Hungary
Kamon-kő

Badi ON

July 12, 2017 in Hungary ⋅ ⛅ 25 °C

Szerda reggel már a jó öreg badacsonyi házban ébredtem, bár egy szinttel lejjebb, mint lefeküdtem, mert borzalmasan kényelmetlen volt az ágy, így leköltöztem a földre matracostul. 😄

Szegény ház tényleg kicsit ramaty állapotban van, de azért még megtalálom benne a szépet... az emlékek sokat segítenek! 😅

Délelőtt próbáltunk valami emberi állapotot teremteni, de ebéd után inkább a lazulást választottuk, így meglestük, mit hoztak ki a Lábdi strandból... hát... kicsit kicsi, kicsit iszapos, de a miénk! 😃
      Azért nosztalgiáztunk egy sort... dagonyáztunk a kis(iszapos) vízben, igazi strandos főtt kukoricát ettünk... kb. 30 éve nem fürödtünk ott. Anyuval kettesben meg talán soha! Mint ahogy Badacsonyban sem voltunk még így együtt! Szuper kis anya-lánya pár nap lett ez! ❤

Hazaballagtunk, majd vacsi után elmentünk sétálni a papék fele. A régi Kneipp üdülőből Izabella vendégház lett, és egy gyönyörű levendula mezőt alakítottak ki mögötte; így 1-2 szál hogy, hogy nem hazajött velünk, ami később a rozé fröccsünkben landolt! 😃 A kecskék pedig lejjebb kerültek, egy fás-erdős részre. (De ott már mindent lelegeltek, így jól megetettük őket az út szélén lehullott gyümölcsökkel)

Kamon-kő, Kamon-ko