Bovec (preko Vršiča)

August 2, 2020 in Slovenia ⋅ ☁️ 19 °C

Kranjska Gora, nasvidenje. Po zajtrku se odpeljemo in na poti proti Vršiču še pogledamo spomenik Kekca, jezero Jasna, Rusko kapelo in počasi prispemo na vrh Vršiča. Lepi razgledi in nostalgija, kako sem hodim že preko 30 let.

Na poti v dolino Trente začne deževati, zato obisk izvira Soče, spomenika Juliusu Kugyu, muzeja Triglavskega NP in še korita Soče spustimo. Pripeljemo se v moj Bovec, ko najbolj dežuje. Prvo v apartma, zelo lepo, malo oddiha, potem pa počasi obdelat socialno mrežo vseh let obiska Bovca. Kolikor slišim, Dodo in Rusc sta v Ljubljani, Šani je pripravljen, pa tudi Juki je v Bovcu. Kako se bo odvil ta deževen dan?

Po prčakovanjih je bilo intenzivno :), pot skozi trg in pozdravljanje vseh znanih in dragih ljudi pač traja. Ladi in Neva Šulin sta bila izjemno vesela, pošiljata pozdrave mami, skratka, ja, Bc je zakon.

Večer in druženje nadaljujemo v Črni ovci, tenis placi, prideta še Juki in Vesna, skratka, z Jukijem sva se na koncu kot edina preostala zatukla do polnoči :)