Australia
Cairns ZOOM and Wildlife Dome

Here you’ll find travel reports about Cairns ZOOM and Wildlife Dome. Discover travel destinations in Australia of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

41 travelers at this place:

 • Day70

  Cairns (QLD)

  June 12 in Australia ⋅ ⛅ 25 °C

  The Great Barrier Reef is the world's largest coral reef system composed of over 2 900 individual reefs and 900 islands stretching for over 2 300 kilometres and is located in the Coral Sea, off the coast of Queensland.
  I made a boat trip to two outer reef sites, included snorkeling.

 • Day7

  Lielais Barjerrifs

  April 30 in Australia ⋅ ⛅ 25 °C

  No rīta pulksten 8.00, kā runāts, mums pretīmatbrauc meitene Brith, lai vestu uz Lielā Barjerrifa apmeklējuma sākumvietu. Tur mums sniedz instruktāžu, stingri noprasa, vai kāds nav stāvoklī (man arī prasa), vai nav akūta muguras trauma un vai nav iereibis. Tad liek uzvilkt hidrotērpu, brīdina, ka šodien lieli viļņi, bet tas nekas, un varam kāpt laivā.
  Viļņi tiešām ir lieli, mūsu 24-vietīgā laiva lec kā zaķītis, un es aprotu, kāpēc tiku vaicāts par muguras traumām. Tajā brīdī, kas vilnis sitas pret laivas dibenu, ir sajūta, ka krītam ar dzelzs kasti pret zemi, un tā 40 minūtes.
  Tad pēkšņi priekšā redzama smilšu sēre, pie kuras laiva apstājas. Te nu tad ir tā vieta - Lielais Barjerrifs. Tagad visi tiek savākti papildus instruktāžai - tiek rādīts, kā jāuzvelk maska, kāds žests jālieto, ja ir problēma, un kāds, ja problēmu nav.
  Arī Zandiņa pārvar savas bailes no tā, ka kads kustonis pieskarsies viņai pie vēdera, uzvelk glabšanas vesti virs hidrotērpa, tādējādi iegūstot 8 cm aizsargslāni, un ir gatava mesties ūdenī. Tiklīdz atļauja saņemta, visi gāžas pār bortu.
  Vissliktākā dzīve pie Lielā Barjerrifa ir bruņurupucim. Grupas vadītājs pat iemāca visiem žestu, kas jārāda, ja pamana bruņurupuci, un tad visa grupa metas turp, lai šo dzīvnieku apskatītu un vajātu. Esot pat gadījumi, kad cilvēki, nirstot bruņurupucim pakaļ, tā arī vairs dzīvi neuzpeld..
  Tādu gan neesot daudz - no 1,1 miljona Lielā Barjerrifa apmeklētāju gadā bojā iet vidēji 5, un laivas kapteinis ir ļoti lepns par šo rādītāju.
  Snurkelēšanas laikā Brith nepārtraukti skaita virs ūdens redzamos ķermeņus - galvas vai dibenus - lai neviens nenoslīkst nepamanīts. Vajadzēja viņai izstāstīt pasaku par kazlēnu, kurš prata skaitīt līdz 10, bet sakautrējos.
  Apmierinati ar redzēto, pēc 2 stundu snurkelēšanas visi kratāmies uz krastu, kuru pārņēmis milzīgs lietus makonis, tā ka saņemam kārtīgu saldūdens dušu, lai noskalotu saļo okeāna ūdeni uz “Swimming hole” nemaz nav jāiet. Tā vietā nolemjam nobaudit krokodila un emu burgerus. Zandiņa izvēlas krokodilu - tas negaršo ne pec liellopa, ne pēc zivs. Drīzāk nedaudz pec vistas ar pipariem. Emu vairak atgādina pīli.
  Pēcāk stūrējam atpakaļ uz Cairns, kur mums jau viss pazīstams. Tā kā labā kāja prasa apkopi, nolemju doties vēlreiz uz Thai masāžu. Pa to laiku Zandiņa, staigādama pa pilsētu, nofotografē māju, kurā mani masē, un jautri prasa, vai esmu apmierinats ar servisu. Skatos - mājai uz jumta rakstīts “Adult shop”. Masāžas laika gan nevienu tādu elementu, kas nebūtu piemērojams nepilngadīgajiem, nemanīju.
  Read more

