Canada
Hallville

Carleton place - A nagy nap

May 20, 2017 in Canada ⋅ ⛅ 7 °C

A nap nagyrésze készülődéssel telt, így délelôtt már nem sok minden történt. Kocsival mentünk a helyszínre: Stonefields Farm-ra Eszter, Joni és Eszter barinője Marianne. Nagyon jó fej csajszi, mint ahogy Eszter barátnői általában. Nekem nagyon tetszett a helszín: vidéki rusztikus hangulat, eleganciával megspékelve. Kimondottan esküvői rendezvényterem. A menyasszony nagyon szép volt, az időjárás kedvezett az eseménynek.
      Maga a lagzi azért sok mindenben eltért a nálunk megszokottól:sokáig kellett várni a vacsorára a szertartás után, sok volt a beszéd (6-8) a vacsora alatt, a kaja finom volt, de lakomának nem mondanám, az italért vacsora után fizetni kellett - mondjuk mi feltankoltunk és telepakoltuk az asztalunkat long drinkkel, így kitartott a vodka-soda egész éjszaka... a tortának sem volt akkora szerepe és násznép sem mulatott annyira, a fiatal pár nem ment körbe társalogni...de mi alapvetőleg szerintem jól mulattunk :-).

Hallville