Singapore
Singapore

Discover travel destinations of travelers writing a travel journal on FindPenguins.
Add to bucket listRemove from bucket list
Travelers at this place
 • Day179

  חוויות מהשירותים

  June 8 in Singapore ⋅ ⛅ 30 °C

  את היום השני בסינגפור התחלנו בסיבוב בlittle India והArab street. היינו חייבות קפה אז הלכנו לקפה שדקרנו עוד מראש מרשת בתי קפה מפורסמת בדובאי. אכן רמה גבוהה, מאוד מפונפן ומאוד טעים. וגם נהננו מחוויה טכנולוגית עתידנית בשירותים שמנקים את עצמם וכל מיני כאלה.
  המשכנו להסתובב הלכנו גם לעוד פוד סנטר ומשם נסענו ברכבת לגנים. קנינו כרטיסים ל3 פעילויות בגנים. הסתובבנו ובדרך לחממת פרחים ראינו גם את הגינה הסינית והגינה ההודית שבכל אחת מהם מסבירים על התרבות והצמחייה של האיזור, התיישבנו שם לרגע של משבר מהחום ועייפות מהליגות מרובות ברגל, הסתכלנו סביב ותהינו לעצמנו למה לעזאזל שיהיה בעיר 2 כיפות גיאודזיות ענקיות עשויות מזכוכית כאילו שזה דבר לגיטימי בנוף של העיר. וכמה שזה מטורף שהכל פה בניינים ענקיים וחדשים שבנויים כל כך יפה עם אדריכלות כזאת מיוחדת ומרשימה. כשהמשכנו ללכת הבנו שבמבנה של הכיפות הגיאודזיות בעצם יש את הגנים שאנחנו בדרך אליהם. נכנסנו לכיפה הראשונה-חממת פרחים וצמחים מרשימה ומגוונת ביותר עם צמחייה מכל חלקי העולם. הכיפה השנייה-הדמייה של יער גשם עם צמחייה שהביאו במיוחד מיערות גשם בדרום אמריקה ועוד מקומות. היה שם גם חלק של פעילויות לילדים כמו מוזיאון המדע בחיפה וכמובן שהלכתי לשם ונהניתי מאוד.
  משם כמובן הלכנו לגשר - מה שנקרא - טיילת השמיים. וצילמנו מלא תמונות של העצים הטכנולוגים האלה כי איך אפשר שלא.
  המשכנו למוזיאון המדע והאומנות שמבחוץ מעוצב כמו פרח לוטוס. אני מודה שהעיצוב החיצוני היה יותר מרשים ממה שקרה בפנים אבל היו שם פינות ציור כאלה עם דפי צביעה שאפשר לצבוע כל מיני ציורים מוכנים ואז לסרוק וזה מופיע על המסך אז העברנו שם לא מעט בזמן יצירה, ביחד עם כל המבוגרים סביבנו, כי לילדים של היום אין סבלנות לשבת ולצייר. גם היה שם כל מיני הסברים על סינגפור כעיר שבנויה בשילוב עם הטבע ואיך תכננו אותה ככה כעיר מודרנית, שהגנים בה פועלים על אנרגיה סולרית ומים ממוחזרים במזרקות…ועל זה שחשוב שהאדם יחיה לצד הטבע וישמור עליו…כל מיני כאלה. קצת הרגיש לי מצחיק ביחס לזה שכל המדינה ממוזגת ומשתמשת באין סוף של חשמל ואנרגיה, וגם שאין אף פינה בסינגפור שהיא באמת טבעית, ולא טבע שהוא התערבות של האדם או מעשי ידי אדם. כלומר שמישהו הניח שם את האבן הזאת או שתל שם את העץ הזה וכו וכו..
  כשיצאנו ירד גשם אז נאלצנו לשנות תכניות וחזרנו למתחם אוכל ומשם ליד ההוסטל במרחק כמה דקות הליכה יש מסעדה שקיבלה כוכב מישלן על אחת המנות עוף בסויה שלהם (מנה מאוד שבאופן כללי היא מאוד נפוצה במזרח). הם השאירו את המחיר הנמוך שהיה גם אחרי שקיבלו את הכוכב מישלן אז היינו כמובן חייבות ללכת לנסות ולטעום מנת כוכב מישלן ב12 שקל. רק אגיד ששל שברה על זה צמחונות וחבל שכך. באמת מאכזב מכל הבחינות, ציפיתי שזה לפחות יהיה רך ומתפרק כזה כמו העוף במרק של סבתא מירי אבל אפילו זה לא קרה.
  למרות זאת סיכמנו את היום כיום מוצלח במיוחד ופרשנו לישון כדי לשמור אנרגיות ליום האחרון שלנו בסינגפור.
  Read more

