Ecuador
Nueva Kennedy

Made it to Guayaquil!

June 27, 2022 in Ecuador ⋅ ⛅ 21 °C

The plane was delayed again but finally got here about 5pm. The airline moved my Galapagos ticket to tomorrow and have actually sorted a nice hotel (with a spa), including dinner, breakfast and transfers. Not the Galapagos (yet) but not bad!Read more

Un dia en Guayaquil

February 2, 2023 in Ecuador ⋅ ☁️ 30 °C

Keine großen Pläne für Tag 1. Einfach nur ausschlafen, frühstücken, SIM-Karte kaufen und sich treiben lassen.

Highlight: Der Mann, eines älteren Ehepaars, das wir nach dem Weg zum nächsten Supermarkt gefragt habe, bringt uns persönlich hin. Seine Frau übergibt uns ihn mit den Worten: aber schickt ihn wieder zurück zu mir ❤️Read more

Malecón del Salado y Plaza Guayarte 🍻

October 18, 2022 in Ecuador ⋅ ☁️ 22 °C

Vamos a visitar el Malecón del Salado, al otro lado de la ciudad y nos gusta bastante, aunque está sospechosamente tranquilo y decidimos seguir caminando y buscar otro lugar para tomarnos algún cocktail. También es verdad que no podemos esperar party loca un martes 👀

Tras recorrer los bonitos parques y puentes del Malecón, encontramos una plaza muy ambientada en la que hay incluso una boda! Damos una vuelta por los alrededores y elegimos un bar con reggaeton (evidentemente) para tomarnos unas cervezas y picotear. Acabamos tomándonos más de la cuenta 😆 menos mal que los Uber nos salvan la vida siempre 😃

January 17, 2020 in Ecuador ⋅ ⛅ 31 °C

Edgar picked me up a bit after 8am to bring me to the airport. While saying good bye, he made it very clear to contact him for *anything* if i run into problems on the rest of my trip and passed on warm regards from his wife too. Sweet guy.

Flight was only an hour to guayaquil which is about an hour drive from the ocean, so wanted to spend a day here before exploring the coast. Being close to sea level makes a world of difference. Its stinking hot and humid, but I'm not complaining - bring on the heat! But i have to be careful. The sun is ridiculous here. 15 mins without sunscreen will scorch the skin.

Spent my day popping in and out of all the downtown cathedrals and strolling along the massive waterfront boardwalk (malecon) which is littered with amusement park rides, restaurants and kids play areas.

The old town is a really cute hilltop area next to downtown with narrow cobblestone lanes and restaurants and tiny hotels around every corner. Reminds me tons of a hilly greek island village but with vibrant colours instead of white and blue. There are 444 steps to reach the top. I started counting, but then noticed around step #20 that each step had an engraved plaque.

The heat and humidity here is on another level. All you do here is sweat. I could have used an ocean to jump into. Hopefully Tomorrow!

March 30, 2023 in Ecuador ⋅ 🌧 29 °C

Before going to Guayaquil we've heard from many people that it's on of the most dangerous towns in Ecuador. Luckily we felt all the time safe, also thanks to our couchsurfer Roberto, who was our guide in the town.Read more

Llegamos a Guayaquil 🌉

October 18, 2022 in Ecuador ⋅ ☁️ 20 °C

Después de muchas horas de viaje llegamos a Guayaquil sobre las 3am y vamos directamente al hotel para descansar.

Increíble el cambio térmico entre Quito y esta ciudad. La temperatura ha subido más de 10 grados y cuesta pensar que hace unas horas estábamos temblando de frío y ahora tenemos encendido el aire acondicionado de la habitación. Este hotel (GH Alexander) es el mejor alojamiento hasta ahora 👌🏼

Por la mañana compramos un par de cosas y vamos a desayunar al inicio del Malecón 2000 ⚓🏖️

Bye bye Ecuador!

June 12, 2019 in Ecuador ⋅ 🌫 29 °C

Eigenlijk moeten we zeggen: “bye bye Galápagos” want van het vasteland hebben we niks gezien behalve ons hotel en een winkelcentrum.

Op 7 dagen (en 2 reisdagen) hebben we ongelofelijk veel dieren gezien. Het snorkelen tussen de grote zeeschildpadden, stoere haaien en rustige roggen was surreëel. Aan land observeerden we stekelige leguanen, grappige pelikanen en vele vogels die we nog nooit gezien hadden.

De eilanden zijn stuk voor stuk kleine paradijzen. Langs de kust genoten we van de tropische witte stranden en een verfrissende duik in de zee. Hopen zeeleeuwen en krabben kwamen tevoorschijn van tussen de zwarte lavarotsen. Het binnenland bestond dan weer uit mooie meren, cactusbomen en groene bossen.

Een beter afsluiter van onze wereldreis hadden we ons niet kunnen wensen!

Kosten Ecuador

June 12, 2019 in Ecuador ⋅ 🌫 24 °C

Op amper 12 dagen gaven we €3746 uit, omgerekend €312 per dag.

Transport kostte ons het meeste. €370pp voor een retourvlucht naar de Galápagos en €570pp om terug naar België te vliegen. Tussen de verschillende eilanden verplaatsten we ons met een ferry die $30pp per rit kost.

Voor activiteiten betaalden we €57 per dag. Veel zaken waren gratis, de snorkeltours daarentegen waren duur: 2 keer betaalden we $120pp voor een dagtrip.

Aan eten en drinken gaven we €40 per dag uit. In de lokale restaurants kan je voor $5 een vullend menu krijgen met soep en hoofdgerecht. Op de meer toeristische plekken betaal je al snel tussen de 20 en 40 dollar per persoon.

