Joined September 2018 Message

Arco

October 28, 2019 in Italy ⋅ ⛅ 14 °C

Poslední zastávka našeho výletu je u Lago di Garda. Potkáváme se tu s Honzou který přijel ve fungl nové nevybavené dodávce. Arco je kvůli svátkům doslova obležené Čechama, ale Honza má tip na perfektní novou oblast u Cenigy. Je to malý poklad a my jsme si tam vylezli několik super cest. Večer zakončíme v pizzerii Moderna, která je pořád stejně roztomilá. Další den už počasí nepřeje a tak blomcáme po arcu a po obchodech, kde jsme si nakonec nekoupili nic.
    Další noc jsme se rozhodli vyjet směrem k Monte Baldo do kopců, ranní mlha a vlhkost je už jen na sjezd na kole. Udeřil na nás podzim, hurá domů.

Bassano del Grappa

October 24, 2019 in Italy ⋅ ⛅ 16 °C

Konečně se dostáváme do slavné mekky paraglidingu, do Bazána. Společnost nám dělá celý výlet ElSpeeda s Tadem v čele a posádka z Brna. Počasí nám přeje, je krásně teplo a lítá se. Jednou jdeme pěšky, výlet autem nahoru až na Monte Grappa, poklidné podzimní poletování, dvakrát pizza i s výběrem dezertů, boží pistáciova zmrzlina přímo na náměstí v Bassanu, Michala pokousala liška a stal se z něj liškodlak.Read more

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android