Poland
Podkarpackie Voivodeship

Here you’ll find travel reports about Podkarpackie Voivodeship. Discover travel destinations in Poland of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Most traveled places in Podkarpackie Voivodeship:

All Top Places in Podkarpackie Voivodeship

8 travelers at this place:

 • Day1

  Na Začiatku

  August 18 in Slovakia

  Včera sme cestou na Začiatok prechádzali cez super dedinu s názvom Krajné Čierno. Sympatické. Prezreli sme si flek na spanie a zašli kúsok do Poľska do nonstopky na 🍺. Tak sa moje 🍺 nevypilo a nosil som ho až do raňajok.

  Prespali sme priamo na mieste začiatku a poslušne obutí v sandáloch sme vyrazili. Sandále preto, že nám sľubovali rozpálenú cestu. Dostali sme rozbahnené lesné cestičky, asfaltku až po tom. Aj krátky intenzívny letný dážď. Našťastie sme akurát oddychovali v prístrešku v Údolí smrti. Obedujeme vo Svidníku, včera sme tu prestupovali.

  Dnes by sme radi došli až a Čiernu horu (nie, nie ten pivovar) ale to znamená ešte nejaký čas šliapať a popravde máme celkom dosť už teraz.
  Read more

 • Day2

  Cesta ve znamení poprvé

  August 18, 2017 in Poland

  Celá cesta z Prahy do Lvova se nese ve znamení mnoha poprvé. Poprvé jsem jela vlakem a autobusem společnosti Leo Express. Poprvé jsem taky musela použít záchod přímo v buse 😂😁, protože ten nezastavoval na žádné benzínce. A poprvé jsem zažila dlouhé čekání na hranicích..K hranicím jsme dorazili asi ve dvě ráno, o půl šestý si teprve celníci na polské straně vzali naše pasy a čekání pokračuje. Ale zatím jsme v klidu, do Lvova to je od hranic cca 50 kilometrů a vlak do Oděsy odjíždí až večer. Jen mě mrzí zkrácený čas ve Lvově.Read more

You might also know this place by the following names:

Województwo Podkarpackie, Wojewodztwo Podkarpackie, Woiwodschaft Karpatenvorland, Podkarpackie Voivodeship, Subcarpàcia, Podkarpatské vojvodství, Województwo podkarpackie, Subcarpacia, Podkarpacie vojevoodkond, Voïvodie des Basses-Carpates, Provinsi Podkarpacie, Voivodato di Precarpazi, ポトカルパチェ県, Pakarpatės vaivadija, Piekarpatu vojevodiste, Subkarpaten, Subcarpácia, Voievodatul Carpaților de Jos, Подкарпатское воеводство, Podkarpatské vojvodstvo, Podkarpacie, Ряшівське воєводство, 喀尔巴阡山省

Join us:

FindPenguins for iOS FindPenguins for Android

Sign up now