Australia
Ron Shores Park

32 travelers at this place

Angriff der Kakadus nur knapp überlebt

March 6 in Australia ⋅ ⛅ 21 °C

Also erst richtig Scheu, dann sehr neugierig und danach dann sogar frech und räuberische Tiere die uns da auf der Dach Terrasse besucht haben.

Tikt atpakaļ mājās

May 7, 2019 in Australia ⋅ ☀️ 20 °C

Kad atvadāmies no Toowombas un ielidojam Sidnejā, ir jau sajūta, ka ceļojums cauri. Kā nu ne - jānopērk taču suvenīri, garuzdēto pupu kolekcija mājas testēšanai un pētīšanai, jāsakrāmējas un jāpaēd pēdējās vakariņas. Tā kā vairāk viss ap viesnīcu un tai tuvējiem veikaliem grozās.
    No “ikondzīvniekiem” neapgūts paliek tikai koalas lācītis, ķenguru saviem guvumiem varam pieskaitīt, jo ciemakukulim nopērkam ķengura gaļas čipsus, tādas pat uzkodas ir arī no krokodila un emu gaļas. Koalas lācīti laikam tomēr čipsos sašķēlēt nav mērķtiecīgi, jo tik mīlīgu zvēriņu jau neviens nekošļās. Skatos vēl, vai koala tomēr nav uz kādām konfektēm vai cepumiem, bet neatrodu.
    Viesnīcā akcija - jebkuras 2 lietas no minibāra par brīvu. Acis krīt uz pudeli franču šampanieša par 230 AUD (€ 160), kas arī minibārā ietilpināts. Varētu jau nosvinēt pēdējo vakaru, bet roka neceļas. Paņemu mazo aliņu...
    Atpakaļceļš atkal ar Etihad Airways caur Abu Dhabi - viss ērti un mierīgi ar neiztrūkstošo ikminūtes atgadinājumu, cik jūdzes līdz Mekkai.
    Pēc 28 stundu ceļošanas ieraugām pa Bomardiera logu, ka bērzi Latvijā saplaukuši jo zaļi, un mēs atgriežamies daudz skaistākā Rīgā nekā tā, ko pametām pirms 2 nedēļām.

Paldies visiem, kas sekoja līdzi mūsu ceļojumam. Kā allaž, ar prieku gaidīšu ieteikumus bloga uzlabošanai nākamajā reizē.

Iespējams, dzīves skaistākā velotūre

April 27, 2019 in Australia ⋅ 🌬 17 °C

Šodienas devīze - ar riteni pa Sidneju - iespējams, skaistāko lielpilsētu pasaulē. Sidnejā ir 5 miljoni iedzīvotāju - prasīgs skaitlis priekš ainavas un pilsētvides, bet es varu teikt tikai to labāko - neviena ar neglītu daudzstāveni sabojāta skata. Pat ostmalas “debesskrāpju mežā” ir “izcirsta sprauga”, lai varētu aplūkot Sv.Patrika baznīcu, kuras tornis ir tikai ceturtdaļa no blakus stāvošā Ernst&Young ofisa augstuma.
    Rīta plāns bija doties uz zivju tirgu brokastīs, bet to kaut kā aizmirstam, jo nejauši nonākam Botāniskā dārza pussalā, kas paver cita leņķa skatu uz operas māju. Jāteic, ka labāks skats kā vakar. Labi redzams, cik operas nams ir ārpus dabīgās krasta kontūras. Operas mīlestība šeit tiešām milzīga - blakus botāniskajam dārzam tiek būvēta brīvdabas operas skatuve un arēna.
    Nu jā, vēders ir tas kungs visaugstākais, un tas liek manīt, ka esam piemirsuši par brokastīm. Nospriežam, ka viss ir ekonomiski izdevīgi - tagad mums būs brančs zivju tirgū.
    Tik labi organizēts zivju tirgus līdz šim nebija redzēts - stendi ar svaigiem vai arī šorīt ceptiem jūras produktiem, efektīva apkalpošana, ērti galdiņi uz piestātnes rampas, lielisks Austrālijas vīna stends kā papildinājums jūras produktiem. Īpaši jāuzteic norēķini ar bezkontakta maksājumu karti šeit - tā nav jāizlaiž no rokām, līdz ar to nav riska kartei iekrist slapjumā vai aplipt ar zvīņām. Mēs paņemam 12 mazās Klusā okeāna austeres, astoņkāju iesmu, garneļu un jūras ķemmīšu iesmu, pāris tīģergarneles un laša iesmu. Gluži par velti nav - kādi 80 AUD (60€). Interesanti, ka daudzi apmeklētāji pie visas pieejamās jūras bagātības klāt izvēlējās frī kartupeļus. Mēs lepni stāvam šim Rietumu marketinga uzvaras simbolam pāri.
    Šodienas īpašais piedāvājums - jūras ezis par 15 AUD. Jāņem! Ezis izrādās pilnīga proteīna bumba, kas vēderā negrib šķelties. Protams, ka šādā situācijā var līdzēt tikai Coca Cola (tomēr šī Rietumu marketinga ikona mūs pakļauj).
    Izmantojam savas velo iespējas un šķērsojam lielo Ostas tiltu, lai paskatītos Sidnejas panorāmu no attāluma. Pilnīgi neticami, ka 1932. gadā būvētajam tiltam ir 4 auto joslas, vilciena sliedes, velo josla un gājēju celiņš. Apbrīnojami efektīvi. Protams, ka no gājēju celiņa puses skats ir vissmukākais, un tilta sargs mums laipni atlauj stumt savus riteņus pa turieni. Braukt gan nedrīkst.
    Austrālijas modernās mākslas muzejs ir mūsu beidzamais šodienas objekts - tas atrodas pie pašas Sidnejas ostas, ieeja ir brīva, apmeklētāju sestdienas pēcpusdienā nav daudz, ekspozīcijas dažādām gaumēm. Skaisti un relaksējoši.
    Ar to arī dienas programma ir gandrīz galā, bet viena svarīga lieta vēl nejauši gadās - Kings Cross kvartālā ieejam Eko produktu lielveikalā, kur atrodam PUPU UZKODU plauktu. Viens no produktiem gan garšas, gan tehnoloģijas, gan arī marketinga filosofijas ziņā ir absolūti tuvs Pupuchiem, kā rezultātā vakars pārvēršas uzkodu marketinga diskusijā, kas kopā ar Austrālijas Cabernet pudeli attīstīstas radoši.
    Rīt lidosim uz Cairns - 2000 km uz ziemeļiem - vietu, kur sākas Lielais Barjerrifs.

