Australia
Walls of Jerusalem

Walls of Jerusalem National Park

October 24, 2015 in Australia ⋅ ☀️ 11 °C

V nadmorske vysce 1200 m v noci mrzlo az prastelo. Nastesti byl nas stan tak malinky, ze jsme si ho celkem komfortne zadychali (a antarkticke spacaky maji taky neco do sebe ;-)). Ve 2 v noci jsem musela vylezt ven a odehnat skupinku possumu, co tu bordelarila v nasem odpadkovem pytli, a i rano byla s kafcem rada na me :-/.
      Po snidani jsme vsechno nechali na miste rozmrznout a vyrazili k Jeruzalemskym stenam. Vypadalo to hur, nez to ve skutecnosti bylo - nahoru vedla docela pohodlna cesticka a ze Solomons Throne a David's Peaks (neco kolem 1400 m) byly nadherne vyhledy do sirokeho okoli.
      Po ceste zpet jsme sbalili skvele vysuseny stan (z minusovych hodnot se teplota brzo vysplhala na slusnych urcite 20 stupnu) a za 2 hodinky vcetne obeda s vyhledem na Cradle Mountains byli zpet u auta. Secteno podtrzeno: 6 pohodlnych hodin chuze a jedna roztomila echidna - jezura australska -, co tu v hnijicim kmeni hledala asi neco na zub ;-).

Walls of Jerusalem