Latvia
Bigauņciems

1 travelers at this place

6. Noc - zavreny kemp v Kemeri

September 12, 2016 in Latvia ⋅ 🌙 12 °C

Jsa nadsen z objevu krasnych kempu v Litve, rozhoduji se dojet az k NP Kemeri u Rigy. Plan je ze si tam podle infocedule najdu kemp a prenocuju pohodlne. Take mi dosla pitna voda a divte se nebo ne, na benzinkach ani na verejnych wc po ceste pry pitna voda netece. Spoleham se tedy na (placeny) kempik a vsechny vyhody s tim spojene.

Tesne vedle.

V Jurgenu, moji brane do Kemeri, jsou cedule krasne a velike. Ale kempy na nich znacene jsou az temer v Rize. Take mist se studankami je nekolik, jenze se jedna o nejake sirne ozdravne prameny. Uz jen podle smradu se to fakt neda pit.

S poslednim litrem, potme, neustale nadavajici na utocici komary (jsou VSUDE a IHNED), unaveny. Chvili si pohravam s myslenkou spani v nekterem parku - je jich tu dost a vypadaji opustene - ale pak se nechavam zachranovat Maps.me aplikaci, ktera mi vyhleda dva kempy cca 7 km vzdalene.

Oba kempy uz v zari nepremavaju. Ja uz skoro taky ne. Kdybych to zalomil nekde v lese jako vzdycky, uz hodinu lezim... Co uz. Rozkladam stan (Zuzi, 7 minut!) u prijezdove cesty k tomu vice "zasitemu" kempu v borovem hajku a konecne skladam telo do spaci polohy.

Tak koukám, co jsi toho za těch pár dnů zažil! Přeji hodně štěstí a sil na cestách a na komáry si vycvič smrtihlava!!! ;-) Haj

9/13/16Reply
    Vlčoun

Dik za tipa Haj. Az nejakyho uvidim, zkusim se s nim domluviti Komari snad uz ale pomrzli, dneska v noci jsme klesli pod nulu. Takze Zmrzroadtrip! :)

9/15/16Reply

Bigauņciems, Bigaunciems