Spain
Vila-seca

23 travelers at this place

Port Aventura

September 3, 2016 in Spain ⋅ ☀️ 29 °C

Der zweite Tag im Park hat mehr den Fokus auf Shows. Fahrten mit Shambhala, Dragon Khan und Furious Baco kommen aber natürlich nicht zu kurz. Noch ist es hell aber heute hat der Park bis 3 Uhr geöffnet und der Quick Pass ist immernoch frisch bevor er später glühen wird.
    Achja das Essen sollte man hier im Park besser auslassen...Oder selbst mitbringen obwohl es offiziell nicht erlaubt ist.

Port Aventura Caribbean Aquatic Parc

September 4, 2016 in Spain ⋅ ☀️ 29 °C

Heute waren wir im Aqua Park vom Port Aventura.
    Der Park hat richtig viel zu bieten. Egal was für eine Rutsche man sucht. Ob kleine Kinderrutschen über Racer auf denen man mit bis zu 5 anderen um die Wette Rutschen kann bis hin zu einer sehr hohen und steilen Rutsche für die Adrenalin Junkies unter uns.
    Außerdem gibt es noch einen Reifenfluss und mehrere große Becken.
    Ein sehr schöner Tag an dem wir trotzdem immer wieder auf die Atemberaubende Skyline von Shambhala und Co schauen mussten.

19.diena:Montblanc-Salou

October 7, 2017 in Spain ⋅ 🌙 18 °C

Q17km. No rīta pat sapņos nerādījās, kāda izvērtīsies šī diena. Vairāku sakritību kopums aizved mani pie jūras. Tagad sēžu promenādē pie pludmales un rakstu. Viss sākas ar to, ka Montblanc ir 2 sporta veikaliņi, taču tur nav nekas man piemērots. Domāju, ko darīt - vajadzīga lielāka pilsēta. Viena tāda ir - Reus, uz piekrastes pusi. Sāku čekot, kā tur nokļūt. Izrādās, iet divi vilcieni dienā, un viens ir tieši pēc 20min. Reus ir Intersport un Decathlon. Tuvākais ir I-sport - 850m attālumā no stacijas. Tur ir tikai Salomoni un Lasportivas. Salomonus negribu un piemērotākās lasportivas ir 135 eināri. Nē, došos uz Dekatlonu. Tas vēl 2km uz austrumiem. Pa ceļam jāiet pāri viaduktam un pēkšņi es ieraugu jūru..... Vēl jāiziet cauri noplukušam arābu rajonam un esmu veikalā. Tur dabūju kaut cik piemērotus apavus un sāku čekot iespējas. Līdz jūrai tikai 9km. Iešu. Atrodu kempingu un google kartes man parāda īsāko ceļu. Ceļš gan nav baigi foršais - sākums cauri bomžatņikam un atkritumu kaudzēm (šī nav tā skaistākā Spānija) un pēc tam liels gabals pa šoseju. Kamēr šosejai ir paplata maliņa, ir ok, pēc tam maliņa pazūd un mēğinu iet nostāk, cauri dzeloņiem un gar olīvkoku dārziem. Vienā brīdī pretī brauc onka ar traktoru un aizrāda, ka es atrodoties privātā teritorijā. Man jāatgriežas atpakaļ uz šosejas. Iepriekš ik pa brīdim man garām padrāžas rallija mašīnas ar numuriem - tagad jau es zinu - rīt pludmalē, tieši pretī kempingam- tiks dots starts Spānijas rallija 3. Katalonijas posmam.
    Kempings nereāli skaists. Rīt sabildēšu. Un ar vakara vilcienu došos atpakaļ kalnos.
    Bildes:
    1) Mana Inova
    2) Iela no kempinga uz jūru
    3) Turp došos atpakaļ rīt
    4) Uz saulrietu tomēr paspēju
    5) Starta estakāde rītdienas rallijam
    6) te būtu video, bet bez maksas to nevar pievienot. Reus iefilmēju tusiņu mazā laukumiņā. Noskaņa bija fantastiska...

BTW, varat mani apsveikt ar 500km :)

20.diena:Salou

October 8, 2017 in Spain ⋅ 🌙 19 °C

Šodien nav kilometru, vismaz oficiālu. No rīta izstaigājos pa krastu un izlemju palikt šeit vēl vienu dienu - nedaudz atpūsties. Pa dienu 26º, ūdens kā piens - pēcpusdienā bikiņ pasauļojos, pāris reizes nopeldos un nolemju noskatīties pilnu saulrietu. Atrodu krodziņu ar vislabāko skatu, paņemu puslitru sangrijas un vēroju. Pie blakus galdiņa pavecāks velsiešu pāris sader at viesmīli (kurš izrādās ir ukrainis Dmitrijs), cikos saule pazudīs aiz kalna - viesmīļa 19:18 pret velsieša 19:19. Es tīri nejauši kļūstu par sekundantu un patiesība, izrādās, ir precīzi pa vidu, un velsietis, divu alus glāžu vietā, par velti dabū vienu. Nedaudz papļāpājam un atvadamies. Rīt gan atpakaļ kalnos. Dažas bildes:
    1.un2.) Kempings
    3) Igauņu auto pēc rallija apbalvošanas
    4) Garāmejot ieraudzīju rallija simulatoru. Forši, bet bikiņ pa īsu.
    5) Skats uz vienu no pludmalēm.

Un visbeidzot, milzīgs lepnums par Emīlu, kurš LČ orientēšanās maratona distancē šodien izcīnīja 3.vietu!!!

Vila-seca