  Roey Prat

  נוף עירוני רגיל סך הכל

  6/9/22Reply
   
 • Day178

  וולקאם טו 2050

  June 7 in Singapore ⋅ ☁️ 30 °C

  בשדה תעופה במנילה החלפנו את הפזו שנשארו לנו לדולר סינגפורי. 6000 פזו ל150 דולר. איזה כיף זה בטח משהו שיספיק לנו איזה ארוחת אחת…נהדר.
  הטיסה עברה בשלום למרות הגשם (של בחרדות), עוד בשדה קנינו כרטיס לרכבת התחתית MRT ונסענו ישר להוסטל שלנו. בקלילות הגענו למקום, עשינו צ׳ק אין, זרקנו את התיקים ויצאנו לעיר.
  תחנה ראשונה - ציינה טאון, מקדש הינדו, ומתחם האוכל. התרשמנו מהרחובות המצועצעים ורכבי היוקרה, מרגיש שאנחנו מסתובבות בשרונה מרקט, בשילוב ערים אירופאיות שנבנו בבנייה מודרנית.
  טעמנו קצת מהאוכל הסיני מנות נודלס שאהבנו מאוד והשתדלנו לא לשבוע במיוחד כדי שיהיה מקום לעוד טעימות.
  בכללי נראה שכמו שראיתי בסדרה על סטריט פוד בנטפליקס - כל סינגפור סובבת סביב אוכל ובנייה מודרנית.
  משם המשכנו להסתובבות ברחובות ציינה טאון. ראינו שם חנות של פאוצים כמו שיש לשל מנפאל. זה ישר תפס את תשומת הלב שלנו ועניין אותנו לדעת בכמה כסף מוכרים את זה פה. גם המוכר זיהה את הפאוץ של של והתחלנו לדבר כמה דקות. מסתבר שהוא במקור מקטמנדו והוא עבר לגור ולעבוד פה. הוא סיפר שהוא מרוויח אחלה של כסף אבל מאוד קשה לו פה חברתית. שהאנשים מאוד מאופקים וחסרי שמחת חיים. זה בהחלט ניכר מכמה שעות הסתובבות פה בעיר. ודרך אגב הפאוץ עלה כמעט פי עשר מנפאל.
  המשכנו לבאייפרונט והגענו בדיוק בזמן לראות את המופע אורות בגנים. נשכבנו על הספסל מתחת לפטריות/עצים/מה שזה לא יהיה..הסתכלנו לשמים וזה היה מהמם, גם לראות את העצים הטכנולוגים עצמם ובמיוחד המופע עם כל האורות ומוזיקת בלט ברקע שמייצרת עלילה של מתח והכל.
  משם הלכנו לlevel 33. מסעדה במגדל יוקרה, ממש לא ברמתנו להיות במקום כזה, אבל אנחנו כמו תמיד אוהבות להגיע עם בגדי תרמילאים למקום מכובד ולהרגיש קצת תלושות ומובכות אבל גם קצת נהנות מהסיטואציה.
  לקחנו את פס טעימות של כל הבירות, יצא ששל ממש אהבה את הבירות שאני פחות אהבתי, ולהיפך. איך גם פה אנחנו ממש משלימות אחת את השניה זה לא נורמלי. נהננו מהתצפית על סינגפור בלילה ומשם חזרנו להוסטל ותוך חמש דקות אפילו בלי מקלחת היינו בתוק מתקדם
  Read more

