Spain
Porto Cristo

27 travelers at this place

Porto Christo

July 21, 2020 in Spain ⋅ ☀️ 30 °C

Ein kleiner Abstecher nach Porto Christo durfte natürlich auf dem Weg nach Cala Millor nicht fehlen. Einmal kurz am Hafen angebremst und schon ging es weiter.

Jeskyně draků a lidí

August 5, 2019 in Spain ⋅ ☀️ 29 °C

Lístky jsme si koupili v kavárně v Manacoru přes internet. Měli jsme to na poslední chvíli, takže se nervozita ve voze dala krájet. Dle názoru poloviny posádky (myšleno Jirky): „Nedorazíš-li přesně v 17:00, máš smůlu!“ Martina byla v klidu, protože jako náhradní plán měla dát si místo prohlídky skleničku sangrie. 😊 Ó, jak jsme se mýlili. Plné parkoviště bez možnosti rychlého zaparkování a tisícihlavá fronta u vchodu mluvily za vše. Do 17:20 překvapivě všechny do té jeskyně narvali. Zde důrazně nedoporučujeme jít s dětmi, pokud chcete respektovat pokyny. Prohlídka zahrnuje 15 minutový koncert vážné hudby v téměř naprosté tmě a tichu. Pár dětí to kupodivu nerespektovalo (asi nečetly pokyny 😀), tak byly i s jedním rodičem vyvedeni, což narušilo celou atmosféru koncertu. Škoda, jinak by to bylo super.Read more

Porto Cristo