktiez zatancovat s Michelom Jacksonom.

Tomco si nenechal ujst sancu pochytat nejake zname spevacky a herecky za prsia, pripadne ich capnut po zadocku pod suknou. Ukradol aj motorku Terminatorovi.

Inak Angelina J. a Nicole K. nezdravo vychrtle tela bez duse. Kamera dokaze divy, ale "voskova" skutocnost bola desiva.

Potom sme mali v plane spustit sa z kopca na nejakych kolieskovych boboch. Takmer sme si kupili tri jazdy za nie lacny peniaz, ked sme sa dozvedeli, ze na jednu jazdu sa caka "len" hodinka ;)