 • Day275

  Singapore - multicultural melting pot

  February 4 in Singapore ⋅ ⛅ 27 °C

  Singapore: A complete contrast to Cambodia. A absolutely fascinating and diverse city. Chinatown, Little India, the Arabic Quartar or the futuristic buildings in downtown - everyone can find something he likes here.Read more

 • Day116

  Namaste aus Singapur

  June 27 in Singapore ⋅ ⛅ 31 °C

  Ich habe ja bereits die eine oder andere Großstadt schon gesehen, nicht nur in Asien. Singapur ist aber nochmal ein ganz anderes Level…und ich liebe sie!

  Alles folgt einem Rhythmus aus Ordnung und Regeln, wodurch die Stadt nicht nur blitzsauber, sondern völlig im Einklang mit sich selbst ist. Die Kriminalität ist so niedrig wie nirgends sonst in Asien, während die Lebensqualität sehr hoch ist, und eine so gute Infrastruktur hab ich noch nie erlebt. Bereits kleine Vergehen wie Essen in öffentlichen Verkehrsmitteln, Spucken auf den Boden oder überqueren der Straße ohne Ampel oder Fußgängerweg wird mit hohen Bußgeldern bestraft. Aber auch bei den Menschen, die dort leben sowie arbeiten, merkt man, das ist die Elite, und wer es bis dahin als Business Guru geschafft hat, ist jemand. Und die ganzen Menschen waren alle so gut gekleidet, während ich immer bereit für den Strand war 😂

  Neben Alleingängen zu verschiedenen bekannten Orten wie die Marina Bay verabredete ich mich wieder mit Candy und Robin, die ich in Chiang Mai und Kuala Lumpur getroffen habe und die in Singapur leben. Gemeinsam ging es in eine versteckte Bar hinter einem Kühlschrank, bei dem es leckeres Essen und gute Getränke zu einem stolzen Preis gab. Wir besuchten wieder eine Rooftop Bar und gingen zum Yoga…so geschwitzt und gestretcht habe ich mich lange nicht mehr 🧘🏻‍♂️
  Außerdem traf ich auch wieder die beiden aus UK, die ich auf Tioman Island kennengelernt hatte, wieder. Sie informierten mich, dass zufällig zur Zeit Testläufe für den Nationaltag im August und ein Lichterfestival stattfindet. Das bedeutet, dass immer wieder Jets durch die Luft flogen und sogar Militärhubschrauber mit der Flagge über die Skyline zogen. Im Garden of the Bay war dafür eine schöne Lichtershow mit den riesigen „Bäumen“ und um den ganzen Fluss herum waren Attraktionen, Straßenkünstler und Essen ohne Ende. Für meinen letzten Tag machte ich mir wieder meine Connections zu nutze. Candy und Robin zeigten mir nämlich einen Weg, wie ich kostenlos in Singapur Kurse, Sportangebote, Fitnessstudios oder die Poolbereiche der Luxushotels buchen konnte. Also war ich im 40. Stock im Gym eines Hotels gefolgt von einer Abkühlung in ihrem großen Pool und entspannte in einem anderen 5-Sterne Hotel mit einem Pool mitten in den Wolkenkratzer reingebaut.

  Über Singapur gibt es noch so viel zu schreiben, aber auch noch zu erkunden und erleben. Das ist eine Großstadt, in der ich auch echt gut leben und arbeiten könnte, und wer weiß, vielleicht schafft es Tobias aus Deutschland noch in seinem Anzug dahin.
  Read more

