Nepal
Dhapakhel

1. Den - po přiletu

September 8, 2018 in Nepal ⋅ ⛅ 27 °C

Po odpočinku následoval oběd. Program byl volnější protože jsme ješte po různu přijížděli. Takže oběd měl mít každý zvlášť a vybrat si z menu. Nakonec to dopadlo, že jsme si vybrali všichni to samé a tak nám z toho udělali raut .) Oběd se protáhl, takže slibovaná procházka s průvodcem se po obede nekonala. Tak jsme šli sami, mrkli jsme se co máme zajímavého kolem domu. Bydlíme dost v centru, tak toho tam bylo hodně. Převládaly obchody s oblečenim na turistiku, ale i místním.

V 17 hodin jsme se všichni potkali a měli oficiální zahájení. Probrali jsme program následujích dní, sepsali jsme povolenku do hor a vypukla party :) Byl připraven zábavný program - ukázka tradičních tanců. Jedním z nich byl i kamasutra tanec. Zábava pokračovala dostáváním nepálskývh jmen. Dostala jsem jméno Durga - je to hinduistická bohyně, a překlad jména je “těžko dostupná” :D. Zábava pokračovala do ranních hodin. Pivo tu mají v litrových lahvích a má 7% :D Tak bylo veselo. Po půlnoci se část pařičů vydala omrknout místní kluby. Budíček byl na 7:00, naspány 4 hodiny. Tak jsem šla před půlnocí ještě spát :D ještě, že tak :D

Dhapakhel