Spain
Museo del Prado

Here you’ll find travel reports about Museo del Prado. Discover travel destinations in Spain of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Den 2

November 1, 2018 in Spain ⋅ ☀️ 11 °C

Budik a utekame dolu schodmi, aby sme si dali churros s cokoladou a nacas dorazili do muzea Del Prado. Prado je TOPka , zaradujeme medzi Uffizi vo Florenzii a vatikanske muzea. Je tam vela Rubensa, Boscha, Goya, El Greca. Ked uz nase zmysli nedokazali dalej vnimat, bol cas na neskory obed. Dominika mala ako vzdy uz vybratu restiku. Vyborne 4 chodove menu. Pobrali se sa do Palacio Real - Palac spanielskej kralovskej rodiny. Na paradu. Vecer sme zacali v barovych ulickach. Zapadli sme do poriadneho pajzlu, kde si pupkaty majitel pustal spanielsky pop a popritom spieval a capoval. Dali sme nejake vinka a tapasy a isli dalej na veceru. Dominika researchom nasla najlepsie morske priserky. Dali sme si ustrice, kraby, rybky a gambasy. Zapili vinkom a pokracovali domov. Hoci nas uz unava morila, este sme sa zastavili v rusnom bare na rohu nasej ulicky. Bolo tu plno ludi, vsetci pili a jedli, akoby nikto nechodil do prace.Read more

Museo del Prado, Museu Nacional do Prado, متحف ديل برادو, موزيو ديل برادو, Prado muzeyi, Музей Прада, Прадо, Mirdi ar Prado, Museu del Prado, Amgueddfar Prado, Pradomuseet, Μουσείο ντελ Πράδο, Prado-Muzeo, Prado muuseum, Pradoko Museoa, موزه دل پرادو, Musée du Prado, Museo do Prado, Prado, מוזיאון הפראדו, प्रादो अजायबघर, Պրադո թանգարան, Prado-muzeo, プラド美術館, პრადოს მუზეუმი, 프라도 미술관, Museum Prado, Prado muziejus, Prado muzejs, دل پرادو موزه, Museo Nacional del Prado, Musèu del Prado, ਪਰਾਦੋ ਅਜਾਇਬ-ਘਰ, Musé dël Prado, Museu do Prado, Muzeul Prado, Muzej Prado, Музеј Прадо, டெல் பிராடோ அருங்காட்சியகம், พิพิธภัณฑ์ปราโด, Prado Müzesi, Національний музей Прадо, Bảo tàng Prado, 普拉多博物馆