 • Day94

  לילה מטורף במוזיאון

  March 15 in Singapore ⋅ 🌧 29 °C

  ההתרגשות בשיא! התחלנו את המסע שלנו לנפאל!
  הגענו לשדה עם גזירת זמנים מצויינת ממש קצת זמן לפני פתיחת הצ’ק אין כדי לעמוד בתור ראשונות, אבל היו גורמים מעכבים שהובילו לכך שההמתנה שלנו תהיה ארוכה יותר. בסוף עברנו כמובן את כל הבידוקים (ללא בדיקת פי סי אר!) ועלינו לטיסה. הטיסה הייתה ממש קצרה אפילו לא הספקתי לסיים את הסרט שהתחלתי לראות וחצי מהזמן הייתי עסוקה בכלל בלאכול את ארוחת הערב שקיבלנו, על אף שלא הייתה צמחונית היא הייתה באמת טעימה ואפילו הקינוח היה נהדר.
  הגענו לסינגפור עם עיניים נוצצות ומלא ציפיה בעקבות דברים ששמענו את השדה ובכללי על סינגפור שידועה כמתקדמת וטכנולוגית וחיכינו לראות איזה דברים נהדרים מהעתיד המודרני נמצא שם. ישר עלינו על הskytrain שהייתה בהחלט חוויתית והגענו למתחם ענק שמיועד להמתנה לטיסות קונקשין. חיפשנו האם יש איזה בידוק בטחוני או משהו שאנחנו צריכות לעשות ואחרי שגילינו שאין שום דבר אלא רק להמתין התחלנו בשוטטות במתחם הענק. ראינו מלא שלטים שמכווינים לאיזור בית קולנוע שאפשר לראות סרטים בחינם, גינת פרפרים ועוד כל מיני דברים שנשמעים מעניינים מאוד אבל התאכזבנו לגלות שהכל סגור…ולמרות שממש ממש ניסינו למצוא דברים להתלהב מהם, פשוט לא היה כלום, והשדה היה פשוט רגיל לחלוטין. אחרי שסיימנו לשוטט ולהתאכזב מצאנו פינה להעביר בה את הלילה. מצופה שבשדה כזה יהיה לפחות ספות לישון עליהן אבל גם זה לא היה ומצאנו את עצמנו יושבות על הרצפה. בנוסף הייתה גם תחושה של שכחו אותי בבית כי כל החנויות נסגרו ובאיזה 2 וחצי תקף אותי רעב אז חיפשתי משהו לאכול ופשוט לא היה אפילו לא דבר אחד פתוח. ניצלנו את העובדה שאנחנו ערות בשעה כזאת מאוחרת בלילה אצלנו, כי בישראל זה שעה מצויינת להתקשר ולרוב אנחנו כבר ישנים בזמן הזה והספקתי להתקשר להרבה אנשים שלא דיברתי איתם הרבה זמן. ב4 לפנות בוקר פרשנו לנסות לישון קצת. קמנו אחרי כמה שעות שבהן ישנו והתעוררנו לסירוגין, הלכנו לשירותים להתרעננות צחצוח שיניים ושטיפת פנים והלכנו לגייט. הטיסה השנייה הייתה יותר מפנקת מבחינת פסיליטיס וגם יותר ארוכה, ישר נרדמתי וקצת אחרי שהתעוררתי קיבלנו ארוחת בוקר נחמדה ומשביעה ואת שאר הטיסה העברתי עם סרטים.
  נחתנו בשדה בקטמנדו מתרגשות ושוקיסטיות בטירוף. תהליך הויזה היה ממש קליל והצלחתי גם להוציא כסף נפאלי ומצאנו נהג חמוד שיקח אותנו במחיר סבבה. לפחות נראה לנו שזה מחיר סבבה אין לנו באמת מושג.
  הגענו להוסטל סחוטות מעייפות, עוד מעט גם של מגיעה ואני מתרגשת ברמות של כלה לאיחוד המיוחל!
  עדכונים בהמשך!
  Read more

