Bulgaria
Sozopol

Here you’ll find travel reports about Sozopol. Discover travel destinations in Bulgaria of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Meie villa

September 28, 2018 in Bulgaria ⋅ ⛅ 19 °C

Villa on kolme korruseline. Esimesel korrusel on ainult üks ruum kus arendajad enamasti töötavad. Teisel pool maja on pood, mis hõivab ülejäänud esimese korruse. Teisel korrusel on toad, kaks suuremat koos köögiga ja ülejäänud pisemad. Marion ja Jana peavad näiteks iga hommik kokkajaid kannatama. Ka kolmandal korrusel on toad. Väljas on mõned lauad ja lahe viinamarja võrsete "katus".Read more

Lidl

September 28, 2018 in Bulgaria ⋅ ⛅ 19 °C

Meie villa all on majaomaniku pood. Senimaani olen sealt snäkke ostnud, aga tundub päris kallis - 12 kohalikku raha saia, vorsti ja juustu eest näiteks. Tegelt on ümbernurga Lidl, kust sain just osta seljakotitäie puuvilja ja muid snäkke 24 kohaliku raha eest. Ilmselt peab edaspidi käima Lidl'is.

Jõudsime villasse kohale

September 26, 2018 in Bulgaria ⋅ 🌙 15 °C

Jõudsime kohale ja läksime linnapeale õhtust sööma. Hetkel on selles piirkonnas madalhooaeg ja siin ei ole peaegu ühtegi hinge - majad ümberringi on tühjad.

Esimesest restoranist me süüa ei saanud, sest meid oli liiga palju ja neil on ainult üks kokk. Teine mille leidsime oli suur ja tühi, suhteliselt kehva söögiga koht, aga parem kui mittemidagi. Majaomanik ütles, et järgmisest nädalast lähevad kõik poed ja restoranid ka kinni.Read more

Musta merre ujuma!

September 28, 2018 in Bulgaria ⋅ ⛅ 19 °C

Stenver on nüüdseks vist iga päev (ja öö) ujumas käinud, kuid ma ei ole temast päris täpselt aru saanud kas vesi on soe või ei ole. Esinene õhtu tegi laine tal rannas kõik riided ja asjad märjaks.

Täna on ilus tuulevaikne ilm. Rannas olid muidugi lained ikka päris suured, aga kuna ta järsku sügavaks ei läinud, siis oli lõbus lainetes. Kui sisse ära said, siis oli vesi väga hea soe.Read more

Company meeting

September 28, 2018 in Bulgaria ⋅ ⛅ 18 °C

Reede kell 16 oli kogu ettevõtte koosolek (nagu alati). Saime kõik kokku ja arutasime numbreid ja muid nädaka uudiseid.

Õhtu poole tuli meie hoovi üks kassi, ei tea kas hulkuv või mitte, kõik hakkasid teda paitama ja süles hoidma ning lõpus võeti isegi ööseks kaissu.

Söömas

September 29, 2018 in Bulgaria ⋅ ☁️ 19 °C

Esimeses kohas kuhu läksime pandi meid lauda istuma ära ja siis öeldi, et kuna hooaeg on homsest läbi siis nad enam süüa ei paku. Seega liikusime järgmisse kus läks väga väga kaua aega ja oli kallis, aga vähemalt sai süüa. Muidugi külastas meid ka kohalik kass, kelle kõhtu Uku hoolsasti täitis.

Merekarpide korjamine vihma ja tormiga

October 1, 2018 in Bulgaria ⋅ 🌧 16 °C

Ilm on juba päev otsa kehv olnud - tuuline, vihmane ja niiske. Oleme päev otsa toas olnud ja kuna internet on kehv, siis väga muud teha ei saagi kui tööd. Mingi aeg läks väga uniseks ära, seega läksime ikkagi natukeseks välja merekarpe korjama. Keegi "kohalik", häbelik tüdruk tuli rannas minu juurde, tegi niksu ja kinkis mulle esimese merekarbi, seejärel läks ära.Read more

Teine ujumine

October 2, 2018 in Bulgaria ⋅ ⛅ 21 °C

Üle mitme päeva on siin jälle hea ilm. Mõned on ka tormiga ujumas käinud, aga ma eelistasin mitte minna.

Siin on väga mõnus liivane rand mis on lähedalt madal, siis sügavam ja seejärel jälle põlveni. Üldiselt on lained suured ja tegevust on. Mats õpetas meid lainetes kõhuli surfama ja Julius tegi vees ka mõned pildid.

Tagasi tulles leidsime Robini trenni tegemas.

Avastusjalutus

October 2, 2018 in Bulgaria ⋅ 🌙 16 °C

Tegelikult oleme täna ikkagi päev otsa toas olnud, korraks sai käidud ujumas, aga muud palju mitte. Otsustasime Andresega minna enne magamaminekut väiksele jalutuskäigule, aga punt kasvas päris suureks.

Poolel maal hakkas meiega üks kodutu koer kaasa kõndima ning tegelt saatis ta meid tagasi koduni. Õnneks oli ta väga sõbralik.Read more

Sozopol, Sosopol, Созопол, سۆزۆپۆل, Σωζόπολη, سوزوپول, סוזופול, ソゾポル, Созополь, 8130, 索佐波爾