Ecuador

January 14, 2020 in Ecuador ⋅ ☁️ 26 °C

A really nice and calm fishing village 😋
      We had a really nice hostal were we could just put our hamocs .. it was in the workshop but it was fine and not so sticky and warm as in the rooms ...
      The place was also very cool you could play some billiard and i learned also how to play mc gammon (boardgame) and ate my first time ceviche 😍 It's fish which you put in lemmon juice and with dome tomato, onion, avocado and listo 😋👌
      And yeah this cat was the biggest chiller I've ever seen 😂

September 21, 2019 in Ecuador ⋅ ⛅ 23 °C

Also da isches eifach de Hammer, mega netti Lüt und supper Hostelahlag. Muss immer de weg zum Zimmer sueche, s isch wie im Jungel da.😄
      Sie züchded da underanderem Pflanze wos den im Dorf verteiled zum das wieder chli verschöhnere, das im 1998 vom El Niño zerstöhrt worde isch.
      Am liebschte würi grad dah blibe.

Amerikaanse fregatvogel

May 29, 2018 in Ecuador

Ze kunnen alleen vis van het oppervlak vangen want hun veren zijn niet waterdicht.
      Als ze klaar zijn met broeden verdwijnt die rode keelzak weer voor het grootste deel.
      De vrouwtjes hebben een witte vlek en kop.Read more

Dáár heb je wat aan:

May 28, 2018 in Ecuador

Se vende queso (hier wordt kaas verkocht)
      - ha lekker: mag ik van u wat kaas?
      - Nee: we verkopen het wel maar we hebben het niet.

Net voor we Colimes binnenrijden staat een groot bord Hosteria Colimes.
      Staan we op de kruising bij het plein in het centrum van Colimes.
      Vragen we aan een tiener:
      Waar is hosteria Colimes alstublieft?
      Wijst ze met een pedant vingertje naar de grond en zegt:
      - Aqui!
      - Duh.
      Dáár heb je wat aan.

Se vende queso
      - Blijkt alleen in gefrituurde vorm.
      - "maar ik wil het ongefrituurd"
      - Kan niet

- Eind van de wereld over 200 meter.
      Maar als je niet wilt kun je ook de uitgang nemen

- Eten wordt bereid naar uw smaak, en meteen.
      - Ik visioenen van moccacino met appeltaart
      - Karin wilde boerenkool
      - "We hebben rijst" 😕
      - En bedankt hѐ.

28-5 Puerto Lopez

May 29, 2018 in Ecuador ⋅ 🌙 24 °C

Ik zei toch: twee dagen in 1 dag, dus ook 2 footprints.
      We eindigen de dag met salzipappa en een cocktail.
      We zouden een "sex on the beach" en een "orgasmo", maar Karin switched heel laf naar een coco loco.
      Wel lekker geslapen!

29-5 Dagje little Galapagos

May 29, 2018 in Ecuador ⋅ 🌙 24 °C

Gisteren geboekt, iedereen gaf eerlijk aan dat er geen kans was op walvissen zien, die komen pas eind juni.
      Zien we toch op de heenweg een walvis (staat zelfs op de foto al moet je even zoeken) en op de terugweg in de verte weer! Wát gaaf.
      Eiland zelf is heet, droog, met veel blauwe voeten en een kolonie Amerikaanse fregatvogels (zie "ja natuurlijk"). Die hadden we gisteren hier al op een dakje zien zitten. De gids spreekt redelijk engels, wel wat geleerd, leuk.
      Ze hebben ook afgerichte schildpadden (worden gevoerd) zodat je ze ziet. Toch tof.
      Ook nog gesnorkeld, heel gaaf, met vissen met diamantjes bij hun staart en hele scholen sardientjes en nog veel meer.
      We zouden bij terugkomst de fietsen nalopen en morgen naar een camping, maar we zijn laat terug en nadere bestudering van google doet ons vrezen voor het bestaan van de camping. Dus nu blijven we nog een nacht hier. Ze hebben hier lekkere cocktails.