 • Day5

  Cairns - nesaprotamā pilsēta

  April 28 in Australia ⋅ ⛅ 24 °C

  Šorīt nolemjam uz lidostu braukt ar vilcienu. Ar taksi pa dārgo katrs var aizbraukt, ja ir nauda. Ar sabiedrisko transportu - tur vajadzīga domāšana. Nolemjam, ka domāšanas spēju mums ir pietiekoši. Sidneja atkal pārsteidz pozitīvi - vilciena biļešu automātā uz lidostu biļeti var nopirkt ar vienu pieskārienu ekrānam, viena pārsēšanās, un ar visu to galā esam 20 minūtēs.
  2000 km uz ziemeļiem ir īstie tropi, lietusmežu pasaule. Un lietus tiešam līst aumaļām, kad nosēžamies Cairns. Tā izrādas diezgan jocīga pilsēta - tāda kā Australijas Lasvegasa. Viss juku jukām - smalkas viesnīcas un kazino, ķīniešu bodītes, skaļi bāri, taizemiešu masāžas, arī mākslas galerijas visam pa vidu. Pilsēta ir pavisam jauna - pirmā skola dibināta 1907. gadā. Vēl nesen Cairns bijusi tik maza, ka busa šoferis par to joko: “ Šeit vietējie precas tikai ar ārzemniekiem, lai nav jauši vai nejauši jāprecas ar radinieku(ci).”
  Mūsu viesnīca pārsteidz vareni - sākumā domāju, ka tas ir kinoteātris bet nosaukums saskan ar Booking.com rezervēto. Izrādas, tā ir jauniešu viesnīca, kas apvienota ar tāda paša nosaukuma diskoklubu. Uz iečekošanos stāv rindā cilvēki piecpadsmit, no kuriem vairums jaunāki par mūsu Elīnu (23). Viņi, visdrīzāk, domā, ka mēs jau vismaz reizi esam miruši un augšāmcēlušies - tik acīmredzama ir vizuālā atšķirība.
  Administrators gan mierina, ka iedos mums istabu 4. stāvā, kur visklusāk. Uz to arī ceram.
  Viens kļūst skaidrs 10 minūtēs - no Cairns brauksim projām rīt no rīta. Uzzinām, ka autobuss uz mūsu nākamo pieturas punktu iet reizi nedēļā, tāpēc nākas darīt to, ko parasti nedarām - rezervēt nomas auto. Piedāvājums gana labs - “parketa džips” uz 2 dienām, sākot ar rītdienu - 130 AUD (90€).
  Ko tad vēl šajā “Lasvegasā” paveikt? Salasām no visa pa druskai - baseins, Thai masaža, ķīniešu tirgus un īru krogs saldajā ēdienā.
  No 4. stāva disko tiešām neizklausās pārāk traucējoši, dienu var saukt par veiksmīgi noslēgušos.
  Read more

 • Day43

  Australia - day 37

  April 12 in Australia ⋅ ⛅ 25 °C

  Today we got up and got the ferry back over to Townsville! Hopped on the bus all the way up to Cairns and arrived about 8pm! Checked into our hostel giligans and reunited with our two besties from Fraser who were in our hostel room! Went out at the club attached to our hostel all together and met up with some friends from the whitsundays! Was so much fun being all together again :)Read more

 • Day44

  Australia - day 38

  April 13 in Australia ⋅ ⛅ 24 °C

  Today we woke up slightly hungover so headed to cairns lagoon to go chill for the day! The weather was so nice so we sunbathed and then went to a travel agents to book a Great Barrier Reef trip for the next day! Was quite expensive so we decided to cook dinner instead to save money haha! Our friends from magnetic then arrived at the hostel and we all went out together again - was so much fun!Read more

 • Day59

  Tag 76 / Abu Dhabi

  September 12 in Australia ⋅ ⛅ 22 °C

  Unser Urlaubstrip durch Australien und Fidschi findet nun ein Ende. Wir haben die letzten Tage in Cairns hauptsächlich mit Fitnessstudio besuchen, einem Tag auf dem Golfplatz und entspannten Stunden am Strand verbracht. Von dort ging es dann auf unsere 33 stündige Heimreise. Ich befinde mich nun in Abu Dhabi , dem letzten Flughafen vor Frankfurt . Nun trennen mich nur noch 6 1/2 Stunden von zuhause .
  Der Trip war eine krasse Erfahrung für mich. Nicht nur was die Erlebnisse angeht sondern auch die Selbstständigkeit. Es fühlt sich noch sehr unwirklich an nach so einer langen Zeit wieder nach Hause zu fliegen. Ich freue mich mega auf meine Familie und Freunde aber werde die Zeit hier auch vermissen . Man hatt viele neue Leute kennengelernt und unglaublich schöne Landschaften entdeckt. Das war es nun von unseren Trip um den halben Globus!
  Read more

 • Day328

  Fish and Chips by the Esplanade

  April 27 in Australia ⋅ ⛅ 88 °F

  Last night the six of us (Helen, Barry, Sally, Brian, Linda, and I) went to a Hasher couple's home on the other side of Cairns. Along with another hasher, we had a great evening of food, music, and adult beverages. The ceiling lights on their veranda had geckos in them (picture), which kept us entertained during conversational lulls.

  This morning, Helen, Brian, and I took Brian's and Linda's Australian Cattle Dog Billy to the creek for a swim. She is so sweet.

  After that, Barry, Sally, Helen, and I went into Cairns for the Saturday market in the Esplanade. The park area has a free public swimming pool like no other I've seen on a waterfront. Now we're having a lunch of fish and chips. Yummy!

  So long [for now] and thanks for all the fish. ✌️

  P.S.: Yesterday's haircut mission was a success!
  Read more

 • Day349

  Lazy Day

  May 18 in Australia ⋅ 🌬 82 °F

  Yesterday afternoon, I continued reading my book, then went to dinner with McTaf, a friend of his, and Mixo. Afterwards, his friend went home and the three of us went to a nearby Irish pub. Kilkenny!!!! And a great band to boot. Great evening.

  Today, I'm just reading and playing games on my phone. Have to get up early in the morning. You'll find out why on tomorrow's post. 😀

  So long [for now] and thanks for all the fish. ✌️

  P.S.: My debit card is on its way.
  Read more

You might also know this place by the following names:

Cairns ZOOM and Wildlife Dome

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now