Spain
Vielha e Mijaran

11 travelers at this place

Von Llavorsi nach Vielha

September 13, 2019 in Spain ⋅ ⛅ 24 °C

Einer der heutigen Road Mission ist es, von Llavorsi nach Vielha durch die Berge zu fahren. Neben der schönen Landschaft haben wir auch Wildpferde und spannende Baustellen gesehen. Jetzt geht es weiter Richtung Barcelona zur 2. Road Mission.Read more

Tag 7 Andorra - Barcelona

September 13, 2019 in Spain ⋅ ☁️ 25 °C

Tag 7: Von Andorra nach Barcelona. Heute ging es in die Pyrenäen. Bertha und Mr. Black konnten wieder Ihrer Begeisterung für Bergstraßen frönen und die Pässe rauf und runter wieseln. Wir wurden mit gigantischen Ausblicken und wechselnden Landschaften belohnt. Von saftig grün bis zu karg war alles dabei. Kleine Burgen und Bergdörfer säumten immer wieder die Strecke. Am frühen Abend kamen wir in Barcelona an. Mr. Black hat den Stadtverkehr hervorragend gemeistert und der Portier unseres Nachtquartiers staunte nicht schlecht über Offroad-Bertha. Den Abend haben wir entspannt mit leckerem Essen im Gewusel von Barcelona ausklingen lassen.Read more

Vall de Boi -> Espot

October 11, 2016 in Spain ⋅ ☁️ 12 °C

המקטע השני של הדרך, שעתיים נסיעה.
    עברנו מנהרה בתוך ההרים באורך 5.2 ק"מ!

עוד לא קרה שעברנו דרך מקום לא יפה. היופי של הפירנאים הוא אינסופי.

Pondělí 4

July 16, 2018 in Spain ⋅ ⛅ 10 °C

Počasí: déšť, zataženo

Počasí nám nepřálo, od rána pršelo a ochladilo se. Jako naschvál zrovna když jsme spali ve stanu. Snídani jsme absolvovali ve stoje pod stříškou informační tabule. Naštěstí zrovna dneska šlo upravit trasu tak, že jsme ji mohli zkrátit, aniž bychom se odchýlili od trasy. Cestou jsme úplně promokli, ale pak přestalo pršet a než jsme přišli do chaty, trochu jsme uschli. Chata stojí u velkého jezera a přehrady, jak už je tady zvykem.

9:00 - 14:00
    Trasa: Hospital de Vielha - Refugi de la Restanca (2010m)
    Stoupání: 669m
    Klesání: 1052m

Úterý 4

July 17, 2018 in Spain ⋅ 🌙 14 °C

Počasí: slunečno, ne vedro

Dnešní den začal slibně. Ke snídani byla kromě marmelády i šunka a sýr, což si hlavně Pavlík a Víťa užívali. S plnými břichy jsme přešli přehradu a stoupali do sedla. Procházeli jsme kolem několika jezer. Stále nás udivuje, kolik je všude okolo nás vody. Druhá polovina cesty vedla po šotolinové a pak asfaltové silnici. Normálně to nemáme rádi, ale dnes se to hodilo. Potřebujeme se zbavit již nepotřebné zátěže - maček a cepínu. Asi 7 km od cíle jsme se rozdělili. Pavlík se vydal napřed, aby v Salardu (náš cíl) skočil do autobusu a odjel do města, kde je pošta, a poslal mačky domů. Já s Vítkem jsme se zatím ubytovali a nakoupili zásoby na další dny, protože budeme mimo civilizaci. Také jsme měli po dlouhé době nanuka!

8:30 - 16:00
    Trasa: Refugi de la Restanca (2010m) - Salardu (1270m)
    Stoupání: 600m
    Klesání: 1340m

Vielha, Spain, Camper stop €11

October 9, 2019 in Spain ⋅ ⛅ 16 °C

Three nights in France, total €8 for camper stops. Ravensburg to here: 1,370kms, 227 roundabouts (almost all of them in France) 33.5 hours travelling (including lunch stops) over 4 days, no tolls, only about 20kms on A roads and only one idiot French white van man. Glad to be out of France, earned a glass of wine tonight.Read more

Vielha e Mijaran, Viella Mitg Arán, Vielha, Вьелья, Бєльо-е-Міжаран, 别利亚米特格阿兰

FindPenguins for iOSFindPenguins for Android