Hungary
Dulácskatanya

...na majd akkor én!

March 10 in Hungary ⋅ ☁️ 8 °C

Sokat gondolkodtam, hogy "...az úgy volt..." vagy a "...mivel..." bevezetést válasszam, de nem jutottam dűlőre, így

...mivel az úgy volt, 😁 hogy ezer éve nem voltunk sehol a hideg norvég fjordokat leszámítva, mondtam a zuramnak, hogy vigyen el "permetelni" (családi sztori, Viktor keresztapja kicsit süket volt, és amikor egyszer tavasszal mondtuk neki, hogy megyünk wellnesselni, visszakérdezett, hogy permetelni? Azt már meg kellett volna csinálni! 😊 ) Szóval wellneselni... banyek, már értem, miért mondja Viktor, hogy terjengősen írok 😂🤣😂 Hozzáteszem, most nem is akartam megörökíteni ezt a pár napot, de hát a rajongóim kérték! Sőt követelték! 😂🤣😂

...szóval mondtam, hogy menjünk, de nem mozgosította magát, így kezembe vettem a dolgot, és szülinapomra intéztem magamnak egy kis pihit. A szép emlékek miatt ismét a Barackra esett a választásom, mert kicsi, cuki, tiszta, termálvíz van, jó a kaja és mert ismerem.

A reggel csodaszépen indult, napsütés, mise a szomszédokkal, agapén sütizés... aztán volt még egy Rossmannos köröm és kezdődött a kapkodás! 😄 Meg persze mindenki akkor telefonált felköszönteni, sőt Vajna sógor személyesen tette tiszteletét!

Az utat egy jó nagy veszekedéssel kezdtük, így megvolt az alaphang! 😂🤣😂 Persze, mert Viktor kocsija szervizbe került, így a kisautóval kellett menni, amit ha már... alapon én vezettem. Nos, az izgalmi szint és Viktor erőszak szintje ütközött össze a "Temiértnemhasználodsosemawazzét?" és a telefonom kezelhetőségének horizontján, így éktelen ordítozás lett belőle! 😀
      ... aztán 1-1 kanyarba való berepülés és a dupla körforgalomban való bénázáson kívül szerencsésen leértünk!

A szokásos körök után bevetettük magunkat a vízbe, és lubickoltunk! Jajj, hogy ez mennyire hiányzott már! Mondjuk Viktor folyamatosan szívta a vérem, hogy egy "tataszaros' víz, és büdös is, de azért láttam, hogy élvezi! 😊 Amit sajnos a drága szeretett, sokat megélt órámról nem lehet elmondani... 😭😭😭 Hitvesem még kérdezte is, hogy nem veszem-e le, de én hetykén "Hulljon a férgese!" felkiáltással élve csobbantam be a vízbe. Hozzáteszem másokon láttam okosórát...
      ...na rajtam többé nem lesz. Mivel nem volt mai darab, gondolom már amúgy sem voltak olyan jók az illesztései, és hogy is mondjam, az erős termálvíz nem tett épp jót neki. (Sima vízben ezerszer voltam már benne!)
      Na, mondanom sem kell, hogy Viktor az este folyamán hányszor emlegette fel az ominózus "Hulljon a férgese!' mondatot... 😕

A vacsi nagyon finom volt; azt sem tudtam, hogy mit egyek, mert minden pompásan festett! Sajnos estére iszonyatosan fájt a hasam, így kínlódtam egy sort, majd álomba sírtam magam az órám miatt!
      Egy frászt! Kinéztem az utódját! 😂🤣

Dulácskatanya, Dulacskatanya