30-5 Rustdag Puerto Lopez

May 30, 2018 in Ecuador ⋅ ⛅ 24 °C

Héét vannacht en ik word lekgestoken ondanks de deet. Niet zo lekker geslapen dus. We ontbijten ergens met wifi zodat ik eindelijk mijn footprints kan uploaden. De wifi in de hostel heeft kuren.
      Fietsen schoongemaakt en gesmeerd. Daarna weer even in de hangmat en toen op zoek naar verse groente. Hele dorp heen en weer doorkruist en uiteindelijk de markthal gevonden. Op de terugweg een hele grote supermarkt. Uhhhh, daar waren we op de heenweg dus ook langs gekomen, maar toen niet gezien. (??).
      Nog even in zee met de golven gespeeld en 2 doelen behaald: kippevel, en die hele magere hond brood gegeven.
      Ik heb een trui aan, hopelijk snapt onze slaapkamer ook dat het afgekoeld is.
      Foto 1: de boulevard.
      Foto 2: de straat achter de boulevard

Daar heb je wat aan.

May 30, 2018 in Ecuador

- De andere infocentrums die we tegen kwamen (in het weekend) waren alleen door de week open.

- Ik geloof niet dat ze een oplaadpunt voor e-bikes bedoelen.
      Trouwens, als je niet zo'n jurkje hebt kan je gewoon naar Puerto Lopez hoor, ze verkopen ze hier.Read more

