Cyprus
Ayia Napa

Here you’ll find travel reports about Ayia Napa. Discover travel destinations in Cyprus of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Den15

January 4 in Cyprus ⋅ ⛅ 14 °C

Pokazilo sa nam pocasie. Studeny vzduch z Europy sa tlacil az na sever Afriky, co sposobilo, ze sa tam stocil na vychod a zautocil na Cyprus z juhu. Take Jugo sme este nezazili. Vetrisko fukal tak, ze ani najskusenejsi rybar sa neodvazil na more. Agiya Napa je centrum zabavy na Cypre. Samy rezort, restauracie z celeho sveta. Nepriazen sme preckali oddychovo ako spravni kaviarenski povalaci. Testovali sme jednu kaviaren za druhou a ked uz bolo po 12:00, zacali sme testovat bary 🍸🥂. Happy hour tu zacina obedom🥳. Na vecer sa pocasie umudrilo a zase zacal prudit prijemny teply vanok.Read more

Den17

January 6 in Cyprus ⋅ ⛅ 13 °C

Posledny den. Odlietame vecer. Na letisko sa presuvame postupne. Cestou do Larnaky mame zastavky na plazach. Vietor more rozburil a obrovske vlny sa rozbijaju o utesy. Vietor prskajucu vodu unasa a rozbija na aerosol, ktory hlboko vdychujeme nosom. Vona mora.💦
    Prichadzame na letisko, kde nas uz caka panko na odovzdanie auta. Nic nekontroluje, rozlucime sa s mazdickou, podame si ruky. Ahoj Cyprus!

Statisticke okienko:
    Autom prejdenych - 951km
    Najvyssi dosiahnuty bod - 1831 m.n.m.
    Podla srdiecka sme turami a peso nachodili - 215km

Ayia Napa, Agia Napa, Агия Напа, Αγία Νάπα, Aĝia Napa, ایا ناپا, איה נאפה, Այիա Նապա, QNP, აია-ნაპა, Agía Nápa, Ajia Napa, Айя-Напа, Ая-Напа, آئیا ناپا, 阿依納帕