Hungary
Szob

Nočné kempovanie

June 17, 2021 in Hungary ⋅ ☀️ 23 °C

Večer zakotvíme na pieskovej plážičke. Rozložíme si stany (niekto na lodi medzi užovkami, niekto na zemi medzi mravcami) a rozložíme oheň.
      Padne tma a my si pochutnávame na opekaných klobáskach a špekáčikoch.
      Romantickú idylku dolaďuje efektné sedenie. Naše rybárske stoličky sú veľmi rýchlo obsadené a tak sa Danke zvyšuje jedine bandaska na vodu a to je teda fakt úloha večera ako si sadnúť na bandasku, ktorá ma hore po celej dľžke rúčku a na konci ešte šrubovací uzáver. No proste Danka má vymasírované všetky radšej nemenované partie.
      Edo čím viac pije tým viac padá k zemi... Nie je to však tým, žeby nezvládal tie promile, ale perfektnými stoličkami z Aliexpresu, ktoré nám v superlatívoch opisoval už týždne dozadu.
      Skladacia stolička sa totiž zjavne skladala aj vo chvíľach keď nemala a Edo tak postupne klesá z výšky 60cm na až takmer nulu. Ešte predtým to však vzdáva a zhodnotí, že sa nechal oblbnúť reklamou... Stolička končí v ohni a konečne nám všetkým prináša úžitok. Plast perfektne horí, efektne bublá a obteká zvyšné drievka v ohni a nám začína byť príjemne teplúčko... Neprejde dlhý čas a v ohni končí aj druhá a Edo všetkým začína za výhodnú cenu ponúkať skvelé skladacie kempovacie stoličky. V aute má totiž ďalšie 2 kusy.

P.S. Edova hláška večera: "Načo chodiť po drevo do lesa... Keď si môžeme doniesť čínske stoličky..."

Szob, HUSZO, Q429409