Marcin Marcin

Joined May 2018
 • Explore, what other travelers do in:
 • Day6

  Giżycko i okolice

  May 3, 2018 in Poland ⋅ ⛅ 26 °C

  Startując ze Stańczyków Marcin odpalił w navi system "Ekscytujacej Trasy". Następne dwie godziny suneliśmy szutrami i leśnymi drogami w przepięknych okolicznościach przyrody.

  Jak się potem okazało wibracje wytrząsły śrubę ze stelaża w maszynie Marcina. Znalezienie śruby 3go maja nie było proste a tyrtytki za krótkie, ale dosztukowaliśmy śrubę z odkręconego podnóżka pasażera.

  Giżycko pełne turystów. Zaskoczyło mnie nowe molo(?) - widać dawno nie byłem na żaglach i jestem do tyłu z tutejsza infrastrukturą - można sobie zrobić fajny spacer z pięknym widokiem na Niegocin.
  Read more

 • Day6

  Stańczyki

  May 3, 2018 in Poland ⋅ ⛅ 24 °C

  Pierwszy postój w kraju. Historyczny zespół mostów w Stańczykach. Jako że 3 maja - pełno ludzi. Ładne widoki. 8pln za wstęp na most. Oglądanie z dołu - darmo 😉

 • Day6

  Kowno

  May 3, 2018 in Lithuania ⋅ ⛅ 15 °C

  Drugie największe miasto na Litwie. Tymczasowa stolica Litwy, podczas okupacji Wilna przez Polaków w okolicach 20lecia międzywojennego. Miasto muzeów (np. muzeum diabłów). Europejska stolica kultury 2022.

  Okazuje się że to zajebiste miejsce, które chciałbym lepiej poznać. Jeden wieczór to zdecydowanie za mało.Read more

 • Day5

  Klajpeda - muzeum zegarków

  May 2, 2018 in Lithuania ⋅ ⛅ 9 °C

  Niewielkie muzeum ukazujące zmagania ludzkości z kontrolowaniem upływu czasu, postępem w precyzji jego odmierzania oraz kreatywności formy jaką przybrały urządzenia na przestrzeni wieków.

  Dwa piętra, nie więcej niż godzina czasu, za 2€ grzechem jest przegapić. Stety niestety opisy po angielsku tylko (albo aż) w formie zalaminowanych kartek A4 w kolejnych salach.Read more

 • Day5

  Klajpeda

  May 2, 2018 in Lithuania ⋅ ⛅ 10 °C

  Miasto portowe. Główna atrakcja to balkon z którego przemawiał Hitler...

  Nazwa pochodzi od "lost footprint" - zaginiony ślad. Legenda głosi że było ch braci, 🐺 i łoś i szukali miejscówki nad morzem i jeden znalazł a drugi nie i urn pierwszy znalazł tylko 👣. I tak powstała Klajpeda a przynajmniej legenda.Read more

 • Day4

  Plaża

  May 1, 2018 in Latvia ⋅ ⛅ 15 °C

  Dzika plaża po drodze do Klajpedy, jeszcze na Łotwie. Zero ludzi, parking w lesie, piękny piasek. Muszę tu kiedyś wrócić w kąpielowkach i z ręcznikiem.

 • Day4

  Lipawa

  May 1, 2018 in Latvia ⋅ ⛅ 14 °C

  Lipawa jak Lipawa. Port, ziemniaki na obiad, targ różany.

  Rano w drodze było chyba 9 stopni i zatrzymywaliśmy się dwa razy żeby założyć na siebie kolejne warstwy.

Never miss updates of Marcin Marcin with our app:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android