India
JOR BĀGH

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.
Add to bucket listRemove from bucket list
Travelers at this place
  • Day178

   אחרון עד לפעם הבאה

   September 7 in India ⋅ ☀️ 36 °C

   אז נשתף פה את עוקבינו המסורים בסיפור דרך אחרון ומיוחד לסיכום החוויה שנכתב בשני חלקים- החלק הראשון אני כתבתי ואת החלק השני יעל.

   באים לרגש,

   אז יעל המדהימה ❤️ שאני לומד לאהוב ולהעריך יותר מיום ליום לקחה אותנו ליומהולדת שלי לשני לילות במאריוט שהיוו את שני הלילות האחרונים של הטיול המשותף שלנו כולו

   המלון ענה על כל הציפיות שלנו ועקף אותן פי מליון-

   הצלחנו להנות מ4 פעמים בופה עם 4 מטבחים שונים שהשף מוציא לך מנות אישיות של פסטה פירות ים בערב אם תרצה וחביתת חלבונים עם גבינת עזים ובייקון לפי בקשתך ובסוף אתה זוכה לקנח בפונדו ממזרקת שוקולד וגלידות ומוסים בטעמים מענגים שונים

   מילאו לנו את החדר לבקשת יעל המדהימה באמת באמבט קצף וקישטו לנו אותו בוורדים שכתבו את השם שלי ולוו בעוגת שוקולד מריר הכי טעימה שטעמנו בחיים

   בחדר גם היו סבונים שהתמלאו פעמים ביום בניחוח חמאת תפוז ותפריט מיוחד שבו אתה יכול לבחור את סוג הכרית עליה תחפוץ לשים את הראש

   אבל יותר מכל הדברים החומריים בחדר שהיו באמת מדהימים , זכינו לקחת שלושה ימים ובאמת לעבד, לעכל לבכות משמחה ומעצב על כל המסע המדהים שעברנו והזכות שלנו להכיר זה את זו.

   באמת שזכיתי בשותפה הכי טובה בעולם למרתון הזה של חצי שנה מלאה בתרבויות, נופים, מאכלים, צחוק , שמחה , עצב , התרגשות ואני בר מזל שזכינו לחוות את זה ביחד

   זכינו להסתכל זה לזו בעיניים ולהוכיר תודה בצורה הכי כנה ועמוקה בעולם על השותפות שנוצרה ביננו ולמרות שיש לנו עכשיו 40 ימים בנפרד אנחנו מבינים כמה זכינו לחוות געגוע בעוצמות מטורפות כאלה עוד לפני שאנחנו מתפצלים

   אז אני כותב את המילים האלה מהמטוס, מצליח לא לבכות כי הסאונה היום ייבשה את כל הדמעות שעוד לא זלגו, ובאמת מבין שזכיתי בבת זוג שמושלמת בשבילי

   ועכשיו לפרק הבא בדרום קוריאה , לא לשכוח לעשות סאבסקרייב לסיפור החדש מבטיח שיהיה פחות רגש יותר חוויות ביזאריות.

   חלק שתיים יעל:

   הפינוקים האחרונים ברגעים האחרונים
   עכשיו שאנחנו כבר על מטוסים שונים, כל אחד טס שש שעות ארוכות לכיוון אחר בעולם יש קצת זמן לעכל ולכתוב על הימים האחרונים.
   היום הולדת של תמיר יתרחש ביום הראשון שלו במונגוליה, בלעדיי, ועל אירוע כזה לא יכלתי לוותר ולכן בשני לילות האחרונים שלנו נסענו למלון יוקרתי.
   הוא אומנם נקרא מאריוט אבל הוא לחלוטין מרגיש סיקס סנסס ובתור שני אנשים ציניים מאד וביקורתיים כלפי מלונות יקרים כי לצערנו כמו שתמיר אוהב להגיד בפעם האחרונה שעשינו קקי לא יצא כסף (עדיין) לא הייתה לנו שום יכולת לא להתאהב באופן מוחלט במקום.

