New Zealand
Redwoodtown

Here you’ll find travel reports about Redwoodtown. Discover travel destinations in New Zealand of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Mount Vernon

December 20, 2017 in New Zealand ⋅ ☀️ 18 °C

An meinem letzten Tag auf der Südinsel habe ich mich auf den Mount Vernon (als richtigen Berg würde ich das jetzt nicht bezeichnen) gewagt und würde es auf jeden Fall wieder tun: man hatte Aussicht über den Ozean, die Berge und die Stadt Blenheim. Es war echt atemberaubend und hat trotz der Hitze total Spaß gemacht. 🏃Read more

Blenheim

April 13, 2015 in New Zealand ⋅ ☀️ 9 °C

Uz x dni jsem z toho nervozni jak sanky v lete. A dnes rano se to konecne stalo - vzala jsem svoje milovane auticko na WOFku. Presne 2 dny pred vyprsenim te stavajici (neni cas, makam jak sroubek a pres zelandsky work-life balance a pracovni dobu Po-Pa 8-17 vlak nejede :-().
    Moje idea: vymenim 2 gumy - za 220 dolacu. Verdikt mechanika: 1 guma (stejne vymenim 2), brzdove desticky, serizeni geometrie, pas, zadni svetlo.... - za gumy + 300 dolacu. No co se da delat, mohlo to byt i horsi.
    Mira me sledoval ve svem vraku, chci rict backpackerskem aute :-), nechali jsme Toyotu v Tyrelandu a do prace jsem dojela asi s 15minutovym zpozdenim. Za 5 5 mi "gumaci" sdelili, ze pneu nevymenili, protoze je v sobotu vyprodali. Ale dorazi zitra. Pry sorac. Zadny sorac! Rano v 7:30 jsem tam a hezky mi to pak s novymi gumami hodi do Redwood Station na geometrii a zbytek. Ze pry jo... a zas sorac. No to jsem teda zvedava. Se z toho jejich work-life balancu zblaznim :-/.

Wither Hills

April 1, 2015 in New Zealand ⋅ ☀️ 18 °C

Tak takto by to neslo. V praci nedelam nic jineho, nez porad jen jim a stojim (az na par kroku od trouby ke drezu a zpet) na miste a za chvilku bych se nevesla do dveri. Nemluve o tom, ze je v planu zdolat spoustu vysokych hor, a na to musi byt clovek pekne v kondici.
    Dnes jsem skoncila brzo (taky jsem zacala v 5 :-/!), a tak zbyla spousta casu na to jit se hezky probehnout. Energie, te uz bylo po vcerejsim flamovani s kolegy o dost min... taky me ty kopecky (hlavne nahoru, dolu to slo celkem samospadem :-)) pekne potrapily. Ale ty vyhledy z Mt. Vernonu! A ty dlouhe stiny nadchazejiciho vecera!Read more

Redwoodtown