Ankunft in Sydney

October 22, 2019 in Australia ⋅ ☀️ 22 °C

Heute Morgen landeten wir pünktlich auf dem International Airport in Sydney. Danach fuhren wir mit dem Taxi zu unserem Apartment das im Kings Cross liegt. Die weiteren 3 Std. Zeitverschiebung machen uns ein wenig zu schaffen. Wir gingen nur noch auf Einkaufstour damit unser Kühlschrank gefüllt wurde. Bald gehts ab ins Bett damit wir Morgen die Sehenswürdigkeiten der Stadt besuchen können. Und Tschüss 😴Read more

Blue Mountains

November 8, 2019 in Australia ⋅ ☀️ 23 °C

I spent the day at the Blue Mountains about 2hours with the train from Sydney. I came back just in time because fire started in the region . This was in the news tonight.
    Beautiful place. The color blue comes from the eucalyptus forest that have a blue color due to the eucalyptus oil reflecting sun in blue.Read more

Sydney 1 - endlich da

November 28, 2018 in Australia ⋅ 🌧 17 °C

Nach einer doch recht langen Anreise habe ich gestern Abend in meinem Hostel eingecheckt und die erste Nacht war auch ganz OK.
    Da es heute in Strömen regnet und auch kein Ende in Sicht ist, werd ich den Tag einfach im Bett verbringen.

Sydney

November 18, 2019 in Australia ⋅ ☀️ 23 °C

SYDNEY
    Welcome to Down Under. In Sydney haben wir eine Woche in einem kleineren, familiären Hostel verbracht. Das Zimmer war ein 10-Bett-Zimmer. Komischerweise muss ich sagen, dass ich echt sehr gut geschlafen hab, hätte ich gar nicht gedacht😅 Die Leute vom Hostel waren alle sehr entspannt und gut drauf, gefühlt waren aber die meisten vom Hostel alles Franzosen. Trotz dass ich 4 Jahre lang französisch in der Schule hatte, habe ich absolut nichts verstanden was die Franzosen untereinander geredet haben😂 (Gruß an Herr Hanselmann😅).
    So sind wir am ersten Tag mit Leuten von verschiedensten Nationen zu einem Strand gegangen, die meisten Konversationen begannen mit „where are you from?“😄

