Morocco
Zhayhif

Cassablanca - El Jadida (Mazagan hotel)

September 8, 2019 in Morocco ⋅ ☀️ 25 °C

Končno prispemo v hotel...... Noro lepo...
      Vroče!
      Najprej pa prhanje po napornem potovanju.
      On 18:30,welcome drink in opening night.
      Mislim da bo pestro in zabavno :)
      Opening night v polnem teku. Styling pripravljen in gremo akcija.
      Pred samim začetkom nas osebje hotela pričaka z aperitivi, finger food-om, kjer razvajajo naše brbončice.
      Show prične z pozdravom vsake države posebej, eden in edini Patrick Cameron.
      Ogledamo si zmagovalce Dream team in kolekcijo novih trendov.
      Po samem dogajanju, nas pričaka gala večerja ob bazenu, kjer se vije kača večernih toalet. Driši po hrani. Poskusim vse.
      Po sami hrani, ki je mimo grede bila odlična, se z Vilijem in Markom sprehodomo do plaže hotela (Mazagan beach & golf resort), kjer ob zvoku valov, ki mimo grede niso majhni, v tišini občudujemo samo morje.
      Večer zaključimo v clubu Alias do 1:30 ure po Maroškem času.
      Ko se odpravljam iz samega kluba še pofotkam hotel v soju luči in utrujen padem v posteljo.

Mazagan hotel & last day on a beach

September 11, 2019 in Morocco ⋅ ☀️ 21 °C

Dobro jutro. Po nenaspani noči 😴 že zajtrkujemo ob bazenu. Pripravljamo se na chek out iz hotela. Glede na to da imamo let jutri ob 7:00 smo se dogovorili, da dan preživimo kar tukaj. Plaža in počivanje :)
      Vmes pa morje, kakšna Coca-Cola in spanje :)
      aja pa še kak selfie 😂

Danes se bomo vsekakor naužili vsega in to do onemoglosti. Mogoče izberema z mojim dragim možem ta resort za kakšen 4 dnevni oddih....
      Nekako sem si želel, da bom spanje nadomestil na plaži, ampak mi nikakor ne uspe.
      Sprehajam sem sem ter tja in fotografiram lepote same pokraine. Res je lepo.
      Kasneje, si z Markom privoščiva pijačo v Beach baru, ter urediva vse obveznosti socialnih omrežij. Ker naju veter in senca privedeta do stanja da naju zebe, se odpraviva nazaj na plažo.
      Ekipa se prestavi na bazen hotela, jaz pa v miru in ob zvokih valov, ostanem na plaži sam 🏖️.
      Mislim da se bom tudi jaz odpravil do bazena, ampak preden zapustim to čudovito plažo, še malo poležim in se relaksiram.
      Glede na to da je danes kar dobro kurilo, se definitivno pozna na koži. Res me še nikoli ni nabliskalo tako kot danes. Odidemo v lokal na obali in si privoščimo hrano. Lačni vsi naročimo pizze. Vrhunska pizza in prav tako pogled na obalo (verjetno bom še en čas govoril o teh lepotah).
      Nato še malo sončka in vode nakar se čas za plažo izteka. V sobi, ki smo jo dobili za prtljago, se oprhamo in počasi pripravimo na odhod iz hotela. V avli hotela odštevamo ure za odhod. Vleče se..... Veke se nam že počasi spuščajo čez oči. Čaka nas neprespana noč na letališču! Groza 😴😕😪

Zhayhif