Puerto Lopez

November 12, 2016 in Ecuador ⋅ ☁️ 16 °C

Нарешті ми знову біля океану! (До речі, у кожному моєму пості є карта, де відмічена місцевість, про яку я веду мову, тобто можна відразу побачити де саме це і взагалі простежити по ній маршрут всієї мандрівки). Хоч андська частина Еквадору й дуже гарна, але так хотілось до тепла і води. Під час пересадки на автобусному вокзалі я спитала якогось чоловіка де продаються квитки до Пуерто Лопеса, то він пішов з нами, ми не відразу знайшли, він ходив з нами й шукав, і коли ми дістались нарешті до потрібної каси, він попросив зробити з нами селфі))
      Пуерто Лопес - прибережне село, де крім пляжів, в принципі, нічого й нема. Зате поруч - немало цікавих місць. І ще тут дуже популярні тук-туки, або мототаксі - вони швидкі і дешеві. До речі, щодо транспорту: в великих містах Еквадору, як от в Кіто, наприклад, досить в великій кількості їздять "Лади"! Я була трохи в шоці, коли вперше побачила))) І то старі моделі лиш))
      Люди тут були в більшості дуже привітні, показували нам великі пальці і кричали: "Ласкаво просимо до Еквадору!".
      Власниця кафе, де ми часто бували, попросила зрештою Крістофа вкрутити там лампочку, бо вона не діставала, а ми єдині клієнти)))
      Зупинились ми в хостелі, власниця якого тримає на його території міні-зоопарк 😁 Дві собаки, кішка, кілька черепах, папуг і канарок, от кролики нещодавно померли, але є цікава тваринка, схожа на лемура, хазяйка сама не знає що це)) Але така класна))
      Щодо океану, то хвилі тут величезні! Таких ми ще не бачили ніколи. Для серфінгу супер, але просто поплавати досить важко, бо тебе змітає, і кілька разів мною добряче вдарило об берег. Зате Крістоф тішився хвилям як дитина)) Вода тут хоч й тепла, але не так щоб дуже, як ми собі уявляли, мало би бути на екваторі. Нас це здивувало і, погугливши, побачили, що в цій півкулі найтепліша вода - біля південного побережжя Мексики. Тому для нас найтепліша була в Панамі, а далі - все холодніша. Але 24 градуси це окей)))) В Перу нижче Ліми буде вже десь коло 20-22. Очевидно, пов'язано з течіями.
      Звідси ми вибрались на день в національний парк Мачалійя. Тут чудові пляжі, ми хотіли й пониряти, але через сильні хвилі вода була каламутна через пісок і нічого не було видно 😐 Коли почався приплив і хвилі стали гігантськими, я наковталась купи води і подряпала ногу через пісок і дрібні камінці, бо мене туди кинули хвилі, і у воду вже не лізла)) Хоча, коли хвилі не дуже великі, то біля берега дуже приємно хлюпатись - купа піни і бульбашок, ніби я в пляшці мінеральної води)) Біля нас одна пара лежала близько до берега і не помітила як почався приплив, то їх просто за одну мить хвиля накрила разом з їх речима! В якийсь момент у воді взагалі лишився тільки Крістоф з широкою усмішкою 😁
      Окільки в цій мандрівці ми не передбачали Галапагоси, то вирішили хоча би подайвити на "міні-Галапагосах" - острові Ісла де ла Плата. Він належить до національного парку Мачалійя, але географічно знаходиться в тій стороні, що й Галапагоси, тільки не так далеко, звісно. З нами була ще одна пара (англієць і норвежка), які вже мають по 150 занурень 😮 Вони планували взагалі-то на Галапагоси, але їх корабель розбився, тому не склалось 😓 Все почалося з того, що Крістофа і англійця попросили допомогти виштовхати наш човен, на якому ми мали їхати до острова, бо він застряг на мілині))) На самому човні нам сказали, що ми мусимо триматися всі купи, тому що тут плаває манта, або морський диявол - це величезна чорна тварина, схожа на птаху, має щупальця, якими, нам сказали, може захопити людину і потягнути її геть, а коли ми всі разом, то вона думає, що це одна велика тварина і не нападає. Налякали мене цим добряче. Це вже я потім прочитала в неті, що вони не агресивні, людей не бояться, можуть ще й підплисти ближче порозглядати людей, але ніколи не нападають і взагалі харчуються планктоном. Хоч це й одні з найбільших риб взагалі. Але торкатися їх не можна. Можливо, тому нам гід розповів цю байку, щоб ми точно не полізли до риби. Хоча по зовнішньому вигляду і не скажеш, що тварина безобідна... Плавала я майже весь час за руку з гідом через відсутність досвіду. Не знаю, чи на тому місці завжди такі хвилі чи то підводні течії, чи було це пов'язано з тим, що минулої ночі Місяць був так близько до Землі, але на морському дні ми ледве маневрували, нас просто несло спочатку в одну сторону, потім в іншу й трохи подряпало об рифи. Життя тут вирувало! Надзвичайно багато різних видів риб і тварин різних розмірів (наприклад, мурени, черепахи, риби-флейти), які так близько коло нас пропливали! І тут гід показав пальцем вверх, ми підняли голови, а там під поверхнею води проплила манта, кинувши тінь на все, що під нею. Під час другого занурення манта приплила до нас на відстань десь з 10 метрів. Яка ж це величезна тварина! Я як стисла руку гіда.. Риба граціозно поплавала трохи коло нас і поплила геть...
      Ще ми подались до Монтаньїти, яка недалеко від Пуерто Лопеса. Це містечко славиться як центр серфінгу. Тож сюди ми поїхали на день якраз з цією метою. Пляж був чудовий (Крістоф сказав, як в Малібу)! Хвилі були великі і дуже сильні. Нам навіть не дозволяли запливати далі за місце, де вода піниться, коли близько біля берега. Я, правда, вирішила цього разу серфити не на дошці для серфінгу, а на боді-борді. На ньому легше, не потрібно вставати на ноги. Після серфінгу в Панамі, я зрозуміла, що це зовсім непросто і забирає чимало сил, а тут хвилі і так були як для новачка завеликі, тож вирішила просто отримувати задоволення від них, а не трудитись 😁
      А під час припливу цей красивий пляж у деяких місцях повністю зник під водою!

Whale Watching

August 10, 2017 in Ecuador ⋅ ☁️ 22 °C

Gestern war entspannen angesagt. Mit dem Bus für 2,50$ erreichen wir heute Puerto Lopez. Von hier aus starten wir mit dem Boot eine Tour auf der Suche nach Buckelwalen. Bin ja nicht überzeugt, dass wir wirklich welche sehn, werde aber schnell vom Gegenteil überzeugt. Kaum haben wir abgelegt springt auch schon der erste neben dem Boot. WOW. Natürlich kein Foto zur Hand. Aber wir sehen noch so einige. Leider springt keiner mehr so nah am Boot, das war halt für den Moment, insgesamt fühlt es sich besonders später n bisschen wie ne Treibjagt an. Trotzdem toll auch mal Wale gesehn zu haben. Gegen Ende gibt's wieder das obligatorische Schnorcheln, leider keinen tollen Tiere zu sehn, aber kurz an einen einsamen Strand geschwommen. War auch ganz schön. Und wie immer eiskalt.
      Danach wieder zurück ins Hostel, frisch machen und nen coolen Club suchen :D

Puerto López, Puerto Lopez