  Kineret Nadel

  תהנו בנפאל😊

  3/16/22Reply
   
 • Day42

  Kein Abenteuer ohne Drama

  March 20 in Singapore ⋅ ⛅ 29 °C

  Tja, was soll ich sagen. Natürlich gab's Probleme 🙉
  Dadurch, dass ich 2 Stopps in Thailand gehabt hätte, fand Thailand, dass ich das Land betreten muss und nicht nur den Transit machen kann. Um das Land zu betreten, hätten die aber 2 Tage gebraucht um die Covid-Dokumente zu verarbeiten und ich hätte wieder eine Quarantäne Nacht in Bangkok verbringen müssen.
  Somit durfte ich also nichtmal den ersten Flug betreten. Nach ca 2 Stunden großem Drama musste ich einen anderen Flug buchen - und natürlich zahlen 😐 - und hab nun einen Flug über Singapur nach Sydney über ein Reisebüro am Flughafen in Phnom Penh gebucht. Wurde aber gleich durchgecheckt bis Sydney, somit sollte ich zumindest mal bis zum Flughafen in Australien kommen. Die Weiterflüge danach - nach Brisbane und dann Hervey Bay habe ich separat nochmal gebucht. Mal schauen, es bleibt spannend! Bleibt zu hoffen, dass Australien nicht so willkürlich mit Touristen umgeht wie Thailand 🙉
  Bin jetzt aber in Singapur gelandet und fühl mich so entspannt wie es in der Situation eben irgendwie möglich ist 😅
  Read more

  Jasmin Morsi

  bleib weiter entspannt 😍😙

  3/20/22Reply
  Pia Resch

  haha ich versuchs 🙉✌🏼

  3/20/22Reply
  Eva R

  Noch einen guten Weiterflug! 😘

  3/20/22Reply
  Pia Resch

  Danke 😘

  3/20/22Reply
  4 more comments
   
 • Day2

  Zwüschestopp in Singapur

  March 4, 2020 in Indonesia ⋅ ⛅ 31 °C

  Nach 12 zruggleite Flugstunde isch e grosse Teil vo üsere lange Areis bereits gschafft. Nach churzem Stopp in Singapur gads für üs denn diräkt witer uf Cairns, wo üses Abentürli denn offiziell started.Read more

 • Day86

  Typisch Deutsch

  November 29, 2019 in Singapore ⋅ ⛅ 31 °C

  Unser Tag startete etwas später, da wir auf unser Gepäck warteten. Nachdem sich bis um 12 Uhr nichts getan hat, gingen wir los und kauften uns eine SIM Karte. Wir riefen im Stundentackt beim Lost&Found in Singapur an. Als erstes hieß es, das Gepäck wäre verloren gegangen, als zweites hieß es das Gepäck wäre aktuell auf dem Weg von Canberra nach Sydney. Beim 7 mal wurden wir gebeten nicht mehr anzurufen und beim darauffolgenden mal wurde uns unfreundlich mitgeteilt wir würden die Mitarbeiter von ihrer Arbeit aufhalten und sollten uns morgen wieder melden. Da wir uns nicht so einfach abspeisen lassen wollten, schrieben wir SilkAir und Singapur Airline über Facebook und Instagram an. Außerdem fanden wir noch weitere Telefonnummern die wir ebenfalls kontaktieren. Die letzte Information lautete das unser Gepäck gegen 19 Uhr landet und es somit ab 22 Uhr zu uns gebracht wird. Demnach stand wieder einmal warten auf dem Programm und unsere eigentliche weiter Reise sagten wir somit vorerst einmal ab.
  Unsere Tagestour setzten wir aber trotzdem fort und so schlenderten wir als erstes durch Little India bevor wir Richtung Sentosa Island fuhren. Im größten Regen erkundeten wir die Insel und ihre unzähligen Erlebnisssangebote bevor wir durch die ein oder anderen Läden schlenderten und rechtzeitig in Richtung Hotel gingen. Tatsächlich um 22.07 Uhr klingelte das Telefon und unser Gepäck kam endlich an. Wie wir feststellen sogar bereits am 28.11, fraglich warum sie uns das nicht schon früher sagen konnten.
  Read more

 • Day6

  Sentosa

  January 8, 2020 in Singapore ⋅ ☁️ 30 °C

  Mein letzter Tag in Singapur ist angebrochen und ich bin ganz traurig. 😥
  Ich habe mich die letzten Tage so gut mit Rav und seinen Freunden verstanden, dass ich jetzt fast ein wenig Angst habe weiterzureisen. Ich habe tatsächlich Angst davor, dass ich mich alleine fühle. Manchmal ist es halt doch nett Momente mit anderen zu teilen - auch wenn ich natürlich sonst kein großer Menschenfreund bin. 😂

