Thailand
Ban Na Song

Here you’ll find travel reports about Ban Na Song. Discover travel destinations in Thailand of travelers writing a travel blog on FindPenguins.

Museumsdorf

February 19, 2017 in Thailand

Ein Kulturtag geht nicht einfach so zu Ende. Wir haben noch was vor und fahren ins Theater, schauen aber zuerst hinter das Theater, denn hier gibt es ein schön angelegtes Museumsdorf, wo uns einheimische Baustile und Kulturen vorgestellt werden. Wir schauen uns in Ruhe um.
    😃: https://1drv.ms/v/s!AiUv8teodO-roGGB2GnpuNYwDWKj

Siam Niramit

February 19, 2017 in Thailand

Bangkoks bekannteste Show stellt die Geschichte Thailands, seine Mythologie und seine Feste auf äußerst unterhaltsame und farbenfrohe Weise dar. Auf der modernen Bühne tummeln sich bis zu 150 Personen in den schönsten Kostümen, um uns auf kurzweilige Art zu unterhalten. Das ist gelungen - wir sind begeistert!
    Während der Vorstellung können wir keine Fotos machen, aber danach mit den Darstellern: https://1drv.ms/v/s!AiUv8teodO-roGIrmxdT4ScBfKI0Read more

113. päev- Aardejaht Bangkokis

April 28, 2017 in Thailand

Hommikusest varajasest ärkamisest ei olnud haisugi. Tuba oli pm kottpime ja jääkülm. A/C oli terve öö täis vungiga töötanud ja tekiks olid lina ning froteerätik. Elame me täiesti kesklinnas ühes odavas hostelis. Meie valduses on magamistuba ja köök-pesuruum. Kōik see meenutab veits sauna eesruumi, aga selle raha eest on tuba küll 😄. Tiidul oli vaja tutvuda absoluutselt kōigi asjadega, mida saab liigitada tehnika alla, ma olin juba hullumas. Kuid kōhutühjus ajab alati liikvele. Katsetasime jälle ühte meie tänava söögikohta ning pärast vōtsime meter-taxi, et pōrutada ühte väikesesse sadamasse. Mōtlesime, et teeme jōe-tuuri ning hopime on'ni ja hopime huvitavates kohtades off'i. Kell oli tegelt juba päris palju ning kohustuslik turistikas, Grand Palace, oli tegelt juba kinni. Aga niisama tänavatel ringi uidata on ka tore. Okei, oleme ausad, koos geopeitusega see enam ei ole niisama tuiamine. Kokku vōtsime kolm väikest aaret, lihtsalt kōndides ühes tänavast teise. Koos on aardeid ikka palju muvavam vōtta, samuti nagu on ka turistipiltide tegemine. Pean ka ära mainima, et söögikohtades on olnud suhtumine palju aupaklikum. Kogu suhtlemise takso-ja tuk-tuk juhtidega olen jätnud Tiidule. Juba kōrvalt vaadates ma tunnen, et mina ei oleks selliseid hindu saanud. Ja sellest me ei räägigi, et juba need kaks päeva on paaaalju odavamaks kujunenud, kui ma ette kujutasin. Üleskutse siit, et reisile alati kaaslasega! 😄

Järjekordselt suunas meie järgnevaid plaane kōhu tühjus.. Reedene päev vihjas suurtele ööturgudele. Panime näpu kaardile ja valisime ühe välja, leppisime kokku, et kōnnime nii kaua jala, kui pildi eest ära viskab. Lihtsalt selleks, et nagunii on mega ummik ja olime pōhitänavast veits eemal. Pärast püüdsime juba neljarealiselt sōiduteelt ühe takso ning rahumeeli istusime autos ja tōmbasime hinge enne kui turumöllu sisenesime. Turg ise ei oli suhteliselt organiseeritud ja erinevaid baare oli sellel alal mitmeid. Sōime kōhu head-paremat täis- kanavardad, vorstivardad, need rōvedad nuudlid (Tiidule), kookos jms... Kōige lōpuks veel gey-baarist kaks mojitot, mis meenutasid pigem kokteili rumm-suhkruveega.. otsa need said ja metrootasime ennast koju.

7/11 poest vesi ja kila-kola poest 4 mangot.. Kodus tegime koduvideo mango puhastamisest.. Kes tahab näha professionaali tegutsemas, peab maksma autoritasu ja saab näha videot. Kugistasime need kollased lögased meeletult head mangod kōrist alla.. ainus asi, mida täis suuga suutsime teineteisele öelda, oli et homme ostame kindlasti veel 😄. Tiit läks meie ideaalsesse kööki käsi pesema ja takerdub ukse taha.. Ise kolistab uksega ja küsib, mida sa seal köögis enne tegid.. Mina ei teinud küll midagi.. Tema ei saa ust lahti, midagi on nagu ees 🙄. Lükkas siis täie jōuga ja tuli välja, et uksel oli külmkapp ees!! 😵 Nagu kuiiiiidas?! Kuidas saab külmkapp ukse ette?! Need küsimused jäid ōhku, sest ühtegi loogilist seletust sellele ei ole...

Pärast läksin pesema. Nagu kiuste oli meil külm vesi, omanik ōnneks väitis, et ikkagi soe vesi peaks ka olema. Meie jauramise tulemusel vahetati ükspäev veesoojenduse aparaat seinal ära 🚿. 😋Nüüd on hea soe vesi ja wc-poti kōrval seistes saab isegi pea puhtaks pesta 😀 Pesemast tulles on Tiidul mulle veel üks uudis.. Rätik, mis oli väga kindlalt teleka peal, oli jalad alla vōtnud ning nüüd vedeles pōrandal. Ära ka ei julend vōtta, ju keegi teeb meiega mingeid trikke. Proovime aga tema meele järgi olla, äkki jätab meid ikka ellu!

👣- Rot Fai Market

Ratchada train night market

April 27, 2017 in Thailand

One of the prettiest and most authentic night markets where many locals have been going for food and shopping to fixed prices. From the parking house of the mall closeby we had a great view over the whole market area.

Bangkok, Thailand

April 10, 2017 in Thailand

Bangkok is the capital city of Thailand and the most populous city in the country. The city occupies 1,568 square kilometers (605 sq. miles) in the Chao Phraya River delta in Central Thailand, and has a population of over 8 million, or 12.6% of the country's population. Over 14 million people live within the surrounding Bangkok Metropolitan Region, making Bangkok an extreme primate city, dwarfing Thailand's other urban centers in terms of importance. It is the site of the Grand Palace and the City Pillar Shrine, primary landmarks of the city's foundation, as well as many important Buddhist temples.Read more

Ban Na Song