Ecuador
San Roque

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.
Travelers at this place
  • Day 8

   Back on dry land and SO much to catch up

   November 14, 2022 in Ecuador ⋅ ☁️ 63 °F

   Disembark the Galapagos Legend and explore Santa Cruz Island and Visit a Giant tortoise nature reserve. 5:45 wake up/6:00 eat/7:00 tour dry landing to Santa Cruz. Bus to the HIghlands and visit ElChato Ranch & lava Tunnels. Then take a bus/ferry & a bus to the airport to fly from Baltra to Quito. Arrived by bus at 8ish pm to Hacienda Pinsaqui in Otalvo where we were greeted by 5 musicians playing a jaunty tune for us as we walked up the cobblestone path and into the Hacienda for our late dinner. This place was amazing!Read more

  • Day 5

   Otavalo und Cuicocha

   October 1, 2019 in Ecuador ⋅ ⛅ 17 °C

   Heute war ein gedrängtes Programm: Zuerst Markt im Otavalo mit viel Kunsthandwerk von den Indios und wirklich ganz wenig Kitsch.
   Dann eine Wanderung um den Kratersee Cuococha mit viel schönen Ausblicken.
   Jetzt sind wir in einer schönen Hazienda. Mal schauen, was es zum Znacht gibt. Gestern gabs Meerschweinchen.
   Read more

  • Day 608

   Imbabura - Almost!

   January 14, 2018 in Ecuador ⋅ ⛅ 12 °C

   Phil finally persuaded me that we needed to try a peak called Imbabura that had been towering above our various camp sites for a week. We started off up the road, and then followed the signs up a cobbled road. It got pretty steep and Elvis kept finding gears we didn't know he had. The last couple of km turned into a dirt road, albeit a pretty good one at this stage, so we pushed on as high as we could knowing it would mean less metres on foot tomorrow. We found a decent place to camp and prepped for an early start. It promptly started to rain and continued throughout the night...

   The next day, early but definitely not bright, we started walking through the mist to the well trodden but steep and slippery path. It was pretty relentless uphill with the rocky scrambles a bit of a relief compared to the super slippery grass and mud sections. We got a 150m or so from the top when the freezing hail got worse and we started feeling the cold. There were a few locals who had helmets and better gear than us decided not to risk the summit so we followed their advice and turned around.

   The way down was harder than up! Phil & I both slipped over at least 5 times getting completely muddy on top of being soaked to the bone. The thing that kept me going was the promise of getting back to the van & heading back to Finca Sommerwind for their amazing Sunday cakes! Little was I to know the hardest and scariest part of the day had not yet started...

   What had been a reasonable dirt road had been turned into a thick muddy track by all the rain & at times Elvis's rear end was trying to overtake his front! We seriously considered that we may have had to stay up on the mountain and wait for the road to dry - I could see the promise of cake slipping away - however Phil let the tyres down which improved the grip & he brilliantly managed to inch down the road. I have never been so happy to see a cobbled road in my life. Happy ending - we made it in time for cake!
   Read more

  • Day 8

   Starp Ibabura un Cotocachi

   July 15, 2017 in Ecuador ⋅ ⛅ 8 °C

   14.JŪLIJS. ATVADAS NO PACHECO - ATPAKAĻ PIE IBABURAS - PĒDĒJAIS VAKARS EKVADORĀ

   No rīta spīd spoža saule, tāpēc pamostos ap sešiem. Pēkšņi liekas, ka jāizskata darba epasti, lai nesakrājas par daudz. Tomēr to izrādas diezgan maz, jo gandrīz visi kolēģi dodas atpūtā. Jimena ir izcepusi mums pankūkas ar ogām - tik skaistas, ka žēl ēst, un klāt dod Pepes kafiju. Liekas, ka mēs jau te visus pazīstam, lai arī tikai 2 dienas pavadītas.
   Mēģinam saprast, kur pavadīsim nākamo nakti tā, lai no rīta būtu ērti šķērsot Kolumbijas robežu, līdz Jimena atceras, ka vakar bija iebraucis kāds zemnieks no Otavalo apkaimes, kam ir skaista viesu mājiņa. Mēs žigli piekrītam, zemnieks tiek sazvanīts un darījums nokārtots. Atkal viena iespēja nonākt īpašā vietā, kur pat Booking.com mūs neatvestu.
   Autobuss pēc saraksta iet garām 10.30, tomēr saimnieces brīdina, ka ir jauks laiks, un tādēļ autobuss var pienākt ātrāk. Jau 10.15 stāvam uz ceļa, ar mums brauc arī skotu pāris, bet abas saimnieces - Jimena un Marga - iznāk mūs pavadīt, notiek sirsnīgas sarunas, tai skaitā drusku aprunājam arī kaimiņus un viņu suņus.
   Autobuss priekšlaicīgi neatnāca, neatnāca arī laicīgi, bet 11.10 bija klāt - aptuveni pēc saraksta, ja vērtē pēc Ekvadoras laika.
   Atkal uzsākam ainaviski stindzinošo braucienu atpakaļ Otavalo virzienā, bet šoreiz mākoņu nav, tāpēc vairāk jūtamies kā autobusā nevis lidmašīnā. Interesanti vērot, kā vienā pieturā iekāpj sieviete ar ādas rokassomiņu un mačeti zaru ciršanai, bet citā - vīrs un sieva ar 3 pilniem maisiem ar kukurūzas vālītēm. Dzīve vienkārši notiek.
   Kad jau domājam esam galā, pēkšņi mūs pārdzen uz citu autobusu, steigā pārmetam arī mugursomas. Vēl pēc minūtēm 15 izkāpjam Otavalo autoostā, ņemam somas un ieraugām, ka tās autobusa bagāžniekā izvārtītas pa kaut ko līdzīgu zemes un mašīneļļas maisījumam. Pēc mazas dusmošanās nolemjam, ka tā ir ceļojuma sastāvdaļa.
   Otavalo mums ir 3 uzdevumi: ēšana, skaidra nauda no bankomāta un kukaiņu kodumu pretniezēšanas apstrādes līdzeklis. Viss izdodas smuki un varam zvanīt mūsu šīvakara saimniekam Lionelam, lai brauc mums pretī. Lionels atbrauc kopā ar savu četrgadīgo meitiņu Elianu, viņš izrādās Šveicietis, kurš jaunībā devies uz Ekvadoru strādāt un, kā jau tas bieži gadās, ieskatījies vietējā meitenē Katty. Tā viņš te palicis, un mēs braucam uz viņa fermu. Tā izrādās maza ekofermiņa brīnišķīgā vietā, kur mums tiek ierādīta maza mājiņa, kurai vienā logā redzams Ibabura, bet otrā Cotocachi. Vēlāk Lionels mums pastāsta kalnu leģendas turpinājumu - abiem lielajiem kalniem ir bērns Yana Urku (Kichwa valodā Melnais kalns), kas redzams no guļamistabas loga.
   Tā nu mēs te sēžam un brīnišķīgā ainavā vadām pēdējo vakaru Ekvadorā, lai rīt 9.00 startētu Kolumbijas virzienā.
   Read more

  You might also know this place by the following names:

  San Roque

  Join us:

  FindPenguins for iOSFindPenguins for Android