Daytrip mit Joris
    Am nächsten Tag hatten wir uns für einen Tag mit Joris verabredet, der sich derzeit auch in Sydney befindet. Er kommt aus Holland und ist ein Kumpel von meinem großen Bruder Fabi, die beiden haben sich damals vor paar Jahren kennen gelernt als sie gemeinsam hier in einem Haus in Sydney gelebt haben. Er war sogar schonmal bei unserem Crailsheimer Volksfest zu Besuch 🍺😃 Da er sich hier gut auskennt hat er für diesen Tag den Guide gemacht und uns einige coole Spots von Sydney gezeigt, zu Beginn dann auch das damalige Haus. Danach besichtigten wir unter anderem Opera house, Harbour Bridge, Town Hall & Queen Victoria Building, Darling Harbour und Manly Beach. War auf jeden Fall ein sehr schöner Tag, danke Joris an der Stelle nochmal;)

Milk Beach and Partyyyy 🎉
    Donnerstags sind wir mit dem Bus zum Milk Beach gefahren, das ist ein etwas kleinerer und nicht so voller Strand, von wo man eine wunderschöne Aussicht auf die Skyline von Sydney sowie die Brücke hat. Abends war dann Party angesagt, hier waren wir mit zwei Deutschen aus Bochum die wir bereits am Flughafen kennen lernten im Ivy‘s Club.

Bondi to Coogee Walk😍
    Der Bondi to Coogee Walk war auf jeden Fall ein Highlight für mich. Hier läuft man mehr als 6km einen Wanderweg entlang der Küste und kommt bei den bekanntesten Stränden, sowie kleineren Stränden am Meer vorbei, und alle sind einfach beautiful😍 (das, nachdem ich mich die letzten Jahre an den Partystränden von Bulgarien oder Lloret im Sommer rumgetrieben hab:D). Am Ende des Tages zeigte mir mein Handy 25.000 Schritte an, die ich alle mit meinen Schlappen absolvierte.. Wer braucht schon Wanderschuhe?😃

BBQ im Hostel
    An diesem Tag hatte jemand vom Hostel eine Grillparty veranstaltet, es gab Burger, Hot Dogs und viel Bier😃👌 am Ende des Abends ging es noch in den Club. Was fun!

Sydney war echt sehr geil!
    Im Moment befinde ich mich im Flugzeug nach Auckland. Nach ingesamt zwei schönen Wochen in denen ich echt sehr viel gesehen hab beginnt nun das eigentliche Abenteuer „Work and Travel“ in Neuseeland. Leets goooooo😍

(falls ihr nicht immer schauen wollt ob ich was hochgeladen hab, holt euch die App, meldet euch kurz an und folgt mir hier dann solltet ihr immer eine Benachrichtigung bekommen.)

Chinatown, Darling Harbour und Malibu

October 24, 2019 in Australia ⋅ ⛅ 24 °C

Am Heutigen Tag führten uns unsere Laufschuhe zum Chinatown da hatten wir nochmals etwas Hongkong Feeling! Mit dem Tram fuhren wir zum Darling Harbour spazierten über die Brücke bis zum Quay. An der wunder schönen Promenade befindet sich das Hard Rock Café. Danach wurde es Zeit dass wir Richtung Forsters Street spazierten. Dort besuchten wir das Malibu von Jumbo Marc Aebi. Marc zauberte uns eins seiner einzigartigen australischen Sandwiches😋. Den Abend liessen wir bei der Oper bei einem Glas Rotwein ausklingen. Nun müssen wir ins Bett und hoffen auf einen YB Sieg!Read more

Bondi Beach

October 26, 2019 in Australia ⋅ ⛅ 30 °C

Unser letzter Tag in Sydney verbrachten wir an der bekannten Bondi Beach! Ich durfte das erste mal meine Füsse im Meer baden! Brr nume ca. 20 Grad. Aber es musste sein! Anschliessend durften wir noch begutachten wo Marc wohnt. Wir besuchten gemeinsam ein Pub bevor wir Richtung Kings Cross zurück fuhren. Jetzt ist waschen und packen angesagt. Morgen fährt uns Marc zu unserem Camper Vermieter, dann gehts Richtung Blue Mountains weiter. Wir werden öich von unserem Abenteuer weiter auf dem Laufenden halten, sofern wir Natel Empfang haben 😊. Und Tschüss 👋Read more

Reisetag

October 5, 2018 in Australia ⋅ 🌬 14 °C

Jetzt sind wir tatsächlich einen ganzen Tag unterwegs gewesen.🛫🛬⛰🛫🛬🏔
    Deshalb gibt es nicht viel zu melden. Außer dass es hier nur 13 Grad 🤧 hat und regnet gestern waren es noch über 30 😡
    Unser Zimmer liegt genau gegenüber der U-Bahn.

Ron Shores Park

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android