Hanstholm, loode Taani ja 2 Hispaanlast

July 18, 2019 in Denmark ⋅ ☁️ 17 °C

Algne plaan oli tegelt sõita natuke kaugemale, aga Taanis on sõitmine aeglane (maanteel 80km/h) ja kuna meil kulus mujal palju aega, siis otsisime nõksu varem ööbimispaika. Kadri leidis mingi koha vee ääres, edela Taani nukil. Hind kokku 40€.

Kohale jõudes läks Taivo meid sisse registreerima ja tuli tagasi hunniku paberitega. Pabereid lähemalt vaadates võib näha, et Taivo keskmisest kehvem käekiri aadressi kirjutamisel on meist Estonia asemel teinud Espagne, ehk hispaanlased (Spain) 😂☀️. Võimalik, et siin mängis rolli ka Taivo Prantsusmaal saadud tugev päevitus ja tõmmu jume.

Meie telgist 100m kõndida on kõrge rannikuala ja selle kõrval kohe kari hobuseid kellele poseerida meeldib.

Siin kämpingus on maja vetsudega ja duššidega. Selle kõrvalt leidis Taivo veel ühe maja kus on 7 suurt dušširuumi koos vetsuga. Tegu on kõige ilusamate ja mõnusamate kämpingu dušširuumidega kus me seni käinud oleme (vaata viimast pilti). Isegi paljud hotellid jäävad alla. Võrdluseks peab näiteks Saksamaal olema õnnelik kui on vetsupaber (või selle võimalus) ja pesemiseks peab ostma žetoonid. Kui žetoonid otsas on vesi otsas, vahet pole kas jõudsid šampooni välja lõputada või ei. Siin on aga kõik hinnas ja sellist jama pole.