Croatia
Uvala Šašćica

4 travelers at this place

Day three: pm Sali

April 28, 2019 in Croatia ⋅ 🌫 18 °C

Lunch (pork) at 1pm and we set sail south for Sali Island. Crossword on deck.
    Arrive at around 3pm, little bit cloudy. Looks a small place. Time for jacuzzi!
    Bit of reading, and sunbathing, then lovely hour /3 mile walk over to next bay.
    Dinner at 7pm. Delicious soup; tuna mash potato tom sauce; profiteroles (one!)

Den4 Kornati II.

August 30, 2016 in Croatia ⋅ ☀️ 29 °C

Po santeni s plachtami preplavame cez uzucky a plytky prieplav Prolaz Proversa Mala a za Kornatmi dovnutra Dugiho Otoku do krasnej zatoky za ostrovcekmi Burnji Skolj a Donji Skolj. Po zakotveni (na kotve ostavame aj nocovat) plavanie, popijanie.
    Teda samozrejme s vynimkou Attilu, ktory kuchti paradne stejceky na veceru. Po plavani nas uz caka vecera hotova. Attila si hviezda, Renatka mozno ani nevie, aky poklad doma ma 😉
    Potom uz iba plavanie, drinceky, hudba, tanec zabava 😉

Den4 Kornati III.

August 30, 2016 in Croatia ⋅ ☀️ 29 °C

Vo vedlajsej zatoke sme este objavili tavernu, tak sme sa tam presunuli na nasom clne. Taverna bola super, famozne jedlo!!! Mnam, mnam 😉 Najlepsie si ale aj tak vybrala Mata.
    Potom sme sa uz len museli prepravit po tme naspat na lod v nasom malom clne. Este ze mobily maju dobre svetielka.
    Sme stastlivo na lodi a ide sa spinkat. Sme na kotve v krasnej zatoke (ktoru pozname s Rebekou uz z minulej vypravy s Petom). Zajtra ma byt vetrik este vacsi, tak sa uz teraz vsetci tesime. Dobru noc!

Uvala Šašćica, Uvala Sascica

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android