   זה התחיל בחדר מטורף והמשיך בנוכחות מינימלית של הודים והרבה מאד מערביים.
   המחירים במלון היו קצת קשים לכיס שלנו (600 רופי לבקבוק מים מינרליים!!!) אז כשירדנו לארוחת ערב שתוכננו להיות מצומצמת וכלכלית וגילינו שב150 שקלים (אם מדברים ברופי זה עדיין נשמע יקר בבקשה אל תחשבו כמה רופי זה) מקבלים את הבופה הכי שווה שנתקלנו בו אי פעם שכלל שלושה מטבחים שונים מנות פיצה ופסטה להזמנה אישית ועמדת בשרים היה קשה שלא לצרוח מאושר.
   כמובן שבאותו ערב אכלנו כמות פסיכית של מזון ועלינו כשאנחנו מחזיקים את הבטנות הנפוחות שלנו ונרדמנו תוך דקה.

   את היום השני במלון הקדשנו להערכה אין סופית על הזכות שלנו להיות ביחד ולטייל במשך חצי שנה בכל מקום שנפשנו חפצה, ואיזה כיף שרוב הזמן שתי הנפשות חפצו באותו דבר.
   נזכרנו באינסוף רגעים שמחים קטנים גדולים וגם עצובים שהיו לנו בטיול וכולם נראו קסומים.
   על אף השיח היה מאד קשה להכיל שבקרוב אנחנו נפרדים (לתקופה הכי ארוכה בכל הזוגיות שלנו) ומתחילים בשני מסעות נפרדים, כל אחד במסע שנכון לו כרגע.

   כדי להתלהב אפילו יותר מהמלון דיברתי עם פקידת הקבלה המתוקה בעולם (לעובדי סיקס סנסס היא התנהגה כמו ג’אם והרגיש לנו שאם היא הייתה עובדת איתנו היא הייתה לירי) שעשתה מעל ומעבר כדי לגרום לתמיר להרגיש שזו היומהולדת שלו. השתדלות שכללה כיתוב בעלי ורדים על המיטה, סידור המגבות בצורת עוגה ומילוי אמבטיית קצף עם כמון עוד ורדים. בערב תיכננו ללכת למסעדת המישלן שיש במלון אך כמובן שלירי ההודית תפסה אותנו ואמרה שהיא תעשה לנו 50 אחוז הנחה לכבוד היומהולדת של תמיר על הבופה אם אנחנו רוצים- אח הודו והקסם שלה לגרום להכל להסתדר.
   אז כמובן ששוב אכלנו מלא, תוך שתמיר מצהיר שאין צורך הפעם לאכול הרבה כדי להצדיק את המחיר כי היה ממש זול, היו על השולחן שתי עיקריות ושש צלחות מלאות בכל טוב. לקראת הקינוחים היה צריך לעצור את תמיר שלמרות ששוב נכשלתי ביכולת לשמור סודות מולו והוא ידע שיש עוגה שלמה בחדר אכל עוד שמונה קינוחים בבופה.
   תיאורים נוספים על תענוגות המלון נשמור בליבנו כמו הקשר המקסים עם המציל, התפריט של הכריות שאפשר לבחור, כמות מקורות המים בחדר וכו.
   Read more

   Traveler

   פייר ריגשתם. אני אתגעגע להרפתקאות המשותפות שלכם ואיאלץ להסתפק בכל הקיי פופ שתמיר הולך לראות

   Traveler

   ויומולדת הבא אני מתנדב לכתוב תמיר משושנים

   Traveler

   את קורעים!!! 🤣

   3 more comments
    
  • Day3

   Indian Accent

   March 20 in India ⋅ ⛅ 31 °C

   Excited to try one of the best Indian restaurants in all of New Delhi. We have selected the Chef's Tasting Menu.

