Bovec - golf - zipline

August 4, 2020 in Slovenia ⋅ ⛅ 21 °C

Dobro jutro.....dež. Do Čmakov, kava, adijo Čmak...apartma. Dež.

Potem pa naenkrat vse čisto, sonce in gremo na golf. Vreme se je uredilo, seveda nismo izpustili priložnosti, da zapravimo dan. Golf igrišče med gorami, idilične scene, le igra danes ni bila ravno blesteča. Danes bi jaz raje scorecard skril, ampak, po neto izračunu, je danes zmagala celo mami Jasmina, bravo. Ata je bil zadnji, driving range kliče.

Popijem “The Thirsty Golfer” pivo, “kučno” pivo golf cluba Bovec, potem pa hitro nazaj in preoblačit se. Punce gredo na zipline na Učjo, jaz bom počakal na drugo priložnost ko bom v Bcu. Ob 19 uri jih grem iskat in me zanimajo vtisi, predvsem od male popotnice.

Ura je 19 in punce se vrnejo. Starejša je pričakovala več adrenalina :), ampak vseeno super, mala popotnica pa je uživala zelo. Izkušnja in naslednjič gre še ati z njo je rekla. Dobro, može :)

Slike in video iz jeklenic bodo zanimivi, skratka punce navdušene, k Jošču gremo jest naslednjič ko bomo v Bcu, danes je bila kolona in nismo hoteli v gnečo. Danes lepo prespijo punce adrenalin in jutri naprej, Portorož, Piran in vse na obali nas čaka.