France
Arrondissement de Limoux

Here you’ll find travel reports about Arrondissement de Limoux. Discover travel destinations in France of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

10 travelers at this place:

 • Day4

  J+2 sur les route du pays Cathares

  August 20, 2016 in France ⋅

  Mais quel temps pourri aujourd'hui! Couvert et pluie sur toute la france (sauf la Corse.. comme d'hab')

  Entre les gouttes, j'ai qd même pu sortir le vélo... beaucoup de dénivelé et un peu technique mais super parcours VTT sans incident majeur..

  Il y a une source naturelle d'eau chaude à Rennes les bains! 27 degrés! ça tombe bien, vu qu'il n'y a pas eu de soleil aujourd'hui, je n'ai pas pu me servir de la douche solaire...

  Distance: 31km
  Temps: ?
  Dénivelé Tot +: bcp trop...
  Read more

 • Day19

  Ceturtā diena: Camon-Nébias

  September 22, 2017 in France ⋅

  Šodien 38km ar kopējo kāpumu 990m. Biju domājis, ka galapunkts ir tuvāk, bet nekā... Pēdējos 5km jau gāju autopilotā, labi ka taka bija pa līdzenumu, turklāt uz pēdējiem 10km bija palicis tikai 0,5l ūdens.Šodien mans labākais draugs bija nūjas. Izmantoju visu dienu. Vairāki kāpumi - samērā lēzeni, bet gari. Sliktā ziņa - esmu pavirzījies tikai kādus 100m augšup. Kempingā sastapos ar kārtējo pārsteigumu. Recepcijā uzraksts, ka slēgts, bet tā kā iekšā dzirdu troksni, pieklauvēju. Iznāk večuks, saka: vai tad es neredzot uzrakstu? Saku, ka redzu, bet tomēr vēlētos palikt.. Viņš prasa, vai es pa GR7 ejot? Un vispār, tā kā es esot lielais kājāmgājējs (Grand Randonée), man palikšana būšot par brīvu.. Tagad par bildēm:
  1) nofočēju sevi pēc otrā garā kāpiena (tā man tai brīdī likās). Izrādījās, ka ceļš augšup turpinās vēl pāris km....:)
  2) taka uzveda kārtējā paugurā, lai no attāluma varētu redzēt Puivertas pili. Pēc tam gan bija jānokāpj, lai kāptu atkal augšā uz pašu pili.
  3) apm. 1km pirms kempinga. Šonakt gulēšu Pireneju pakājē.
  Read more

 • Day20

  Piektā diena: Nébias- Col de la Clause

  September 23, 2017 in France ⋅

  28km, 1018m vertikālais kāpums. No rīta, pēc stundas kāpuma, mežā pavisam tuvu izdzirdu 2 šāvienus un nedaudz tālāk vēl trīs. Rej suņi, šķind zvaniņi-saprotu, esmu iekļuvis medībās. Vienīgā doma - tikt ātrāk projām. Rezultātā palaižu garām takas marķējumu un aizeju pa citu ceļu. Par laimi, tas iet paralēli takai un kaut kad atkal saies kopā ar taku. Pēkšņi atskan zvaniņš un no kalna lejā nonesas bīgls. Pie kakla 3 kastītes, zvaniņš un antena. Es tikai paspēju iedomāties-kaut viņš nesāktu riet, bet nē - bīgls, ošņādams pēdas, aiznesas virzienā no kura nāku. Tpu.... pēc tam uz takas ik pa gabaliņam satieku 3 medniekus - visi no galvas līdz kājām tērpušies atstarojošās oranžās drēbēs.
  5 dienas esmu līdzi nesis vīna pudeli, kas pienācās par vīnogu vākšanu. Šovakar to izdzeru, jo rīt, izskatās, kāpums ir ap 2km, un lieks kg man nudien nav vajadzīgs. Un kā ierasts, tagad par bildēm:
  1) izejot laukā no medību zonas ir brīdinājums. Ieejot nekā tāda nebija....
  2) Mazītiņā ciematā (Caillens - kādas piecas mājas) ieraugu unikālu auto piekabi.
  3) Redzat 2 stirnas uz ceļa?
  4) Mana šodienas teltsvieta.
  5) Smalkais vīns. Latvijā maksātu ap €40. Dzeru no alumīnija krūzītes lauka apstākļos....
  Read more

You might also know this place by the following names:

Arrondissement de Limoux

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now