   Amuse Bouche : blue cheese stuffed naan with a fiery peppercorn shooter

   1. Chandon Brut/ Assortment of appetizers
   2. Cuvée Special/ Chicken Shish Kabab
   3. Mouton Cadet Bordeaux/ (no idea...but basically an Indian lamb taco). The wine was very cherry forward and we were skeptical...but the pairing was amazing and spot on!
   4. Pino Grigio/Crab with Japanese rice
   Main Course A: Sette & Fish
   Main Course B: Gavi & Duck
   6.Riesling/ Pistachio cookie & chocolate cake

   This was one amazing dinner and even better company!
   Read more

   Traveler

   OMG, I love Indian food!!

   3/20/22Reply
   Traveler

   Looks fabulous!!

   3/25/22Reply
    
  • Day109

   אמאלה, (ב)דלהי! ליבינד דה דרים

   July 21 in India ⋅ ☁️ 29 °C

   ליבינג דה דרים
   אחרי עמק קטמנדו גרסת הודו (מצטערת, נפאל לא תצא לי מהראש מהר כ״כ) חזרנו ליום מנוחה במנאלי.
   ערב למחרת, ארזתי תיק גדול ונפרדתי מחברים קרובים של התקופה האחרונה והתחלתי ללכת לכיוון האוטובוסים. בכל מקום ופינה בירידה מההוסטל עולות תמונות וזכרונות ממנאלי, יעד שלא אהבתי אך מסתמן שהשאיר בי חותם וסנטימנטים גדולים משחשבתי.
   עוברת נסיעה ארוכה של 15 שעות באוטובוס, חם, לח ועייף, נסיעה עם ריקשה שהזמנתי באובר (מי אמר שפה זה לא אירופה?), ונחיתה במלון שאמא הזמינה לי.
   מזיעה וכבד לי, עולה את העלייה למלון כי לריקשות אסור. ממול, יורדות מכוניות מרסדס ובי אמ וו.
   כשאני מתקרבת לפתח המלון, גברים ונשים בחליפות ועקבים, כולם מתוקתקים. לא נעים לי שאני לבושה בשווי 350 רופי סך הכל ושכחתי לקחת מברשת שיניים לאוטובוס לילה.
   שני בחורים בחליפות לוקחים ממני את כל התיקים, אני נגשת לעשות צ׳ק אין ומגיעה לחדר פרטי מפנק כשהתיקים מגיעים קצת אחריי וכנראה בשוק כמוני.
   המקלחת הכי ארוכה שהייתה לי כבר תקופה, המיטה הכי גדולה שישנתי בה מעולם, סיבוב לדוסה, חזרה לשינה.

   אמאל’ה דלהי! חלומות על סארי
   בוקר של התרגשות, אמא באה להודו! אמרתי שלא אבכה, ואיכשהו ברגע שראיתי את אמא רק בכיתי.
   איחוד מרגש וארוחת בוקר בופה, ויצאנו להסתובב. לאמא מסתבר יש חלום, זה צויין כבר בשעה הראשונה של המפגש שלנו והפתיע אותי ממש. נרתמתי למשימה ויצאנו יחד להגשים חלום ולחפש סרי.
   הגענו לשווקי בדים משוגעים, אך מחסור בזמן ובחייטים לתפור את הבד עצמו סמנו לנו לקנות אחד מוכן. היה קשה אך לא ויתרנו, ומצאנו לכל אחת את בגד החלומות.
   עוד קצת סיבובים בעיר האותנטית ומעבר חד לקניון, לברוח למזגן ולאכול משהו.

   תוברת םלה
   דמיינו סיטואציה- אמא ואני לבושות סארי, אני בז׳, היא תכלת. הולכות יחד יד ביד, במאה אחוז בטחון. נכנסות לקניון רמת אביב.
   כן, כן. רמת אביב. ככה זה הרגיש. חנויות מותגים יוקרתיים ורגילים, רק אנשים מודרניים מאוד, סטארבקס, דקטלון וסופר ענק. הרבה זמן לא ראיתי כמה העולם הזה קיים ומתפקד בתדירות ותזוזתיות שכזו.
   הלם תרבות הפוך
   Read more

