Italy
Tempietto

Here you’ll find travel reports about Tempietto. Discover travel destinations in Italy of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Sütkérezés es Tonnarello

March 17, 2017 in Italy

Érkezés a nyarba(!), vonattal be, majd Trasteveren szállás (airbnb) elfoglalása, ami konkrétan a nyüzsgő negyed szívében, a Basilica di Santa Maria in Trastevere melletti utcában van- zseniális!
    Majd rögtön nyakunkba vettük a várost, de elsőre a szallastol kb egy méterre jutottunk, ahol a Tonnarello nevu étterem napsütéses terasza rögtön el is csábított minket a befőttesuvegben felszolgált aperol spritzcel. Itt a helyünk, uh rendeltünk is rögtön két pastat. Minden isteni!Read more

Eszter&Otello

March 19, 2017 in Italy

Miután ettünk egy jót, hazajöttünk pihizni egyet. Muszáj volt, én úgy éreztem leszakad mindenem a sok gyaloglasban. Szégyen szemre Anyu sokkal jobban bírja mint én.:)
    Aztán 6kor tali Eszterrel, aki meg mindig hipercuki és nagyon csini is, vele beultunk egy helyre szinten itt a Trasteveren (Da Otello) amit ő ajanlott. A délutáni pizza után abszolút nem voltunk ehesek, uh maradt a vino della casa, de azért megkostoltuk a másik specialitást, a Fiori di zucchini (panirozott és hallal töltött cukkini virág), illetve nekem "muszaj" volt egy tiramisut is ennem.:) Közben persze dumcsi- dumcsi- dumcsi. Aztán meg kis séta a Trasteveren, és az elmaradhatatlan csoki feles, így zártuk ezt a szuper hétvégét!Read more

Colazione in Trastevere

March 19, 2017 in Italy

Borongós időre ebredtunk (sajnos, ra sem ismerek szeretett Romamra), uh a beach progit elvetettuk, de piacozasra pont alkalmas. Előtte viszont kellett egy jó reggeli, uh adta magát a már korábban bevált, pont szemben levő Tonnarello. Én azért a "kis piszkos" híve vagyok továbbra is, de persze panaszra itt sem volt ok. Az étterem meg eledezett, rajtunk kívül csak egy kulfoldi pár próbált "hajnalok hajnalán", kemény 10 orakor magához térni.:)Read more

Tempietto