Taizeme un Vjetnama 2019

January 2019 - April 2024
Bēgam prom no lielajiem mīnusies Latvijā un meklējam patīkamos plusus DA-Āzijā. Read more
Currently traveling
  • 1,915days

Chiang mai

January 29, 2019 in Thailand ⋅ 🌙 21 °C

Neizgulējušies, bet laimīgi par ārā esošo gaisa temperatūru. Saguruši izskraidījām teju visu Bangkokas lidostu, lai nokļūtu tur, kur mums vajag. Bet par laimi veiksmīgi nonācām līdz savai lidmašīnai uz Chiang mai. Pirmā lieta, ko nonājot galamērkī izdarījām bija duša. Bet pēc dušas bijām gatavi apmeklet masāžu, kur mūsu lidmašīnā saspringušos muskuļus izmīcīja tā, ka šķiet paliks zilumi. Pavakariņojām vietējo iecienītā ēstuvē, kur mazās porcijās var nopirkt daudz un dažādus ēdienus. Garšīgi!! Riktīgs sagrums. Jāiet čučāt. Nespēju sakārtot domas, lai pastāstītu kādi pigori notika lidmašīnā šurp ceļāRead more

2.diena Taizemē

January 31, 2019 in Thailand ⋅ 🌙 20 °C

Šorīt gribējām sākt rītu laicīgi. Neizdevās. Grūti bija piespiest sevi izrausties no gultas āttāk par 10.20. Diena jau bija iesilusi un mēs devāmies aplūkot krāšņos budistu tempļus. Pa ceļam klaiņojot pa Chiang Mai ieliņām redzējām visādus brīnumus. Pēc kafijas aizgājām uz ežu kafejnīcu, kur dzerot kafiju vari spēlēties ar dzīvu ezīti. Tobrīd tā likās gudra domā, bet reāli nonākot tajos apstākļos, sapratām, ka tas nemaz nav forši. Ezīši nebija sajūsmā, tomēr dikti mīlīgi jau viņi izskatās. Diezgan pašiem kauns un nožēla, ka pavilkāmies uz tādu dzīvnieku ekspluatācijas triku. Pēc tam devāmies pāri vecpilsētai meklēt, kur paēst pusdienas. Pa ceļam bija smuks, smuks restorāns džungļu pagalmā ar māla budas un ziloņu statujām. Ēdienkarte izskatījās ekskluzīva un cenas svārstījās pa 400 bātiem jeb aptuveni 11 eiro. Domājām, ka atnāksim varbūt vakariņās? Devāmies tālāk, bet saule karsēja mūsu miesas un garām ejot kādai viesnīcai pamanījām ļoti uzrunājošu baseinu. Par 80 bātiem jeb aptuveni 2 eur no personas viesnīcas administratore ļāva mums plunčāties baseinā. Ūdens bija izcili spirdzinošs un mēs tikām arī pie smukām bildēm. Pārlieku ilgi neuzkavējāmies, jo tomēr sāka arvien vairāk gribēties ēst. Kamēr meklējām vietu, kur pusdienot, atskārtām, ka esam pie mūsu hosteļa. Nolikām žāvēties slapjās peldlietas un aši uzmeklējām labas ēstuves tepat netālu no mums. Un vai zini, nebija tālu jāmekļē. Izrādās tepat ap stūri esošā Kat's Cafe ir ar ļoti labām atsauksmēm un arī draudzīgām cenām. Internets jau zina labāk - tur tiešām garšīgi, garšīgi paēdām svaigi gatavotus Taizemes virtuves ēdienus, kas porcijā maksā 40-70 bātus jeb 1 līdz 2 eiro. Sasodīts tik izcili garšīgi un izdevīgi, ka mēs te atgriezāmies arī vakariņot. Pēc pusdienām gan vēl devāmies apstaigāt veikalus, lai atrastu pastkartes un meklētu sauļošanās krēmu. Jāsaka, ka sauļošanās krēma cenas te galīgi nav draudzīgas, tomēr kosmētikas veikalā Boots (kas ir veikalu ķēde un ir atrodama arī UK) atradām 2x75 ml SPF50 sauļošanās krēmu pa 250 bātiem jeb 7 eur. Rīt meklēsim, kur visatbildīgāk var apmeklēt ziloņus.Read more