Voor een slaapplaats telden we gemiddeld €24 per nacht neer.

November 16, 2016 in Ecuador ⋅ ☀️ 29 °C

Найбільше і найнебезпечніше місто Еквадору. Це я пам'ятала ще з книг Кідрука)) Насправді нам було трохи сумно покидати океан (ми його побачимо вже в Перу), міста коло якого були досить безпечними і розслабленими. Ми, звичайно, всюди уважні, але, коли їдеш в місто з такою репутацією, де, за останніми даними еквадорських служб, рівень безпеки залишається критичним, то розумієш, що там знову будеш постійно в напруженні. Правда, поїхали ми лиш на день, оскільки це величезний економічний центр, де не дуже багато цікавого для подорожуючих. Тут навіть хостелів практично немає, бо багато туристів це місто оминає, а туризм взагалі почав зароджуватись лиш років 10 тому після великих інвестицій в інфраструктуру.
      Ми пішли до катедри, всередині тут були телевізори з трансляцію того, що відбувається біля вівтаря - для тих, хто невисокий чи стоїть позаду і не бачить що там спереду (бо церква дуже велика), і ще тут, як і в деяких інших церквах, які нам доводилось бачити в Америці, нема свічок: замість них - лампочки у вигляді свічки, які загоряються, коли ти кидаєш всередину 25 центів... Такий от церковний хай-тек. До речі, в Баньйосі в церкві була камера і поруч підпис: "Для вашої безпеки"...
      Біля церкви - відразу парк з ігуанами. Я ще туди не зайшла, лиш стала біля його воріт, щоб сфотографувати катедру, як раптом - шум з дерева, недалеко від якого я стояла (я подумала ще: "Ого, великий кокос напевно падає") і тут хрясь - на землю з дерева за 2 метри від мене звалилась ігуана! Шо-шо, а її побачити я не очікувала! Причому люди спокійно проходять попри неї, ніби собака там лежить. Ми зайшли в сам парк. Це звичайнісінький маленький парк, скверик, не зоопарк з клітками чи шось в цьому роді. І там спокійно коло голубів повзає купа ігуан! Я в шоці була навіть не від того, що ігуани повзають в центрі величезного мегаполіса, а що люди фоткаються не так з ними, як з голубами, яких там величезна кількість!! Ігуани практично ручні, не бояться людей, деякі обкакані голубами, бо ті нагло видряпуються на них і сидять собі там. Діти хапають їх за хвости. Дорослі годують капустою, а ігуани, ніби собаки, вилазять до них на ноги, просячи ще. Неймовірно, словом! Я ж ледве наважилась погладити їх))) Ну, блін, вони ж як маленькі динозаври!))) В парку ще маленьке озеро, де дуже багато риб і черепах. Справжня оаза))
      Ще ми глянули на "Malecon 2000": це довжелезна огороджена набережна, де купа магазинів, ресторанів, парків, атракціонів та інших розваг. Було, наприклад, "вікно світу" - екран, де ти можеш бачити і говорити в режимі реального часу з іспанцями з Барселони, правда, воно в той момент не працювало. По дорозі глянули на малюнки художників на стіні банку і пішли до історичного центру, де ще трохи збереглось колоніальної архітектури. Взагалі в багатьох місцях старі іспанські церкви перемішалась з сучасними великоповерхівками, і останні їх задавили. Виглядає такий мікс досить убого. В Франківську, на жаль, теж деколи люблять так експериментувати. Наші нащадки напевно дивитимуться вже на оцей архітектурний плювок, який ми залишимо після себе.
      Історичний центр знаходиться на пагорбі, він кольоровий, там дуже спокійно і тихо, без шуму цього жахливого трафіку.. Треба ж, яким інакшим знали це місто жителі часів конкістадорів і теперішні, які живуть в цих бетонних джунглях. Судячи по тих країнах, які ми тут вже відвідали і по тому, що кажуть місцеві, жити набагато краще десь в менших містечках на природі, аніж у великих містах тут. Вони справді дуже хаотичні, брудні, шумні і в них нема чим дихати через чорні викиди газу з транспорту. Тишина здається аж незвичною, бо, коли йдеш біля дороги, не мине навіть півхвилини, щоб ніхто не сигналив. Сигналять з будь-якого приводу, а не дай Боже, щоб якесь авто лишилося стояти, коли зелене світло вже 1 секунду горить!
      В цьому старому місті ми піднялись по 500 сходинках (які навіть пронумеровані) на вершину пагорбу і на маяк, який там стояв. Звідти відкрилась дуже гарна панорама на місто...
      І ще, як не дивно, ми пішли на місцевий цвинтар. Ну про нього навіть путівники пишуть, це не те, щоб ми любителі такого. Частина цвинтару нова, там нічого особливого, тільки незвична організація: труни вмуровані в стіни великих будинків на декілька поверхів, а не під землею. Але стара частина вся в красивезних білих статуях - там справді гарно! Ну навіть не скажеш, що це цвинтар! Один оглядач 10 років тому написав, що це єдине, що в цьому місті варте уваги - цвинтар. Але з того часу вже багато речей помінялось, тому можна точно сказати - не єдине :)
      Ну і потім ми пішли в наше помешкання, але через райончик, який явно неблагополучний. Вночі там не хотілось би опинитись. В цьому місті нам справді було найбільш некомфортно з точки зору безпеки. Навколо купа дивних людей, постійно тримаєш міцно сумку і дивишся чи ніхто не йде слідом. І це все не дивлячись на велику кількість поліції в місті.
      Але тим не менше, ми провели тут гарно час і ця поїздка була варта дня.

Nueva Kennedy