   Traveler

   רק חסר קליפ בוליוודי שלכן וזה זה

   7/21/22Reply
   Traveler

   איזו התרגשות למצוא את התינוקת שלי בדלהי. מוליכה אותי בין הריקשות והשווקים.מדברת ומתקשרת כאילו נולדה בהודו

   7/28/22Reply

   מהממות!! [יעל]

   7/29/22Reply
   2 more comments
    
  • Day4

   Museums and more food

   December 15, 2019 in India ⋅ ☀️ 18 °C

   What better way to meet a county than going to a national museum! Yup, I'm one of those people. After sleeping longer and missing a breakfast we just headed to the museum. And it's a big one! It really introduces you to all the Krishnas, Vishnas, Ganeshas and other of amazing Indian gods. What a civilization, what a history. Also so many paintings, old dresses, weapons, musical instruments,...
   After museum we took a walk to the big India Gate. Since it was Sunday there were lots of people and families, lovely! A lunch later we wanted to see some huge Buddhist temple but it was very crowded, we'd have to leave all our stuff in cloakroom (no thanks) and it was getting dark so we went back to Connaught Place to meet with others.
   Tomorrow it's transition day, off to Agra on a train :)
   Read more

   reading regularly. very interesting. zmaga

   12/16/19Reply
    
  • Day92

   New Delhi

   December 20, 2016 in India ⋅ 🌫 20 °C

   Er leven twee keer zoveel mensen in Delhi dan in heel België, en dat was eraan te merken :). We sluiten het hoofdstuk India hier (voorlopig) af. Ondanks de vuiligheid, de opdringerigheid en het constante lawaai overal, zijn we een beetje verliefd geworden op dit land. We komen terug!

   Maar nu op naar onze volgende bestemming: Thailand!
   Read more

   Hilde De Buyser

   De Lotustempel: schitterend hé!

   12/21/16Reply
   Traveler

   Hij was helaas gesloten toen we toekwamen ... ^^

   12/22/16Reply
   Marlies Den Hert

   De geuren , de kleuren , de hete adem van alle mensen in je nek ... hier blijf ik geen seconde langer , dacht ik toen . Het werden schitterende weken .

   12/29/16Reply
   2 more comments
    
  • Day2

   First thoughts on India

   January 7, 2020 in India ⋅ ☁️ 17 °C

   Leaving home this time was hard. I miss everything about home, apart from the stresses of the race that is life. We travelled south, before flying north, to fly back down south! It was quite a journey and it wasn't remotely relaxing. At one point, I wasnt even sure I would make it onto the flight to Delhi, as I forgot to print my visa. Quelle surprise! 🙄

   I eventually made it to Delhi and luckily we were able to get a room for a few hours sleep. First impressions of New Delhi are that it is noisy and very dated - and also bloody freezing! Not to mention the psychotic way of driving, with no rules and no concern for safety. Oh and the horns. Oh God, the horns drive you CRAZY. They are constant. Our taxi driver even sounded his horn at a poor cow!

   This was a G Adventures trip, and we met our lovely little group of 9. It was lovely to see Yvonne again, who I met in Central America, she's Swiss, and meet with the others of which were English, Australian and Norwegian.

   We headed out to visit a few local sites: the area of The Parliament of India, and India Gate, the latter of which was a memorial to Indian Soldiers who died during WW1. The smog was like a thick blanket, and from Parliament, you could barely make out India Gate.

   You quickly feel overwhelmed by the locals who wish to take pictures with you, and after a while we started politely declining.

   We finished the evening with a local visit to a restaurant - Kitchen with a Cause. A locally run restaurant serving beautiful Indian cuisine.

   A taste of India's capital was enough for me, and I was glad to be departing to our next location.
   Read more

  • Day2

   Präsidentenpalast und India Gate

   April 9, 2017 in India ⋅ ☀️ 31 °C

   Nachdem wir im sonntäglichen Feierabendverkehr nochmal 'gefühlt' einmal quer durch die Stadt gefahren sind wollten wir noch im Vorbeifahren den Präsidentenpalast ansehen.

