France
Biscarrosse-Plage

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.

30 travelers at this place

 • Day14

  Anu sünna!

  July 10, 2019 in France ⋅ ⛅ 22 °C

  Tegime Anule uksest sisse astumise hetkel prantsuse sünnipäevalaulu ja seejärel asus ta juba kinke avama. Kel veel kõht tühi oli tegid endale salati ja natuke šašlõkki ning istusime kõik koos lauda näksima ja kooki sööma.

  Enne magamaminekut käisime jälle basseinis jahutamas ja Kadri tegi reisi tagasituleku plaane. Laupäeva hommikul anname maja üle ja sõidame Pariisi külje alla järgmisteks tegevusteks.
  Read more

  Kati Belitškina

  Huvitav kook!

  7/11/19Reply
   
 • Day10

  Biscarrossas kohal!

  July 6, 2019 in France ⋅ ☀️ 25 °C

  Kes veel ei tea, siis meie reis on sisuliselt järgmise struktuuriga: umbes nädal sõitu Biscarosse juurde (Prantsusmaal, Bordeaux lähedal, Biscay lahe kaldal), seejärel nädal puhkamist Kadri laiendatud perega ja umbes nädal sõitu tagasi. Otsustasime Kadriga, et võtame siis juba siia ja tagasi sõitmisest viimast ja külastame selle jooksul võimalikult paljusid kohti.

  Täna umbes kell 15 jõudsime kõik kohale ja saime maja kätte, kolisime seejärel karavani ja auto tühjaks ning hüppasime basseini ujuma. Äärmiselt mõnus peale nädal aega sisuliselt autos elamist! 😊

  Piltidelt näete siis meie maja ja minu ja Kadri tuba ja meie järgmist autot 😄. Kohe maja tagant saab hakata mööda liiva ookeani äärde kõndima, siit on umbes 1km mööda liivaluiteid vaja ronida.
  Read more

 • Day13

  Wipeout

  July 9, 2019 in France ⋅ ☀️ 24 °C

  Indrek planeeris tänaseks veepargi külastuse Biscarrosse järvel. Selline huvitav takistusrada vee peal - ronimine, liu laskmine, hüpped, kiigud, nöörid, vee peal hulpivad pallid jne. Veebilehel oli kirjas, et soovituslik on särk päästevesti alla jätta, sest liud ja muud võivad muidu hõõruda nahka. Väga tark nõu - kohati võttis tagumiku kuumaks küll see kummialus.

  Kohale jōudsime, siis algul tundus natuke lastekas, aga juba üsna varsti sai selgeks, et pigem isegi raske lastele. Ostsime 1h pileti, aga juba 15min hiljem olid käed ja jalad täitsa süldid.

  Korraks käisime ka hüppetornis, aga see oli selgelt liiga kõrge. Ülevalt tundus sama kõrge kui kuivati torn. Läksime hoopis tornist trossilaskumisele.

  1h pilet täiskasvanule oli 10€.
  Read more

 • Day10

  Biscarrosse plage

  July 6, 2019 in France ⋅ ⛅ 21 °C

  Meie maja asub tegelt sellises pisikeses linnakeses nagu Biscarrosse plage. Linna keskel on kesktänav erinevate poekestega, toidukohtade ja ookeaniäärse alaga. Kesktänaval on ka palju igasugu artiste alates klounide ja tsirkusega ja lõpetades sprei maalijatega.Read more

 • Day11

  Burksi õhtusöök

  July 7, 2019 in France ⋅ ☀️ 21 °C

  Toidu valmistamisega on meil graafik, et kes on väejuht - seekord oli Helen ja Ross. Toiduks tuli burgerid, grillliha ja salat.

  Leiutasime Indrekuga efektiivsema mooduse kuidas grilli liiga kuumaks minemast hoida. Alguses Indrek valas pudelist vett, aga veepüstol osutus palju täpsemaks ja paremaks tööriistaks. Piltidel siis Indrek demonstreerib veepüstoli kasutamist.Read more

 • Day11

  Helen sai kooli sisse!

