San Marino
Museo Creature della Notte Vampiri e Licantropi

Here you’ll find travel reports about Museo Creature della Notte Vampiri e Licantropi. Discover travel destinations in San Marino of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

San Marino

June 8, 2018 in San Marino ⋅ 🌧 17 °C

Bei Sonnenschein bestimmt charmant. Sehr sehr ordentlich und rausgeputzt.

Einen extremen Kontrast bildet das alte Gemäuer in Sandstein (?) zu den quietschbunten Geschäften, von denen es unzählige gibt. Alle führen irgendwie dasselbe.
    Wir haben schon gerätselt, ob die San Marineser
    fünf Container aus Übersee haben kommen lassen, die es nun zu verkaufen gilt.

Ausser Wein haben wir aber nichts gekauft. Aber der Hund wollte anscheinend shoppen gehen. In jeden Laden musste sie rein. Vielleicht haben die die Türschwellen mit Leberwurst präpariert? 😁
    ....Man weiss es nicht...😎

...on the road...Cesenatico...Rimini...

June 26, 2016 in San Marino ⋅ ☀️ 25 °C

In smo dočakali ta dopust. Vstajanje ob treh in na pot, dolgih 600 km je za nami. Pri Bologni smo padli v kolono in po cca 25 km voznje malo ja, malo stojimo...smo prišli v mestece Cesenatico, 20 km pred Riminijem. Simpatično mesto, kjer smo se ohladili s pivom in sladoledom, potem pa v Rimini. Hotel Stradiot sicer ni presežek, klima ne dela, wifi samo pri recepciji...za dvi dni bo. Po prvem kopanju v bazenu pri hotelu smo si vzeli 2 uri lepotnega spanca in potem peš do centra Riminija. Ja, tukaj je res preko 11 km peščenih plaž, center mesta pa ni nič posebnega. Mala večerjica, nazaj v hotel, še večerno poležavanje na plaži in prvi dan je mimo. Rimini je sicer oživel ravno po 21 uri, bomo jutri morda malo več žurali, danes si polnimo baterije za dneve pred nami.Read more

Museo Creature della Notte Vampiri e Licantropi