Austria
Fischamend

11 travelers at this place

Letisko Schwechat

December 17, 2019 in Austria ⋅ ⛅ 3 °C

Po hodinovej jazde autobusom prichádzame k príletovej hale letiska. Je mi divné že sa Mája cestou nesťažovala lebo ona a autobus to jednoducho nejde dokopy.

Po vystúpení z autobusu Peťa zistila že vo vlaku si obliekla iba jednu ponožku a kde skončila tá druhá to nikto netuší asi ostala vo vlaku.

Už len 2,5 hodiny a letíme.

Milan

Nevyzerate prave vyspato :)... Ale ako vidim Tomco objavil lehatko, ktore sme okupovali zopar rokov dozadu, akurat vtedy to malo iny smrnc, ked z neho Danka spravila postel stylom plachta (deka1), perina (deka2) a vankusik a takto sme tam 7 hodin *kempovali*.

12/17/19Reply

Prajem veľa krásnych zážitkov

12/18/19Reply

Abfahrt

July 25, 2018 in Austria ⋅ ☀️ 24 °C

7:30 Uhr Frühstück, Abmarsch mit Gepäck zum Bus.

Kompliment, alle sind vor der Zeit. Ganz im Gegensatz zu den Fußballern. Die Fahrt läuft prima, wenn auch noch zu Beginn getankt werden musste. Grund: es wurde versucht den Tank aufzubrechen und Diesel abzupumpen. Grenzübertritte absolut stressfrei. 19:10 Uhr Abendessen bei Burger King beim Outlet in der Nähe von Wien. Dann geht es in die Nacht und erreichen nach 22 Stunden Fahrt Marburg.Read more

Fischamend