  July 7, 2019 in France ⋅ 🌙 18 °C

  Helen oma sõnadega:

  Sain teada kolmapäeval, et olen vastu võetud Tartu Kunstikooli! Selle tähistamiseks kulutan oma viimased kopikad perega söömiseks ära ning hakkan vaeseks tudengiks.
  Olen väga põnevil ja ootan juba pikisilmi loenguid. Ei tea täpselt mida oodata, aga kavatsen kõike avatud kätega võtta ning arendada oma oskuseid nii palju kui võimalik.

  Veidikene kardan, kas sulandun uude keskkonda sisse. Tavaliselt, kui asi pole õige või pole see, mida päriselt soovin, ei lähegi kõik hästi. Aga kui seda päriselt tahta, siis isegi kui midagi nihu läheb, suudan olla positiivne.
  Tegelikult juba sel samal päeval kohtusin ja rääkisin paari inimesega ning tundusin nendega hästi läbi saavat. Loodan neid samu inimesi näha ka uuel õppeaastal.

  Tulevikuplaanideks on saada mingi auhind oma disaini/kunstitöö eest, võtta kass ja kolida oma pessa. Ja kindlasti leida sellel alal tööd. Äkki isegi alustada oma disainiagentuur või hakata vabakutseliseks.

  Kokkuvõttes olen õnnelik ning tänulik, et saan lõpuks õppida seda, mis mind tegelikult huvitab.
  Read more

 • Day13

  Päikseloojang rannas

  July 9, 2019 in France ⋅ ☀️ 21 °C

  Natuke eemal meie majast (~1km) läheb kummimatiga tee ooeani äärde. Meie maja juurest läheb laudtee ja seejärel on tükk maad liivas sumpamist. Igaljuhul, Kadri soovis minna õhtul randa vaatama, seega otsustasime lihtsama tee kasuks ja jalutasime sinna.

  Õhtul seal väga ujujaid ei olnud (puudub rannavalve), aga surfareid ja supitajaid oli küll palju. Õhtul on ka lained palju suuremad. Vaatasime ja pildistasime päikeseloojangut ning hakkasime tagasi kõndima. Õhtul on rannas palju mõnusam, sest liiv ei ole nii kuum.
  Read more

 • Day11

  Ookeanis ujumas

  July 7, 2019 in France ⋅ ⛅ 22 °C

  Ookeanini on vaja liivateel sumbata võibolla isegi kuni 1km. Igaljuhul otsustasime minna randa ujuma. Väga lõbus on lainetes ujuda ja lainetega kõhuli kaasa sõita.

  Sisuliselt hakkas meil kõigil päike väga hästi peale vaatamata kreemile. Otseselt ära keegi ei kõrbenud, aga sinna kõndimine, vees olemine ja tagasi tulemine, kokku kuni 2h, võttis isegi Kadril naha tundlikuks.Read more

 • Day14

  Ettevalmistused Anu sünnaks

  July 10, 2019 in France ⋅ ☀️ 26 °C

  Jaanus, Tea, Taavi ja Anu läksid päevaks selle piirkonna veinimõisatega tutvuma ja ülejäänud jäid maha.

  Meie käisime hommikul linnas Anule kinki ostmas ja seejärel tulime koju, koristasime maja ära, ujusime, puhusime õhupallid täis, pakkisime kingid ja tegime basseinis vee all grupipilte. Mõtlesime, et täna võiks õhtu poole minna ookeani lainetesse möllama - õhtul on vähem inimesi ja lained tunduvad ka väheke suuremad.

  Indrek käis aeda rüüstamas ja tegi midagi mis kaugelt vaadates äkki meenutab lillekimpu, kuid pigem mitte 😂. Loodame, et Anu on selleks ajaks piisavalt veini maitsnud ja ei saa aru.
  Read more

You might also know this place by the following names:

Biscarrosse-Plage