  Heute bin ich nach Sentosa gefahren. Eine Insel vor Singapur. Quasi die Erlebnisinsel in Südostasien. Ganz verrückt. Auf der Insel gibt es mehrere Freizeitparks, Achterbahnen, Shopping Malls (ja, mehrere!), Jurassic World, Universal Studios, Strände und so viel mehr. 😄

  Mir war das alles etwas zu viel. Mal abgesehen davon, dass der Eintritt für irgendeine Attraktion in der Regel 70€ und mehr kostet. Das möchte ich mir nicht leisten. 😂 Die Strände sehen toll aus, aber irgendwie ist alles zu perfekt und zu künstlich. Grad laufe ich noch an einem riesigen Plastikdino vorbei und plötzlich stehe ich am Strand mit Palmen um mich herum. Das hat mich nicht gepackt.

  Außerdem waren es über 30 Grad und die Sonne hat ordentlich geknallt. 😵 Ich war fix und fertig nach meinem Ausflug. 😲

  Langsam stellt sich heraus, wie schlecht ich doch gepackt habe. Oberteile hätte ich noch für eine Woche, aber Unterwäsche leider nicht. 😂 Nun gut, sobald ich in Malaysia bin, lasse ich meine Sachen waschen und kaufe mir noch Unterwäsche nach. Und solange heißt es dann wohl: Wenden. 😂 (Nee, war ein Witz. Habe ein paar Sachen im Waschbecken gewaschen. 😬)

  Next stop: Malacca! ❤️
  Read more

  Kerstin Hanusch

  Du wirst bestimmt auch in Malaysia Anschluss finden und nicht ganz alleine sein. Ansonsten hast du ja noch uns, die wir deine Reise begleiten. 😘

  1/9/20Reply
  Willy Busch

  Mutter hat Recht! Es begleiten Dich ganz ganz viele die Dich mögen und in Gedanken bei Dir sind 👍❤️💚💙💜✌️. Du bist NIE „alleine“ 😎. Ja Ja, das Klima! Mich hat es auch geschafft ! Auf dem Schiff konnte ich ja ohne Probleme Wäsche waschen - ansonsten war ja alles klimatisiert . Übrigens, auf dem Flughafen in Singapur hatten wir uns auch verlaufen - aber gerade noch rechtzeitig bis zum Abflug geschafft 😬. Sentosa ist toll und teuer aber unbedingt sehenswert. Unser Schiff lag ja gleich nebenan. Jetzt geht es für Dich weiter - „auf zu neuen Ufern“ ! Es bleibt spannend 👍😎😜

  1/9/20Reply
  Aylin Nazli

  So gut, wie ich es mir vorstelle? 😍

  1/10/20Reply
  Jojo Unicorn

  Besser. 😍

  1/11/20Reply
   
 • Day3

  Sentosa Island

  September 22, 2019 in Singapore ⋅ ⛅ 30 °C

  After a good nights sleep, we checked out of our motel, who stored our luggage for the day, and ventured to Sentosa Island.

  Very hot at 37° today, so very tiring out in the elements. Sentosa has the only maintained WW2 Fort in Singapore so was quite interesting to see. Apart from that, it's really a family fun park with most activities too expensive for our tastes.

  Midnight flight tonight to Budapest via Munich so hopefully will get some sleep in our exit row seats.
  Read more

You might also know this place by the following names:

Singapore, Singapur, سنغافورة, Σιγκαπούρη, سنگاپور, Singapour, 新加坡, Sîn-kâ-po, סינגפור, सिंगापुर, SIN, シンガポール, សិង្ហបុរី, 싱가포르, ປະເທດສິງກະໂປ, सिंगापूर, စင်ကာပူနိုင်ငံ, ਸਿੰਗਾਪੁਰ, Singapura, Сингапур, சிங்கப்பூர், สิงค์โปร, Сінгапур, 星架坡

Join us:

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android

Sign up now