   Im ersten Versuch hinderte uns ein Polizist und ließ uns nicht die Sackgasse zwischen den Regierungsgebäuden hindurch bis zum Präsidentenpalast befahren. Kaum waren wir ausgestiegen um das ganze aus der Ferne zu bewundern verschwand die Polizei und die Straße war wieder frei.

   Unser Fahrer schaltete ganz schnell und 'holte uns ab' und wir fuhren den geplanten Weg. Die Regierungsgebäude sind große Paläste links und rechts der Straße und der Sitz des Präsidenten ist am Ende der Rajpath.

   Die lange und breite Promenade Rajpath befuhren wir nun in die Richtung des India Gate, dieses bildet das andere Ende der Promenade. Das 42 Meter hohe India Gate erinnert etwas an den Arc de Triomphe in Paris. An den Seitenwänden sind alle Namen der Kriegsgefallenen Indiens aus dem ersten Weltkrieg und während des 'afghanischen Abenteuers' aufgeführt.

   Nach dem Fotostop ging es geradewegs zurück ins Hotel und unser erster voller Besichtigungstag war vorbei.
   Read more

   Traveler

   Was ich spannend finden würde... wie warm ist es?

   4/10/17Reply
   Elvira und Bernd Hofmann

   Seid ihr da immer mit einem Tuk Tuk unterwegs?

   4/10/17Reply
   Udo Hauser

   @Diana: die Tagestemperatur ist derzeit so bei 35 Grad, aber meist hat es etwas Wind und man merkt es eigentlich kaum wie heiß es ist. Nachts gehts kaum unter 20 Grad, eher mehr... In den Räumen sind es meist -10😉

   4/10/17Reply
   3 more comments
    
  • Day19

   Das Ende ist nah!

   July 13 in India ⋅ ⛅ 27 °C

   Von Leh fliegen wir nach Neu Delhi. Diesmal mit einer anderen Fluglinie und besseren Reisegepäck-Konditionen als auf der Hinreise. Noch einmal genießen wir die Bergsicht von unserer Fensterplätzen.

   Anschließend steigen wir in einen Bus, der uns nach Agra, etwa 200km entfernt, bringen soll. Thomas hatte einen Reisepuffertag in die Rückreise eingebaut, der, wenn alles gut geht, zum Besuch des Taj Mahal in Agra verwendet werden kann.

   Das Hotel in Agra befindet sich nur wenige Minuten von einem der Eingänge des Taj Mahal. Morgen wollen wir noch vor 6 Uhr das Mausoleum aus dem Jahr 1648 besichtigen.
   Read more

  • Day3

   India Gate

   September 17, 2019 in India ⋅ ⛅ 36 °C

   Final stop of the day before heading back to the hotel is the India Gate. The gate is a war memorial unveiled in 1933, it stands as a memorial for the 70,000 Indian soldiers who lost their lives during World War One. Written on the building is the names of just 13,500 of those soldiers.Read more

  • Day20

   Neu-Delhi

   July 14 in India ⋅ ⛅ 24 °C

   Ein letzter erlebnisreicher Nachmittag/Abend in Neu-Delhi, morgen steigen wir in den Finair-Flieger zurück nach Europa.
   Thomas führt uns zum Goldenen Tempel der Sikh - leider sind Innenaufnahmen verboten.
   Auf dem Markt kaufen wir einige reife Mangos, etwas Tee (Was Tulsi-Tee wirklich ist, beantwortet zuhause die Wikipedia) und Gewürze.
   Auch das versprochene vegetarische Abschluss-Abendessen findet statt.
   Danach besuchen wir noch eine Sitar-Werkstatt, wo sich schon die Beatles beraten ließen.
   Eine kurze Strecke per Fahradrikscha, dann weiter zu Fuß kehren wir ins Hotel zurück, und verbringen dort die kurze Nacht bis zum Flughafentransferr (4:45Uhr Abfahrt)
   Read more

  You might also know this place by the following names:

  JOR BĀGH, JOR BAGH

  Join us:

  FindPenguins for iOSFindPenguins for Android